Intro

Kuidas 1xBetis õigesti panustada?

Правильные ставки 1хБет
Eelmises artiklis koostasime vastused populaarsetele kasutajate küsimustele, mis on seotud 1xBet’i kihlvedudega. Mängijad saavad teada, milliseid samme tuleb järgida veebilehel, mobiilirakenduses või arvutitarkvaras. Eelnimetatud materjali lõpus arutati, et lisaks kihlveoskeemi mõistmisele tasub õppida, kuidas 1xbetis õigesti panustada. Millele tasub tähelepanu pöörata? Kuidas saada rohkem võite? Puudutame seda teemat artiklis.

Logo 1xbet
100% boonus kuni 100 eurot

1xBet registreerimine1xBet registreerimine

Parim alternatiivne kihlveokontor, kui 1xbet ei tegutse teie riigis:

Kuidas õppida 1xBetis õigesti panustama?

Kui olete spordikihlvedude algaja, soovitame lisaks tänasele materjalile lugeda ka artikleid meieBetting Schoolis. See koosneb 3 tasemest erinevate õpetusartiklitega. Need sisaldavad teavet kihlvedude võtmemõistete kohta ja nõuandeid edukaks kihlvedude tegemiseks. Samuti saate põhiteavet kihlvedude psühholoogia ja muude oluliste tegurite kohta, mis mõjutavad kihlvedude edukust. Kui kasutaja on loonud 1xBet kihlvedude saidil konto, soovitame tutvuda kihlvedude portaaliga. Artikli sissejuhatavas osas mainitud teave sisaldab juhiseid sammude kohta, mida tasub järgida panuse tegemiseks. Kuigi tee ei ole keeruline, peaksite tutvuma hästi kõigi kihlveokontori pakutavate funktsioonidega. Samuti käige kõik ekraanid hoolikalt läbi, et näiteks kiirustades ei vajutaksite kogemata mõnele nupule. Sellised vead võivad viia panuse kaotamiseni. Lisaks sellele on 1xbetis õigesti panustamiseks oluline teada kihlveokontori reegleid. Kogu teave on esitatud jaotises “Reeglid”. Seal on funktsioonide kirjeldused, eri tüüpi panuste omadused jne. Samuti tasub teada saada, millistel juhtudel kohaldab kihlveokontor mängijate suhtes karistusi ja vältida rikkumisi. Vastasel juhul võivad mis tahes piirangud, näiteks maksimaalse panustamislimiidi osas, olla panustajale ebameeldivaks üllatuseks Правила на 1xBet

Kuidas 1xbetis õigesti panustada?

Iga mängija soovib kihlvedudega rohkem teenida, kui ta kulutab. Seetõttu tähendavad paljud kasutajad “õigesti” all võidu tegemist. Seega, kui räägime “õigest” panustamisest, siis räägime panustest, mis on tehtud targalt. Selleks, et 1xbetis õigesti panustada, saades võitu, tasub tähelepanu pöörata järgmistele nõuannetele:

 1. Otsustage kihlveostrateegia. Algaja jaoks on parim panustamisstrateegia jääda ühekordsete panuste juurde ja alles seejärel proovida mitme panuse tegemist.
 2. Õppige, kuidas jaotada oma pangaraha. Ära raiska kogu oma deposiiti ühele panusele. On vaja raha õigesti jaotada kümnele panusele, et kaotuse korral oleks vahendid tagasi võita.
 3. Ärge rikkuge kihlveokontori 1xBet reegleid. Ettevõte on õppinud ära tundma igasuguseid pettusi. Soov kihlveokontorist ebaõiglastel viisidel üle kavaldada võib viia profiili piiranguteni või selle blokeerimiseni.
 4. Kasutage aktiivselt boonusprogramme. Kihlveokontor 1xbet pakub mängijatele erinevaid boonuseid ja kampaaniaid. Kasutage neid lisaauhindade ja -võitude saamiseks.
 5. Ärge toetuge “100% tulemustele”. Igas mängus võib olla nüansse, mis mõjutavad tulemust. Seetõttu peaksite alati mõtlema plaanile “B”.
 6. Analüüsige sündmusi enne panuse tegemist. Tasub välja selgitada kõik nüansid mängus osalejate kohta. Vigastused, ilmastikuolud, tõhusus eelmistes mängudes võivad palju rääkida eelseisva mängu kohta.
 7. Ärge jahtige kõrgeid koefitsiente. Kiire kasum on viis oma pangakontot kaotada. Tasub valida 1xBet’i veebisaidil sündmusi, mille puhul on mängija risk minimaalne.
 8. Tehke pausid. Te ei tohiks mängida ööpäevaringselt. Puhkuse puudumine võib põhjustada keskendumise ja kaotuse. Spordipanuste paigutamine peaks olema doseeritud.

Виды бонусов от 1хБет

Millised on peamised strateegiad 1xbetis õigesti panustamiseks?

Internetist võib leida palju kihlvedude edulugusid ja erinevaid strateegiaid, mis on sageli põhiliste strateegiate variatsioonid. Seetõttu ei hakka me kirjeldama kõiki erinevaid võimalusi, kuidas 1xBetis õigeid panuseid teha. Pöörame tähelepanu ainult sellistele strateegiatele:

 1. Kindlaksmääratud summa pangast. Mängija peaks valima kõigi oma panuste jaoks fikseeritud protsendi või summa olemasolevast pangast. Sageli soovitatakse võtta 1-5%, sõltuvalt hoiuse summast. Ühe panuse kaotamise korral võib teine panus katta kaotuse või osaliselt korvata selle.
 2. Kelly kriteerium. Sündmuse tõenäosuse kasutamine panuste summa arvutamiseks. Näiteks 100 dollari suuruse panga või sellega võrdväärse summa, koefitsiendi 3 ja tulemuse tõenäosuse 0,4 korral peaks mängija panustama 10 dollarit või sama summa teises valuutas. Panuse suurus arvutatakse valemiga C = (3*0,4-1)/(3-1) = 0,1. Tulemus (0,1) on protsent pangarahast, mida saab panustada.
 3. Kasutades “catch-up”. Kui mängija eelmine panus oli ebaõnnestunud, võib kasutada järgmist valemit, et saada panuse summa, mis katab kaotuse. