Intro

Kuidas ma saan 1xBeti blokeeringust mööda minna?

Почему не работает сайт 1xbet
1xBeti kasutajatele võivad kohalikud internetiteenuse pakkujad veebilehte blokeerida. 1xBet’i veebisaidile juurdepääsu probleemid esinevad erinevates riikides ja on seotud kihlveokontori eripäradega. Räägime lähemalt mänguportaali blokeerimise põhjustest ja sellest, mida teha, kui 1xBeti veebileht ei tööta

Logo 1xbet
100% boonus kuni 100 eurot

1xBet registreerimine1xBet registreerimine

Parim alternatiivne kihlveokontor, kui 1xbet ei tegutse teie riigis:

Miks ei tööta 1xBeti veebisait?

Kihlveokontor 1xbet käivitas oma veebilehe 2011. aastal. Portaal sai Curacao hasartmängukomisjonilt tegevusloa. Kuna tegemist on offshore-ettevõttega, siis ei aktsepteeri lube paljud riigid, kus kihlveokontorid ja kasiinod on seaduslikud. Mõned neist blokeerivad aktiivselt välismaiseid hasartmänguportaale, mis ei ole saanud kohalikku litsentsi.

Kuna kihlveokontor 1xBet ei kavatse siseneda kohalikele turgudele ja avada kohapealseid kontoreid, satub sait sageli internetiteenuste pakkujate musta nimekirja. Seda ei ole raske kontrollida. Kui mängija ei saa 1xBet’i veebisaiti avada, peaksite otsima probleeme selle blokeerimisega.

Millistes riikides ma ei saa 1xBet’i veebisaidile pääseda?

Viimasel kümnendil on online-bikettide kasv mõjutanud negatiivselt online-bukkerite tegevust. Paljudes riikides, kus kihlveokontorite tegevus on seaduslik või kus ametivõimud suhtuvad neutraalselt veebikihlvedudele, on hasartmängufirmade tegevusele kehtestatud piirangud. See mõjutab kihlveoettevõtete tegevust, kuna juurdepääs nende veebisaitidele on piiratud või blokeeritud.

1xBeti kasutajad seisavad samuti silmitsi probleemiga, et neil ei ole võimalik 1xBeti veebisaidile ligi pääseda. Foorumite andmetel ei saanud mängijad 2021. aastal alati edukalt ligi kihlveokontori portaalile Austrias, Belgias, Valgevenes, Bulgaarias, Horvaatias, Küprosel, Tšehhi Vabariigis, Taanis, Soomes, Prantsusmaal, Saksamaal, Kreekas, Iraanis, Itaalias, Madalmaades, Poolas, Portugalis, Rumeenias, Venemaal, Slovakkias, Sloveenias, Hispaanias, Rootsis, Ungaris, Ukrainas, USAs jne. Riikide koguarv, kus on probleeme 1xbeti veebisaidile juurdepääsuga, on 60+.

Блокировка 1хБет Роскомнадзором

Väärib märkimist, et 1xbet ei sisene saidile mitte ainult kohalike asutuste piirangute tõttu. Mõnes riigis piirab ka kihlvedude korraldaja ise ressursi kasutamist. Siis toimub ametlikule lehele sisenemine (serveri veateade puudub). Küll aga ilmub lehele teade: “Veebileht ei tööta ajutiselt teie riigis”. Sellisel juhul võib kasutaja proovida vahetada proxy’t ja ühendada teise riigi IP-aadressilt. Siiski tasub kontrollida tugiteenusest, kas on võimalik kinnitada dokumente, mille on väljastanud selle riigi ametiasutused, kus ettevõte ajutiselt ei tööta.

Ei saa 1xbetisse sisse logida: kuidas määrata põhjust?

Eelmistes punktides püüdsime välja selgitada põhjused, miks mängija ei saa 1xbetisse sisse logida. Portaal on blokeeritud läbi:

 • Kohalikud ametiasutused keelavad igasugused hasartmängud ja rahvusvahelised portaalid, mis on riigi internetiteenuse pakkujate poolt blokeeritud.
 • Keelavad rahvusvahelised kihlvedude korraldajad, kellel ei ole kohalikke litsentse. Blokeerimine toimub internetiteenuse pakkujate kaudu.
 • 1xBeti juurdepääsu blokeerimine portaalile kohalikel turgudel, millest ta on vähem huvitatud või millel on Curacao litsentsiga raskusi.

