Intro

Kuidas ma saan 22Bet’i blokeeringust mööda minna?

Блокировка сайт 1хБет
Kihlveokontor 22Bet areneb üsna aktiivselt ja võidab oma niši spordiennustusturul. Spordikihlvedude puhul suudab 22Bet juba konkureerida vanimate kihlvedude korraldajatega. Ka hasartmängude äri areneb aktiivselt. Kõik see aitab kaasa brändi tuntuse suurenemisele kihlvedude tegijate ja nende riikide reguleerivate asutuste seas, kus viimased asuvad. Seetõttu ei ole üllatav, et kasvava populaarsuse kontori mängijad seisavad silmitsi 22Bet’i veebisaidi blokeerimisega oma riikides. Selles artiklis käsitletakse selle nähtuse põhjuseid ja seda, kuidas mänguportaali külastamise piirangutest mööda minna.

Miks on sait 22bet blokeeritud?

Bet 22beti ametlik veebileht on litsentseeritud Curacao registripidaja poolt. Paljud riigid aktsepteerivad litsentsi ja ei keela mängijatel kasutada kontori teenuseid. Nendes riikides, kus litsentsi 8048/JAZ ei tunnustata või hasartmängud on keelatud, on juurdepääs ressursile problemaatiline. Seega kanti kihlvedude portaal 22Bet Venemaa Föderatsiooni territooriumil keelatud veebisaitide “musta nimekirja”. Seetõttu on Roskomnadzori nõudmisel hasartmänguportaal blokeeritud kõigi internetiteenuse pakkujate poolt.

22Beti veebilehe blokeerimise põhjuseid on mitu:

  • Tehniline rike. Harva, kuid siiski mõnikord ei pruugi portaal toimida kihlveokontori poolsete probleemide tõttu. Sellisel juhul tasub kontrollida teavet ettevõtte ametlikel lehekülgedel sotsiaalvõrgustikes.
  • Planeeritud hooldus/ennetavad hooldustööd. Raamatupidaja hoiatab veebilehe plaanilistest töödest ette.
  • Juurdepääs saidile on blokeeritud 22bet. Kõikide riikide kasutajad ei saa kasutada kihlveokontori teenuseid. Ettevõte piirab endiselt juurdepääsu saidile kihlvedude tegijatele piirkondadest, kus on piiranguid ja probleeme hasartmänguseadustega.
  • Veebisait on blokeeritud internetiteenuse pakkujate poolt. Mõnes riigis, kus ettevõte aktiivselt oma äri üles ehitab, ei ole portaalile võimalik ligi pääseda. Seda blokeerivad kohalikud internetiteenuse pakkujad.

Не удалось соеденится с сервером 22Бет

Et teada saada, mis on 22Bet’i veebisaidi blokeerimise põhjus, peate vaatama oma brauseris esinevat viga:

  • Kui ilmub valge ekraan, on tegemist serveri poolse veaga.
  • Kui veebisaidi laadimine võtab kaua aega ja ilmub veateade 500, 501, 503 – serveripoolne viga.
  • Kui portaal ei ole veel laetud ja kuvatakse teade “Failed to connect to server” – blokeeritud internetiteenuse pakkujate poolt.
  • Kui portaal 22Bet on laetud, kuid brändi ekraanil kuvatakse teade “Juurdepääs saidile on piiratud” – sait ei tööta mängija elukohariigis.

Lähtudes kihlveokontori veebisaidi blokeerimise põhjusest, saate otsida viisi selle vältimiseks.

Kuidas 22Bet’i blokeerimisest mööda minna?

Kihlveokontori blokeerimine on kasutajate jaoks ebameeldiv probleem, kuid seda ei saa nimetada lahendamatuks (välja arvatud juhul, kui kihlveokontor ise ei aktsepteeri teatud riikide mängijaid). Kuna nõudlus kasvatab pakkumist, on alati olemas lahendused.

