Intro

Kuidas kustutada oma 1xBet kihlveokontot?

Как удалить данные 1хБет
Kasutajad esitavad üsna palju küsimusi 1xBet konto kustutamise kohta. Mõned neist on käsitletud ühes meie blogi artiklis. Siiski ei ole kõikidele küsimustele vastatud. Seetõttu oleme kogunud kokku need teemad, mis ei olnud nimetatud artiklis käsitletud, ja käsitleme neid uues materjalis.

Logo 1xbet
100% boonus kuni 100 eurot

1xBet registreerimine1xBet registreerimine

Parim alternatiivne kihlveokontor, kui 1xbet ei tegutse teie riigis:

Kuidas kustutada oma 1xBet konto?

Kui kihlveokorraldaja on otsustanud oma konto kihlveofirma 1xbet veebilehel sulgeda, hakkab ta esimesena otsima kasutajakabinetist valikut “Konto kustutamine”. Kahjuks tema otsing ebaõnnestub. Kihlveokontor ei paku võimalust profiili kustutamiseks hasartmänguportaalist. Eelmises artiklis kirjutasime, et mängijad saavad pöörduda 1xbeti klienditoe poole. Operaatorid saavad ainult soovitada võimalust konto “külmutamiseks”. Tugi ei saa seda aga ise teha. Büroo esindajad paluvad mitte logida oma kontole 3 kuu jooksul (90 päeva). Pärast seda perioodi on teie 1xBet konto mitteaktiivne, kuid kõik teie andmed jäävad kihlveokontole.

Kuidas ma kustutan oma 1xBet profiili?

Kihlveokontori kasutustingimustes on selgelt kirjas, et mängijad ei saa oma 1xbet profiili kustutada. See muudatus ilmus paar aastat tagasi ja on tingitud mängijate kasvavatest katsetest kontorit petta. Teisi 1xBetis petmise viise käsitletakse eraldi artiklis. Kuna kihlveokontor keelab ühele mängijale mitme konto loomise, on profiili kustutamise võimaluse puudumine 1xBetis omamoodi kaitsevahend. Kui te kontoris petate, blokeeritakse uued ja vanad kontod. See toob kindlasti kaasa 1xbeti konto kustutamise. Mängija ei saa aga tulevikus enam kontori teenuseid kasutada ja tema pettused võivad kanduda edasi teistesse kontoritesse. See on mängijatele üsna valus löök.

Kuidas kustutada andmeid 1xBetist?

Paljud kihlvedude mängijad on huvitatud võimalusest kustutada oma isiklikud andmed saidilt 1xbet. Vastavalt kontori kasutustingimustele säilitatakse kogu mängijate teavet ettevõtte serveris 10 aastat. Pärast seda võib kihlveokontor need kustutada. Sellised reeglid on dikteeritud litsentsiga, mida 1xBet kasutab teenuste osutamiseks internetis. See, et 1xbet ei saa andmeid kustutada, on aga vastuolus üldise andmekaitse määrusega(GDPR), mis kehtib ELi riikides. Seetõttu saavad Euroopa Liitu kuuluvate Euroopa riikide elanikud kontorist kustutada oma 1xbet-profiili koos oma isikuandmetega. Venemaa, Ukraina, Valgevene ja teiste endise NSV Liidu riikide elanike suhtes see reegel ei kehti. Ainus asi, mida mängija saab teha, on oma profiili puhastamine: minna isiklikku kabinetti ja teha muudatusi olemasolevatesse väljadesse. Kuid see ei kehti passiandmete kohta.

Asjakohased uudised