Intro

Kuidas ma saan 22Betis registreeruda?

Зарегистрироватся 22Бет
Kui olete otsustanud proovida oma kätt sellises meelelahutuses (või teenida) nagu spordikihlveod, peate registreeruma 22Bet veebilehel. Veelgi enam, te peate oma kontot kinnitama ja seejärel tõestama oma isikut, et raha välja võtta ja osaleda kihlveokontori kampaaniates. Kõlab keeruliselt… kuid tegelikult saab kõik konto loomise sammud teha üsna kiiresti. 22Betis on 2 tüüpi registreerimist: täielik (e-posti teel) ja lihtsustatud (sotsiaalvõrgustike kaudu). Vaatame mõlemat võimalust.

Kuidas registreerida 22Betis täielik konto?

Kui mängija klõpsab 1xbetis nupule “Registreeri”, palub süsteem tal valida kahe võimaluse vahel. Täieliku registreerimise puhul tuleb teil esitada järgmised andmed:

 • Eesnimi.
 • Ees- ja perekonnanimi.
 • Teie e-posti aadress.
 • Teie salasõna järgmiseks sisselogimiseks.
 • Elukohariik.
 • Konto valuuta.

Enne “Registreeri” nupule klõpsamist 1xbetis tuleb pöörata tähelepanu viimasele punktile “Valuuta”. Mängija peaks hoolikalt mõtlema, millises valuutas on talle mugavam võidud välja võtta. Sest seda seadistust on 22Betis väga raske, kui mitte võimatu, muuta.

Samuti ei ole soovitav sisestada juhuslikku e-posti aadressi, sest siis saadakse konto kinnitav e-kiri. Saate lingi, millele peate 22Betis registreerimise lõpuleviimiseks klõpsama. Ilma selle toiminguta jääb teie konto passiivseks ja te ei saa panustada.

Ülejäänud sisestusväljad, nagu eesnimi, perekonnanimi, parool ja riik, ei tohiks probleeme tekitada. Jällegi soovitame kihlveokontoriga mitte jändata ja täpsustada tegelikke andmeid. Seda seetõttu, et vestlus kihlveokontoriga on lühike ja üsna karm.

Kuidas registreerida 22Betis sotsiaalvõrgustike kaudu?

Teine võimalus 22Betis registreerumiseks tundub paljudele lihtsam ja mugavam ning mis kõige tähtsam – kiirem. See on registreerimine sotsiaalsete võrgustike kaudu. Kui potentsiaalsel kliendil on konto vähemalt ühes järgmistest ressurssidest, võib ta selle julgelt valida.

Сайт 22Bet

Bukmik 22Bet teeb koostööd selliste sotsiaalvõrgustikega nagu

 • Klassikaaslased.
 • Vkontakte.
 • Yandex.
 • Mail.ru.
 • Gmail.

Valides selle registreerimismeetodi, peab mängija andma nõusoleku, et kihlveokontor saaks kasutada valitud ressursi isikuandmeid.

Lisaks sotsiaalvõrgustikule tuleb valida ka valuuta, milles soovite veebilehel tehinguid teha. Tuleb olla ettevaatlik ja andmed hoolikalt sisestada, sest see seade valitakse üks kord registreerimise ajal ja seda ei saa hiljem muuta (ainult tugiisikuga ühendust võttes).

Pärast valuuta ja suhtlusvõrgustiku valimist klõpsake seejärel “Registreeri” ja mängijale avaneb uus vahekaart. Lugege ja kinnitage kasutajakokkulepe kasutustingimustega. Pärast seda genereerib kihlveokontor automaatselt kasutajanime ja salasõna, millega saate oma isiklikku kontole sisse logida. Soovitame selle kuhugi üles kirjutada. Kui mängija on aga sisselogimisandmed unustanud, saab need üsna lihtsalt taastada.

Kuidas registreerida teine konto 22Betis?

Ilma pika sissejuhatuseta ütleme kohe, et see ei ole hea mõte. Kihlveokontor 1xbet võimaldab teil luua ainult ühe konto ja kasutada selle eeliseid täies mahus. Selleks, et teha rahaülekandeid ja osaleda ettevõtte kampaaniates, peate oma isikut tõendama, esitades oma dokumendid.

Isegi kui kliendil õnnestub 22Betis registreerida teine konto, kasutades võltsitud dokumente, blokeerib kihlveokontor mõlemad kontod ilma taastamise võimaluseta, kui see avastatakse. Lühidalt – eluaegne keeld koos kõigi teie võitude blokeerimisega.

Kuidas registreeruda pärast seda, kui minu konto on 22Betis blokeeritud?

Kui mängija avastab, et tema konto on blokeeritud, kui ta üritab sisse logida, ei ole vaja kiirustada uue konto loomisega. Kõigepealt proovige välja selgitada blokeeringu põhjus ja taastada juurdepääs. Kuigi see ei pruugi alati olla lihtne, tasub see lõpuks ära. Kihlveokontor 1xbet jälgib hoolikalt tehingute turvalisust ja vastutab oma mängijate isikuandmete turvalisuse eest. Seetõttu blokeeritakse konto vähimagi pettusekahtluse korral.

On juhtumeid, kus kihlvedude tegijad saadetakse põhjendamatult keelule. Kui mängija on kindel, et tal on õigus ja tal on tõendavad dokumendid, võib ta kirjutada tugiisikule.

Väga tavaline blokeerimise põhjus on kellegi teise (venna, ema, sõbra, naise jne) kaartide kasutamine. Kui panustaja on selle eest blokeeritud, siis on meil halvad uudised. Midagi tõestada on üsna raske ja niikuinii võib turvateenistus lõpuks saata teate koostöö lõpetamiseks ja konto eemaldamiseks 1xbetis.

Tõsiste rikkumiste ja konto kustutamise korral blokeeritakse ja kustutatakse ka kõik tulevased registreerimised, mille isikuandmed on samad kui rikkujal, ning kustutatakse.

22Бет регистрация

Seega vastus küsimusele: “Kuidas ma saan registreeruda pärast seda, kui minu konto on 22Betis blokeeritud?

Olge saidi kasutamisel ettevaatlik, lugege reegleid ja järgige neid. Paljusid vigu saab sageli vältida lihtsalt kasutustingimuste lugemisega, enne kui alustate oma karjääri kihlvedude maailmas.

Kuidas logida sisse oma isiklikule 22Bet kontole?

Oma 22Bet kontole sisselogimine on väga lihtne. Kõik, mida peate tegema, on jätta meelde oma kasutajanimi ja parool.

Kui mängija on teinud täieliku registreerimise e-posti aadressi kaudu, siis on sisselogimine see e-posti aadress ja parool on see, mis kliendil tuleb.

Juhul kui 1xbetis registreerutakse sotsiaalvõrgustike kaudu, genereerib sait automaatselt kasutajanime ja parooli. Reeglina saadetakse need ka e-postile. Seega, kui mängija ei ole neid üles kirjutanud ja unustanud, tuleb kasutajanime ja parooli otsida postist. Võite kasutada ka viise, kuidas taastada juurdepääs 22Betile.

Asjakohased uudised