Intro

Kuidas läbida dokumendikontroll 1xBetis?

Пройти проверку документов в 1xBet
Pärast konto loomist 1xBetis , nagu eelnevalt mainitud, saab mängija kasutada kihlveokontori pakkumist. Kõik, mida peate tegema, on raha kontole hoiustada, et alustada panuste tegemist spordi, mitte-spordisündmuste või mängude peale. Siiski jääb kihlveokonto endiselt kontrollimata. Seetõttu on kasutajal piirangud seoses võitude väljavõtmisega.

Raha saamiseks oma isiklikule kontole peate täitma 1xBet vormi. Sellest, kuidas seda teha, oleme juba kirjutanud oma eelmistes artiklites. Samuti mainisime, kuidas kontrollida oma 1xBet kontot. Lisateavet selle kohta, kuidas oma 1xBet kontot kontrollida, leiate sellest artiklist.

Logo 1xbet
100% boonus kuni 100 eurot

1xBet registreerimine1xBet registreerimine

Parim alternatiivne kihlveokontor, kui 1xbet ei tegutse teie riigis:

Miks ma peaksin oma 1xBet profiili kontrollima?

Kihlveokontor 1xBet kasutab Curacao registripidaja litsentsi, mis sätestab hasartmänguteenuste osutamise nõuded. Muu hulgas on tingimuseks dokumentide kontrollimine. Sellega tagatakse, et kontor on kindel, et mängija:

 • Vähemalt 18-aastane (täisealine).
 • Ei kavatse kasutada pettuse skeeme.
 • Ei loo lisakontosid (selline tegevus on kihlveokontori poolt keelatud).

Seetõttu on dokumentide kontrollimine 1xBetis kohustuslik protseduur, mille peavad läbima kõik kihlvedude mängijad.

Kuidas kontroll töötab 1xBetis?

Nagu juba sissejuhatavas osas mainitud, peab mängija täitma kaardi isiklike andmetega. Selleks tuleb sisestada andmed kohustuslikesse väljadesse. Ja kui neis on vigu, siis parandage need ise või võtke ühendust 1xBeti klienditoega.

Kui panustaja on sisestanud oma isikuandmed ja valinud dokumendi 1xBet’i kinnitamiseks, on võimalik sukelduda hasartmängude maailma: panustada või mängida. Kasutajal ei ole mingeid piiranguid minimaalsete panuste suuruse, saadud võitude summa, boonuskonto kasutamise ja kampaaniates osalemise osas. Kui mängija otsustab siiski raha välja võtta ja saata taotluse kihlveokontorile, peab ta 1xBetis läbima dokumendikontrolli.

Sõltuvalt kihlveokorraldaja elukohariigist, tema e-posti aadressist, aktiivsusest veebisaidil ja muudest parameetritest otsustab 1xBeti süsteem, kuidas kontroll läbi viiakse. Identiteedi kontrollimiseks on mitu võimalust:

 • Passi või passifoto skaneeritud koopia esitamine.
 • Foto, kus mängija hoiab oma passi käes (rinna ees või näo lähedal).
 • Notariaalselt kinnitatud passi koopia.

Kui 1xBet’i kihlveokontoril on küsimusi, võidakse nõuda lisadokumente: juhiluba, kommunaalarvete kviitung, kindlustus jne.

Личные данные 1хБет

Kuidas sisestada oma passiandmed 1xBetis?

Konto loomise ajal 1xbet’i saidil pakutakse mängijale lihtsustatud registreerimisvõimalusi. Isegi suurim vorm profiili loomisel e-posti teel nõuab, et mängija sisestaks oma nime ja parooli. Ülejäänud andmed tuleb sisestada kasutaja kabinetti.

Passandmete sisestamiseks 1xbetis peab kasutaja sisse logima. Isiklikus kabinetis on sektsioon “Isiklikud andmed”, mis sisaldab kihlveokorraldaja profiili. Mängija peab enne kinnitustaotluse esitamist täitma kaardi isiklike andmetega (kohustuslikud väljad on tähistatud tärniga). Ilma selleta ei saa kontori töötajad profiili kontrollida.

