Intro

Kuidas 1xBetist raha välja võtta: olemasolevad meetodid

Вывести средства 1хБет
Mängijad, kes on saanud oma esimesed võidud või kulutanud osa oma pangakassast, saavad raha välja võtta oma isiklikule kontole. Selleks pakub kihlveokontor kasutajatele erinevaid makseteenuseid. Mängijatel on siiski palju küsimusi seoses raha väljavõtmisega 1xbetist. Vastame neile artiklis.

Parim alternatiivne kihlveokontor, kui 1xbet ei tegutse teie riigis:

Kuidas 1xbetist raha välja võtta: olemasolevad võimalused

Kihlveokontori veebilehel on rubriik “Maksed”, kuhu on kogutud teave selle kohta, kuidas 1xbetist raha sisse maksta ja välja võtta. Lehekülg on korraldatud nii, et kasutajatel on võimalus vaadata teavet üksikult valitud riikide kohta ning hoiuste ja väljamaksete osas.

Tuleb märkida, et makseteenuste arv sõltub mängija elukohariigist. Keskmiselt on mängijatel rohkem kui 30 võimalust raha hoiustamiseks ja väljavõtmiseks:

  • Ülekanded maksekaartide kaudu.
  • Raha ülekandmine pangakontole (mõnede riikide puhul).
  • Elektroonilised rahakotid.
  • Maksesüsteemid.
  • Krüptovaluutad.

Selleks, et 1xbetist raha välja võtta, peab mängija valima huvipakkuva teenuse, sisestama maksevahendi andmed ja kinnitama toimingu. Pärast seda saadetakse makse kinnitamiseks, mis vastavalt eeskirjadele võib võtta aega mitu tundi kuni päevani. Kui küsimusi ei ole, kantakse raha määratud isiklikule kontole.

Личный кабинет 1xБет - Вывести средства

Kuidas ma saan 1xBetist raha kaardile välja võtta?

Selleks, et kanda raha pangakaardile, peab mängija minema jaotisse “Kontolt väljavõtmine” (isiklik kabinet) ja valima huvipakkuva maksesüsteemi kaardi. Universaalne lahendus on Visa ja MasterCard. Mõnes riigis on siiski võimalik teha ülekandeid Maestro või Mir kaartidele. Viimane võimalus on asjakohane Venemaa kihlvedude mängijatele, kes kasutavad 1xbetist raha sissemaksmiseks ja väljavõtmiseks Mir-kaarti.

Pärast maksesüsteemi hologrammile klõpsamist tuleb määrata ülekantavad summad ja sisestada kaardi number. Pärast taotluse saatmist, raha päritolu kontrollimist ja kasutamist platvormil saab mängija määratud summa oma isiklikule kontole.

Soovime juhtida tähelepanu sellele, et kõik emiteerivad pangad teevad maksesüsteemidega koostööd. Seetõttu ei ole kasutajatel probleeme 1xbetis kättesaadavate vahendite väljavõtmisega Sberbankile (Venemaa), Privatbankile (Ukraina) jne.

1xbet: kuidas raha e-rahakottidesse välja võtta?

Nagu varem märgitud, pakub kihlveokontor 1xbet võimalust teha ülekandeid e-rahakottidesse nagu Skrill ja Jeton Wallet. See on üsna populaarne vahend, läbi privaatsuse ja ülekannete kiiruse.

Aasta 2021 tõi aga pettumuse kihlvedude mängijatele, kes kasutasid Qiwi (Qiwi) ja Yandex.Money (YMoneu) rahakotte. Venemaa keskpank lõpetas finantsettevõtete auditi ja leidis palju rikkumisi rahvusvahelistes ülekannetes. Kuna hasartmänguasutuste tegevus ei ole Venemaal kättesaadav, siis on koostöö 1xbetiga Venemaa ettevõtete jaoks ohtlik. Qiwi ja Yandex.Money’i haldavatele ettevõtetele määratud suured trahvid viisid nende e-rahakottide kadumiseni kihlveokontorite veebilehelt. Nii et populaarsed küsimused “Kuidas võtta raha 1xBetist välja Yandex.Money’sse?” või “Kuidas kanda raha 1xBetist Qiwi’sse” on sama vastus: “Veel mitte”. Raamatupidaja kontori tugi vastab, et tegemist on tehnilise probleemiga. See kõik on aga tingitud Venemaa keskpanga trahvidest ja rangemast finantsjärelevalvest riigis.

