Intro

Kuidas ma 1xBetis panustan?

Как делать ставки 1хБет

Hoolimata sellest, et 1xBeti veebileht on intuitiivse kasutajaliidesega, võib uustulnukatel selle kasutamisel tekkida mõningaid raskusi. See kehtib muu hulgas 1xBetis panuste tegemisel. Ja siinkohal ei ole tegemist mitte teooriaga (palju kasulikku teavet spordikihlvedude kohta leiate meieBetting School’ist), vaid kihlvedude tegemise protseduuriga ise. Kui ka teie seisate selle probleemi ees, otsige vastuseid tänasest artiklist

Logo 1xbet
100% boonus kuni 100 eurot

1xBet registreerimine1xBet registreerimine

Parim alternatiivne kihlveokontor, kui 1xbet ei tegutse teie riigis:

Kuidas 1xBetis panustada: olemasolevad võimalused

Kihlveokontor pakub kasutajatele mitmeid vahendeid panuse tegemiseks. 1xBetis saab panustada läbi ametliku veebilehe (töölaua- ja mobiiliversioon), mobiilirakenduse ja programmi arvutile. Vaatamata lahenduste mitmekesisusele on iga tööriista kasutajaliides sarnane. Seetõttu on mängijatel mugav panustada nii nutitelefonide kui ka lauaarvutite kaudu. Kuna mängijatel on küsimusi seoses panuste tegemisega erinevates seadmetes, oleme koostanud vastused, kuidas kõiki vahendeid kasutada. Siiski on tee kõigil juhtudel väga sarnane. Rohkem teavet selle kohta, milliseid samme peavad mängijad kihlvedude tegemisel tegema, saate lugeda artikli järgmistest alapeatükkidest.

Kuidas 1xBet’i veebisaidil panustada?

Kui kasutate ametlikku 1xBet.com veebilehte või töötavat peeglit, peate järgima järgmisi juhiseid:

  1. Logige sisse oma isiklikku kabinetti (uued kasutajad peavad end 1xBetis registreerima.
  2. Minge “Liiga”, “Live” või “Cybersport” lehele, et valida sündmus.
  3. Valige tulemus kihlvedude tegemiseks (kihlvedude jaoks huvipakkuv mäng).
  4. Lisage tulemus kihlveokontole. Pärast koefitsiendi numbrilisel sümbolil klõpsamist ilmub panus paremal asuvasse tööpiirkonda (slip).
  5. Valige panuse vorming: üksik või moodustage kombinatsioon. Esimesel juhul on vaja määrata panuse summa ja, kui see on olemas, sooduskood. Seejärel tehke panus, klõpsates vastaval nupul. Teise variandi puhul on vaja lisada panustamissedelile veel vähemalt üks tulemus ja valida kombinatsioonivariant (ekspress, süsteem jne). Seejärel sisestage summa ja tehke panus.

Pärast seda läheb panus “Panustamisajalukku”, kus mängija saab jälgida tulemust. Samuti on võimalik panust osaliselt mõjutada, kindlustades või müües seda. Делать ставки 1хБет Soovime rõhutada, et 1xBet’i panustamine veebilehe mobiiliversioonis on sama, mis desktop-versioonis. Ainus erinevus seisneb ekraanide renderdamises: elementide ja menüüde paigutus. Portaali funktsionaalsus ei muutu, sõltumata valitud seadmest.

Kuidas 1xBetis telefoni teel panustada?

Ron Mondelsoni poolt veebiväljaande Yogonet.com jaoks tehtud uuringu kohaselt kasutab umbes 70% kihlvedude sõlmimiseks aeg-ajalt mobiiltelefoni. Samas 40% panustab oma telefonist kogu aeg. Seega ei saa 1xBeti mobiilse veebilehe ja rakenduse tähtsust alahinnata. Ja kihlveokontoril on midagi pakkuda kasutajatele, kes soovivad 1xBetis oma telefonist panustada. Panustamine vidinatest on mugav kaudu:

  • 1xBet’i mobiilne versioon. See avaneb automaatselt, kui külastate telefonist 1xBeti veebisaiti. Peamised erinevused töölaua- ja mobiiliversiooni vahel seisnevad menüüs (“Hamburger” asub lehekülje paremas ülemises nurgas), ekraanide paigutuses ja navigeerimises. Muidu on 1xBetis kihlvedude tegemine portaali mobiiliversioonist sama, mis põhiversioonist: lisage kihlveoseltsile sündmus, määrake summa, tehke seaded ja klõpsake “Tee panus”.
  • 1xBet mobiilirakendus. Selle saate alla laadida kontori ametlikust veebisaidist. Rakendust levitatakse tasuta Android ja iOS seadmetele. Rohkem üksikasju 1xBet mobiilirakenduses panustamise kohta arutatakse järgmises jaotises.