22Bet’i blokeeringu vältimiseks on mitmeid tõestatud ja usaldusväärseid viise. Tulemus taandub ühele asjale: klient varjab oma tegeliku IP-aadressi ja logib sisse teise riiki kuuluvalt aadressilt. Teisisõnu, blokeeritud saidist möödahiilimine ei tähenda juurdepääsu sellele otse oma internetiteenuse pakkuja kaudu, vaid spetsiaalsete serverite kaudu, mis krüpteerivad kasutaja tegeliku IP-aadressi.

Järgnevalt käsitleme lihtsaid ja hõlpsasti kasutatavaid meetodeid 22Bet’i veebisaidi blokeerimisest möödumiseks.

Сайт 22Bet

22Bet’i veebisaidi peegli kasutamine

Tehnilisest seisukohast on kõige lihtsam viis blokeeritud veebisaidiga ühenduse loomiseks kasutada 22Beti peeglit. Seda võimalust soovitatakse seetõttu kihlvedude algajaile.

Peeglisait on originaalsaidi koopia, mis toetab kõiki kihlveokontori ametliku saidi funktsioone ja funktsioone, kuid millel on erinev alternatiivne internetiaadress. Et kasutada kihlveokontori peegelsaiti, peate kirjutama 22Beti tehnilise toe e-posti aadressile ja saama veebilehe aadressi.

Peegli kasutamine ei nõua tarkvara paigaldamist ega seadistamist. Kõik, mida peate tegema, on uue aadressi sisestamine brauserisse. Selle meetodi teine eelis on usaldusväärsus – see töötab stabiilselt ja kiiresti. Lisaks ei ole piiranguid lehekülgede laadimise kiirusele, peegel on täiesti seaduslik ja kõigile kättesaadav. Kuid 22Bet’i peegelsaidid ei tööta pikka aega. Siis on ka aadressid blokeeritud ja uue kihlveoportaali saamiseks tuleb pöörduda klienditoe poole.

VPN-teenuste kasutamine 22Bet’ile juurdepääsuks

Järgmine kõige levinum viis pärast peegleid on VPN-teenus.

VPN (Virtuale Private NetWork) on virtuaalne privaatvõrk, mis võimaldab võrguühendusi üle teise võrgu. Selle tööpõhimõte on luua turvaline ühendus kasutaja arvuti ja veebilehe vahel, möödudes internetiteenuse pakkujast. See võimaldab juurdepääsu blokeeritud veebisaidile.

VPN-i kasutamisel läheb ühendus ressursiga läbi krüpteeritud kanali serverisse ja selle serveri kaudu soovitud veebisaidile internetis. Kuna veebilehega ühendamisel kasutatakse serveri IP-aadressi, ei tunne internetiteenuse pakkuja vahendajat keelatud ressursina, mistõttu ühendus ei ole blokeeritud. See tagab mängijatele teatava anonüümsuse.

On palju turvalisi tasuta VPN-teenuseid, kuid nende kiirus ja usaldusväärsus on tavaliselt madal. Korralikku kaitsetaset ja kiiremat ülekandekiirust pakuvad tasulised VPN-id.

Lisaks programmidele ja teenustele VPN-võrkude kasutamiseks saate paigaldada brauseripluginaid (sageli samade teenuste poolt välja töötatud) või kasutada sisseehitatud VPN-iga brausereid, näiteks Orega. Võite kasutada ka Tor-brauserit, mis muudab teie IP-aadressi iga kord, kui ühendute.

Bet 22Beti mobiilirakendus

Võite alla laadida 22Beti mobiilirakenduse kihlveokontori veebisaidilt, mida toetavad Android ja iOS. Lisaks eelistele panuste tegemisel ei karda programm blokeerimist ja töötab ka nõrga interneti korral. Seetõttu unustavad mängijad rakenduse allalaadimisega peeglite vahetamise või kvaliteetse VPN-teenuse eest maksmise probleemi.

Peamine on kasutada 22Bet’i veebisaidilt alla laaditavat ametlikku rakendust. Vastasel juhul on võimalik nakatada oma telefoni viirustega ning anda andmeid ja juurdepääsu kolmandatele isikutele.

Kui te ei saa juurdepääsu kihlveokontori veebisaidile, peaksite kasutama soovitatud võimalusi. Tänu neile on mängijatel katkematu juurdepääs 22beti spordikihlvedudele ja mängudele.

Asjakohased uudised