1хБет сколько выводится платеж

Kuidas ma saan 1xBetist telefoni teel raha välja võtta?

1xbeti mobiilirakendusi kasutavate kasutajate arv kasvab pidevalt. Seetõttu ei ole üllatav, et mängijatel on küsimusi seoses telefoni kasutamisega kontotehinguteks. Kuid tänu 1xBet mobiilirakenduse kasutajasõbralikule kasutajaliidesele ei ole seda raske teha. Lisaks on tarkvara kiire, nii et mängija ei kuluta palju rohkem aega kui hasartmänguportaali veebiversiooni kasutamisel.

Kui mängija on volitatud, tuleb minna “Maksed” – “Kontolt väljavõtmine” ja valida huvipakkuv maksevahend. Seejärel tuleb määrata ülekantav summa ja kaardi/konto andmed. Pärast kontrollimist kantakse raha valitud maksevahendile vastavalt eeskirjadele.

Kuidas saab 1xBetilt raha teistele kontodele välja võtta?

Kihlveokontor 1xBet on tegutsenud online kihlveoturul alates 2012. aastast. Selle aja jooksul on ettevõttel õnnestunud omandada väärtuslikke kogemusi, et edukalt võidelda petturitega ja kaitsta oma kasutajaid raha kaotamise eest. Seetõttu kasutab kihlveokontor oma töös selget tegevusalgoritmi, sealhulgas raha väljavõtmist 1xBetist.

Ettevõtte reeglite kohaselt saavad mängijad teha raha väljamakseid ainult selle maksevahendi kaudu, millest tehti sissemakse. Näiteks kui hoiuse tegemiseks kasutati pangakaarti, saab ka võidud välja võtta ainult sellele kaardile. Panustaja ei saa lisada teist kaarti ega määrata muud makseviisi. Veebisaidil puudub selline funktsionaalsus.
Вывод средств 1хБет на карту Kuidas on kasutajatega, kes kasutavad sissemakse tegemiseks erinevaid maksevahendeid? Sellisel juhul võimaldab kihlveokontor 1xBet raha väljavõtmist igale makseteenusele samaväärselt sissemaksega. Sellisel juhul saab mängija kanda kõik oma võidud viimasena kasutatud makseviisile.

Seega ei saa kasutaja 1xbetist raha väljavõtmise üksikasju muuta. Piirangute üksikasjalikuks selgitamiseks peaksite võtma ühendust kihlveokontori klienditoe esindajatega, kes annavad vastuse ettevõtte ametlikest reeglitest.

Sagedased küsimused väljamaksete kohta 1xBetist

💳 Milliseid väljamakseid 1xBet toetab?

1xBeti kasutajad saavad raha välja võtta pangakaartidele, pangakontodele (ei ole kõigis riikides saadaval), e-rahakottidele, maksesüsteemidele ja krüptoraha kaudu. Maksevahendite koguarv varieerub riigiti, kuid ulatub sageli rohkem kui 30 teenuseni.

📜 Mida on vaja 1xBetist raha väljavõtmiseks?

Kasutaja peaks panustama hoiustatud raha spordi, cyberspordi (minimaalne koefitsient alates 1.1) või mängude peale. Lisaks peab profiil olema kontrollitud, esitades passi. Pärast seda saab panustaja raha välja võtta oma isiklikule kontole.

❎ Mida peaksin tegema, kui ma ei saa 1xBetist raha välja võtta?

Teenuse tehniliste vigade korral oodake mõnda aega ja korrake toimingut. Kui see ei aidanud, võtke ühendust klienditoega ja uurige põhjust. Rohkem üksikasju 1xBetist raha väljavõtmise piirangutega olukordade kohta on käsitletud eraldi artiklis meie veebilehel.

Asjakohased uudised