Intro

Kuidas ma saan 1xBetis valuutat muuta?

как зарегистрироваться 1xbet
1xBetis konto loomise etapis peavad mängijad tingimata valima konto valuuta. See väli on 1xBetis kõigis registreerimismeetodites saadaval ja mängib olulist rolli edasiste arvutuste tegemisel saidil. Siiski ei ole kasutajate poolt algselt tehtud valik alati õige. Seega tekib vajadus valuuta muutmiseks 1xBetis. Kuidas seda teha? Selles uues artiklis käsitletakse seda.

Logo 1xbet
100% boonus kuni 100 eurot

1xBet registreerimine1xBet registreerimine

Parim alternatiivne kihlveokontor, kui 1xbet ei tegutse teie riigis:

Kuidas valida oma konto valuuta 1xBetis?

Kihlveokontor 1xbet aktsepteerib kasutajaid üle kogu maailma. Kasutamise lihtsustamiseks on sait lokaliseeritud kümnetesse keeltesse. Lisaks saavad kihlveokorraldajad 1xbetis valida üle 50 kontovaluuta. Nagu varem märgitud, saab seda teha registreerimise etapis kihlveokontori portaalis. Pärast nupule “Registreerimine” klõpsamist ilmub aken, kus on 4 võimalikku kontoloomise viisi. Ei ole oluline, kas kihlveokorraldaja on valinud registreerimise “1 kliki teel”, “telefoni teel”, “e-posti teel” või “sotsiaalmeedia ja sõnumitoojate kaudu”, kohustuslik väli on “kontovaluuta”. Kasutajad leiavad rippmenüüst ja valivad ühe 1xBet’i 50 valuutast. See valik on saadaval ainult üks kord. MyAlpari kontovaluuta jaoks ei ole lülitit.

Правила БК 1xBet

Kuidas muuta 1xBetis valuutat?

Enamik kihlveokontori kasutajaid ei esita endale kunagi küsimust “Kuidas ma 1xbetis valuutat vahetan?” Nad teevad regulaarselt sissemakseid ja väljamakseid konto loomise etapis valitud valuutas. Siiski on olukordi, kus tasub teha oma profiilis globaalseid muudatusi. See hõlmab ka teise valuuta valimist. Konto valuuta muutmiseks 1xBetis peab kasutaja võtma ühendust 1xBeti klienditoega. Soovitame selle toimingu jaoks kasutada kahte kanalit: e-post või chat. Võimalik, et peate üles laadima oma isikut tõendavad dokumendid. Seda on mugavam teha kohe, kui kirjutada uus taotlus e-kirjale, pärast seda, kui olete helistanud klienditoele. Tugiametnikud võivad sellise taotluse hõlpsasti tagasi lükata. Kõik sõltub kasutaja profiilist. Kui rikkumisi ei ole ja mängija teeb aktiivselt panuseid, on positiivse tulemuse tõenäosus suurem. Siiski ei ole 1xBetis valuuta vahetamine garanteeritud. Juhime tähelepanu, et kihlvedude pakkuja ei võta kontol valuuta vahetamise toimingu sooritamise eest komisjonitasu. Vanades allikates on teave 10% komisjonitasu kohta teie kontol olevale rahale. Uutes 1xBeti reeglites sellist reeglit aga ei ole.

Регистрация в 1 клик

Mida ma peaksin kirjutama tugiisikule, et muuta 1xBetis valuutat?

Kui kasutaja otsustab 1xbetis valuutat muuta, peaks ta esitama taotluse tugimeeskonnale. Eelmises jaotises kirjeldati parimaid kanaleid taotluse esitamiseks. Mis puutub taotlusesse endasse, siis soovitame kasutada järgmist malli: “Tere päevast, lugupeetud klienditugi! 7. novembril 2021 avasin konto #00000000001. Konto valuutaks oli määratud USA dollar. Kuid seoses kolimisega (elukohariigi vahetusega)/ keerulise majandusliku olukorra tõttu riigis/võimaluse tõttu hoiustada kontot määratud valuutas/muude probleemide tõttu palun muuta konto valuuta USA dollarilt Vene rublale. Lugupidamisega, Anton Stavkovich” Selle malli alusel võib mängija kirjutada oma kirja 1xbeti toetuseks.

Asjakohased uudised