Intro

Kuidas ma saan ja kasutan oma tasuta 1xBet panust?

Бесплатная ставка 1хБет
1xbet kihlveokontor pakub tasuta panuseid uutele mängijatele ja püsiklientidele. Nad saavad neid kasutada uute kihlveotehnikate proovimiseks ja kontorist täiendavate preemiate teenimiseks. Kust saab tasuta panust ja kuidas seda kihlveokontori veebilehel kasutada? Artiklis on lähemalt juttu

Logo 1xbet
100% boonus kuni 100 eurot

1xBet registreerimine1xBet registreerimine

Parim alternatiivne kihlveokontor, kui 1xbet ei tegutse teie riigis:

Mida tähendab 1xBeti tasuta panus?

Tasuta panus 1xbet ehk tasuta panus on panus, mida saab teha kihlveokontori veebilehel ilma isiklikku raha tegemata . Sellisel juhul maksab panuse eest kontor. Võidud ei laeku põhikontole, vaid boonuskontole ja neid tuleb panustada vastavalt freebeti tingimustes kirjeldatud skeemile.

Tasuta panuse suurus sõltub kihlveokontorist. Üldiselt pakuvad kõik kihlveokontorid oma kasutajatele suuri tasuta panuseid. Siiski tuleb olla ettevaatlik, et mitte langeda turundustrikkide peale. Pea meeles, et mida suurem on freebet, seda keerulisemad on panustamise tingimused. Mis puutub 1xBet’i, siis pakub ettevõte üsna lojaalseid reegleid tasuta panuse rahapreemiaks konverteerimiseks.

Kuidas saada 1xbetilt tasuta panust?

1xbeti kasutajatele on saadaval järgmised tasuta panused:

  • Registreerimiseks. Tasuta panus antakse pärast konto loomist ja raha sissemaksmist oma kontole. Kuidas saada boonust oma esimese deposiidi eest 1xbetis kirjutasime eelmises artiklis. Märgime vaid, et boonuse maksimaalne summa on kuni 130 dollarit või selle ekvivalent kohalikus valuutas. See tähendab, et 30 dollarit on lisapreemia, mida saad meie sooduskoodi STAVKAWIN abil.
  • Promopunktide eest. Aktiivsed kasutajad saavad teenida eripunkte panuste tegemiseks. Mida 1xbet promo punktid on, arutati blogis. Lühidalt öeldes on see samaväärne cashbackiga, mida mängija saab oma tegevuse eest saidil. Omamoodi lojaalsusprogramm kihlveokontorilt. Saadud punkte saab konverteerida promokoodideks (kohapeal on spetsiaalne rubriik) ja kasutada neid kihlvedude ja mängude tegemisel.
  • Kampaaniates osalemiseks. PROMO-osast leiate kümmekond kampaaniat, mis võimaldavad teil saada tasuta kingitusi panuste ja mängude eest. Kontor annab võitjatele ja osalejatele ka kampaaniapunkte, mida saab konverteerida tasuta panusteks. Sellest on kirjutatud eespool.
  • Sünnipäev. 1xbet kihlveokontor õnnitleb oma kasutajaid sünnipäeva puhul tasuta panustega.

Harvadel juhtudel võib ettevõte pakkuda tasuta panuseid kontoraskuste ja muude probleemide hüvitamiseks. Muid võimalusi tasuta panuste saamiseks ei ole.

Промокоды в 1xBet (1хБет)

Millised on 1xBet Freibeti kasutamise eripärad?

Uued mängijad peaksid hoolikalt läbi lugema 1xbeti tasuta panuse kasutamise tingimused. Esiteks on selle kihlveotüübi puhul mitmeid piiranguid (nüansse). Teiseks ei tähenda freebetist võidu saamine automaatselt raha saamist. Raha tuleb kõigepealt panustada. Ja siin ootabki kasutajaid ees esimene pettumus: alati ei ole võimalik kogu summat panustada ja boonust tagasi põhikontole saada.

Tulles tagasi piirangute küsimuse juurde, peaksid mängijad pöörama tähelepanu tasuta panuste tegemise eripäradele:

  • Piiratud arv sündmusi. Freibeti saab teha ainult teatud spordialadele või mängueelsetele sündmustele.
  • Kõrged koefitsiendid kihlvedude tegemiseks. Võitmiseks peab kihlveo koefitsient olema vähemalt sama kõrge kui seatud väärtus. Sageli peab koefitsient olema alates 1,50.
  • Piiratud tüüpi panused. Te saate 1xbetis tasuta panustada ekspressi teatud arvu tulemuste eest.

Pärast nende tingimuste täitmist ja preemia saamist tasub boonusraha panustada. Ka seal on olemas eespool kirjeldatud piirangud. Lisaks neile võib mainida panustamise minimaalset panustamissummat. Reeglina on see summa suurusjärgu võrra suurem kui tavalise panuse puhul.

Rohkem küsimusi 1xBet tasuta panuse kohta

▶️ Kuidas kasutada tasuta panuseid 1xBetis?

Kihlveokontor pakub mängijatele tasuta panuseid sooduskoodide kujul. Tasuta panuse kasutamiseks 1xBetis tuleb panustamise ajal sisestada olemasolev numbriline-kirjaline kood lahtrisse “Promo-kood”. Väli “Panuse summa” tuleb jätta tühjaks. Sellisel juhul arvestab kihlveokontor kindlasti promokoodi ja ei debiteeri raha põhikontolt.

✅ Kuidas ma 1xBetis tasuta panustan?

Tasuta panuse tegemiseks 1xbetis peate täitma kõiki jaotises “Boonused ja kingitused” ettenähtud tingimusi. Need seisnevad konkreetse spordiala, koefitsiendi ja panuse tüübi valimises tasuta panustamiseks. Nende piirangute kohta saate täpsemalt lugeda selle artikli ühest jaotisest.

⏱️ Kui kaua kulub 1xBeti tasuta panuse võitmiseks?

Kui olete saanud oma tasuta panuse tasu, on mängijatel selle panustamiseks piiratud aeg. Täpne päevade arv on märgitud tasuta panuse tingimustes (vt Boonused ja kingitused). Keskmiselt on mängijatel siiski 30 päeva aega, et teha väljamakseid oma põhikontole.

Asjakohased uudised