Leheküljel “Isikuandmed” peab mängija sisestama sellised kohustuslikud andmed:

 • Nimi.
 • Eesnimi.
 • Sünniaeg.
 • Dokumendi liik.
 • Piirkond.
 • Linn.
 • Alaline registreerimise aadress.

Kasutaja võib sisestada enda kohta ka muud andmed, mis aitavad isikustada panustajat juhul, kui ta kaotab juurdepääsu oma kontole. Sellised andmed on:

 • Isanimi.
 • Sünnikoht.
 • Telefoninumber.
 • E-post.

Pärast kohustuslike andmete täitmist saab mängija edasi minna 1xBeti esindajate poolt konto kontrollimiseks.

Ввод паспортных данных 1хБет

Kuidas muuta oma passiandmeid 1xBetis?

Sageli tekivad olukorrad, kui kasutaja sisestab konto loomisel andmed valesti. Samuti on võimalik teha viga andmete sisestamisel profiili täitmisel, näiteks määrata 1xbetis valed passiandmed. Sellisel juhul saab mängija ise parandusi teha või paluda abi 24/7 klienditoe meeskonnalt.

Kogu teave panustaja kohta on salvestatud isikuandmete sektsioonis. Mõningaid andmeid ei saa muuta (nende kõrval on lukusümbol): kontonumber, registreerimise kuupäev ja elukohariik. Neid ei saa muuta, välja arvatud mängija elukohariik. Muudatuste tegemiseks tuleb kirjutada tugiteenistusele ja esitada dokumendid teise riiki kolimise kohta. Ülejäänud andmeid saab muuta iseseisvalt, klõpsates pliiatsi ikoonil.

Rohkem küsimusi profiili kontrollimise kohta 1xBetis:

📃 Miks sisestada passiandmed 1xBetis?

Kihlveokontor 1xbet, olles saanud Curacao registripidajalt litsentsi, on võtnud endale kohustuse takistada alaealiste hasartmänguteenuste kasutamist. Selleks kohustab ettevõte kihlvedude tegijaid läbima kontrolliprotseduuri – passiandmete kontrolli. Tänu sellele sammule on võimalik minimeerida alla 18-aastaste mängijate püüdeid internetis panustada. Lisaks sellele kontrollib ettevõte kasutajate dokumente, et välistada portaalist südametunnistuseta kihlvedude tegijad, keda spordikihlvedude ja hasartmängude turul on ohtralt.

⌚ Kui kaua võtab 1XBetil dokumentide kontrollimine aega?

Pärast seda, kui mängija on esitanud kõik vajalikud dokumendid (nimekiri kuvatakse teie isiklikus kabinetis), on kihlveokontoril 72 tundi aega nende kontrollimiseks. Reeglina on 1xBet kontrollimine palju kiirem ja mängija saab raha välja võtta 24 tunni jooksul pärast taotluse saatmist.

📋 Milliseid dokumente on 1xBet’i kinnitamiseks vaja?

Mängija isikusamasuse kontrollimine on individuaalne menetlus. See, milliseid dokumente ta vajab isikusamasuse kontrollimiseks, otsustab kihlveokontor. Kõige sagedamini on see siiski pass (siseriiklik või välismaine) ja juhiluba.

📝 Kuidas 1xBetis passi kontrollimisest mööda minna?

See on populaarne küsimus alla 18-aastaste teismeliste seas. Vastavalt reeglitele kontrollib kihlveokontor enne raha väljavõtmist dokumente. Seetõttu on võimatu 1xBeti kontrollimisest mööda minna. Loomulikult võib mängija kasutada sugulaste andmeid. Siiski peaksite olema ettevaatlik, et turvateenistus ei laseks pettust avastada. Sellisel juhul on profiili blokeerimine vältimatu.

Asjakohased uudised