Вход в мобильную версию 1xBet

Kuidas 1xbeti mobiilirakenduses panustada?

Esimene samm selle võimaluse jaoks on 1xBeti mobiilirakenduse allalaadimine ja paigaldamine. See on saadaval kahes versioonis: Android ja iOS. Programmi saab alla laadida ametlikust veebisaidist/peeglist või AppStore’ist (Apple’i omanikele). Paigaldusjuhised on saadaval ka kihlveokontori portaalis. Pärast 1xBeti mobiilirakendusse sisselogimist liigub mängija soovitud sektsiooni, et valida panus. Kui olete otsustanud sündmuse kasuks, järgite samu samu samu samme nagu veebilehel. Ainus erinevus on ekraanide kujundus.

Kuidas 1xBet’i kihlveotarkvaras 1xWin kihlvedusid teha?

Windowsi kasutajad saavad 1xWin kihlveotarkvara alla laadida, et pääseda kiiresti kihlvedudele ligi. See on allalaadimiseks saadaval kontori veebilehel jaotises “Töölauarakendused”. Tasub märkida, et erinevalt veebisaidist, mida internetiteenuse pakkujad võivad blokeerida, on kihlvedude tegijatel võimalus panuseid teha ilma VPN-i kasutamata. IP-aadressi ja ühenduspunkti muutmine toimub tarkvara tasandil. Pärast 1xWin’i paigaldamist peab mängija sisse logima. Seejärel peab kasutaja järgima samu samu samu samme nagu veebilehel. Tarkvara kujundus kordab kihlveokontori veebiportaali Программа для 1xWin

Kuidas õppida 1xBetiga panustamist?

Paljud uustulnukad arvavad, et 1xBetis kihlvedude tegemine on poole tunni küsimus. Kõik, mida peate tegema, on valida sündmus ja teha panus oma intuitsiooni põhjal. Kuid pärast esimest ebaõnnestumist ja pangaraha kaotamist muudavad kontori kasutajad oma arvamust spordikihlvedude kohta. Tegelikult on spordikihlvedude tegemine piinarikas töö, mis nõuab teadmisi ja kogemusi. Kui olete alles alustanud oma teekonda 1xBetis kihlvedude sõlmimise juurde, soovitame lugeda meie kihlvedude kooli õppetunde. Kõigi jaotiste läbimine annab teile põhiteadmised, mis aitavad teil saada kogemusi kihlveokontoris. Järgmisena peate vaid õppima, kuidas analüüsida ja eksperimenteerida kihlvedudega. Ja pea meeles, et võidab ainult see, kes oskab kaotada. Nii et ärge kartke kaotada. Nad aitavad teil õppida, kuidas 1xBetil õigesti panustada. Meie kodulehel on eraldi artikkel selle kohta, kuidas teada, kuidas panustada õigesti.

Populaarsed küsimused 1xBet kihlvedude kohta

✅ Kuidas 1xBetis panuseid teha?

Selleks, et 1xBetis kihlvedude tegemisega alustada, peate sisse logima. Seega peavad uued kasutajad kõigepealt registreeruma, tegema sissemakse ja alles seejärel panuseid tegema. On väike erinevus selles, kuidas 1xBetis panustada arvutist (veebilehe ja kihlveotarkvara lauaarvutiversioon) ja telefonist (portaali mobiiliversioon ja mobiilirakendus). Protsessi kohta saate üksikasjalikult lugeda sellest artiklist.

💲 Milline on 1xBetis minimaalne panus?

Paljud uustulnukad küsivad, milline on minimaalne panus 1xBetis. See väärtus sõltub valitud kontovaluutast. Seepärast saad 1xBeti veebilehel panustamise tegemisel teada minimaalse panuse suuruse. Künnis võib olla näiteks 0,3 dollarit, 0,2 eurot, 10 rubla või 5 grivnat märgitud valuutade puhul.

❔ Kuidas teha 1xbetis panuseid telefonist?

Kihlveokontor võimaldab mängijatel 1xbetis panuseid teha veebilehe ja rakenduse mobiiliversioonist. Esimesel juhul tuleb lihtsalt minna aadressile 1xbet.com, kujundus kohandatakse automaatselt teie vidina ekraani suurusele. Teisel juhul peate mobiilirakenduse alla laadima kihlveokontori portaalist. Kõiki neid võimalusi on artiklis üksikasjalikult kirjeldatud.

Asjakohased uudised