Intro

Kuidas ma saan 1xBetist raha välja võtta ilma passita?

Двухфакторная авторизация 1хБет
Üks populaarsemaid küsimusi 1xBeti kasutajate seas on: “Kas ma saan oma kontolt raha välja võtta ilma passita?” Meie artiklis alaealiste mängijate registreerimise kohta 1xBetis puudutasime seda teemat osaliselt. Otsustasime aga teha sellest eraldi väljaande ja laiendada seda kontori kasutajate kaudsete küsimustega

Parim alternatiivne kihlveokontor, kui 1xbet ei tegutse teie riigis:

Kas 1xBetis on võimalik mängijaid registreerida ilma passita?

Vastavalt hasartmängude reeglitele on kihlvedude ja hasartmängude tegemine alla 18-aastastele keelatud. Selle põhjuseks on noorte suurem risk “sõltuvusse jääda” hasartmängude meelelahutusest. Inglismaa Ida-Londoni Ülikooli poolt 18-45-aastaste hasartmängijate seas läbi viidud uuringus leiti, et 20% suurem tõenäosus saada innukaks kihlveo mängijaks nende seas, kes on varem kasutanud riiklikku loteriid (Inglismaal võib pileteid osta alles alates 16. eluaastast). Lisaks areneb hasartmängusõltuvus, nn ludomaania, noorte seas kiiremini. Seetõttu keelavad paljude riikide ametiasutused alaealistel mängijatel kasutada mis tahes hasartmängudega seotud teenuseid. See kehtib ka legaalselt tegutsevate hasartmänguplatvormide kohta, näiteks 1xBet.

Tulles tagasi pealkirjas esitatud küsimuse juurde, saavad alaealised kihlvedude mängijad luua konto 1xbeti veebilehel. Piisab sellest, kui valida üks kiire registreerimise võimalustest. Konto kontrollimine on aga kohustuslik kriteerium väljavõtte tegemiseks. Kirjeldades probleeme raha väljavõtmisega 1xbetist, meenus meile profiili kontrollimine. See ei ole midagi muud kui mängijate poolt oma passiandmete esitamine kihlveokontorile. Samas võib kontor küsida dokumente raha kontole sissemakse tegemise ajal või hiljem, väljavõtmise ajal. Siiski ei ole võimalik seda sammu vahele jätta.

Kui 1xBeti kasutaja on alla 18-aastane (ei suuda dokumente esitada), külmutatakse tema profiil kuni täisealiseks saamiseni. Ka hoiustatud raha külmutatakse.

Kuidas 1xbetist raha välja võtta, kui olete alla 18-aastane?

Alaealised mängijad, kes on loonud profiili kihlveokontori 1xbet veebilehel, saavad proovida mööda minna kontori teenuste kasutamise piirangust. Selleks saate:

  • Esitage oma lähedaste dokumendid ja tehke nende nimel tehinguid.
  • Osta võõra inimese registreeritud ja kontrollitud konto. Võite leida palju selliseid pakkumisi kihlvedude ja mängufoorumites.

Kuid kõik meetodid on seotud riskiga. Esiteks kontrollib kontor IP-aadresse, kust mängija sisse logib. Kui asukoht muutub, võib kihlveokontor nõuda täiendavat kinnitust kolimise kohta või isiklike dokumentide koopiaid. Teiseks võivad väljavõtete puhul tekkida probleemid, kui saatja ja saaja andmed ei ühti. Raha ülekandmine kellegi lähedase, rääkimata võõra inimese isiklikule kontole, ei ole omakorda hea mõte. Lisaks sellele, kui pettus avastatakse, blokeeritakse mängija konto ilma taastamise võimaluseta.

1хБет - двухфакторная авторизация

Kuidas 1xbetist raha ilma SMS-ita välja võtta?

Kihlveokontor 1xbet hoolitseb saidi turvalisuse eest. Mängijate raha kaitsmiseks soovitab ettevõte tungivalt kasutada kaheastmelist verifitseerimist. Kui ühendate teateid raha väljavõtmiseks hasartmängukontolt, ei õnnestu operatsioon ilma koodi sisestamata. Seega ei garanteeri kihlveokonto häkkimine, et ründaja saab oma raha kätte. Pange tähele, et kood tuleb Authentificatori rakenduses, mis on saadaval Google Play või AppStore’is.

Varem saadeti parool koos koodiga SMS-i kujul telefoninumbrile. Nüüd ei ole 1xbetist raha väljavõtmiseks vaja saata SMS-i. Selleks saate kasutada Google’i Authentificatorit. Ja kui mängija soovib raha ülekandmisel keelduda täiendavast kinnitamisest, tuleb vastav valik välja lülitada. Seda saate teha oma isiklikus kabinetis, jaotises “Turvalisus”. Pange tähele, et 2-faktoriline autoriseerimine on vaikimisi välja lülitatud.

Asjakohased uudised