Selleks, et teha kindlaks põhjus, miks kasutajad kirjutavad taotlusi “Ma ei saa 1xBetisse sisse logida”, peate minema ametlikule veebisaidile 1xbet.com ja kontrollima selle funktsionaalsust:

 • Kui saidi laadimine võtab kaua aega, kuid ei avane (nähtav on ainult valge ekraan), siis tasub proovida sisse logida proxy kaudu. Kui kasutate teistsugust IP-aadressi, tasub meediast otsida teavet portaali blokeerimise kohta riigis.
 • Kui saidile sisenedes ilmub viga “No connection to server”, siis on sait kohaliku internetiteenuse pakkuja poolt blokeeritud. Samuti peaksite lugema saidi sissekande kohta blokeerimise andmebaasis.
 • Kui veebileht avaneb, kuid seal on teade, et 1xBet portaal ei tööta mängija elukohariigis, siis ei ole kontor kohalikule turule sisenenud. Sellisel juhul võite proovida võtta ühendust kihlveokontori tugimeeskonnaga ja selgitada üksikasju.

Kuidas 1xBetisse sisse logida, kui see on blokeeritud, on selgitatud järgmises jaotises.

Не заходит на 1хБет

Mida peaksin tegema, kui ma ei saa 1xBetisse sisse logida?

Kui te ei pääse 1xBet’i veebisaidile, on serveriga või juurdepääsuga probleeme. Seda on võimalik kindlaks teha brauseris kuvatava vea järgi. Kui see on tavaline “Failed to connect to 1xbet.com server” aken või 403 viga, siis tõenäoliselt blokeeritakse teid. Veateate 5xx puhul võib serveriga olla probleeme. See on aga äärmiselt haruldane.

Pärast põhjuse väljaselgitamist, miks ei ole võimalik 1XBet’i veebisaidile sisse logida, saate otsida lahendust. Blokeeritud 1xBetist möödumiseks on mitmeid lihtsaid viise:

 • Kasutage 1xBeti peegleid. Need on veebilehe koopiad teise domeeni all, nagu me kodulehel kirjutasime.
 • Rakendused mobiiltelefonile, tahvelarvutile ja arvutile. Kihlveokontor toetab rakendusi Androidile ja iOSile.
 • 1xBeti enda brauser Mac OS-i või Opera kasutajatele.
 • VPN-tarkvara arvutile või vidinad brauserite jaoks, kus IP ja ühenduspunkt muutuvad.
 • Telegrami boti kasutamine kihlvedude tegemiseks.

Valik, kuidas 1xBeti portaali blokeeringust mööda minna, sõltub kihlveoäri soovist. Meie arvates on iga 1xBet’i veebisaidile sisenemise võimalus tõhus.

Rohkem küsimusi 1xBet blokeerimise kohta

🗺️ Millises riigis on 1xBet saadaval?

Kihlveokontor 1xBet pakub oma teenuseid internetis ja aktsepteerib kasutajaid kõikidest riikidest üle maailma. Siiski võivad kohalikud asutused blokeerida juurdepääsu veebisaidile. Seetõttu on juurdepääs portaalile lubatud enam kui 40 riigis: enamikus Euroopa riikides, Kanadas, Mehhikos, Austraalias, Indoneesias, Nigeerias, Senegalis jne.

❓ Mis on 1xBetiga valesti?

Selline küsimus tekib siis, kui sait ei ole mängijale kättesaadav. Sellisel juhul tuleb välja selgitada, mis on põhjustanud selle, et panustaja ei saa 1xBetile sisse logida. Kui tegemist on serveriprobleemiga, tasub oodata, kuni ettevõtte spetsialistid selle lahendavad. Ja kui tegemist on 1xBeti saidi blokeerimisega – kasutage artiklis soovitatud lahendusi.

⛔ Miks on 1xBet blokeeritud?

Peamine põhjus, miks 1xBet on keelatud, on see, et puudub riiklik tegevusluba online-kihlvedude vastuvõtmiseks. Samuti on maailmas endiselt palju riike, kus hasartmängude korraldamine on keelatud. Seetõttu ei sobi hasartmänguportaali tegevus kohaliku õigusega.

Asjakohased uudised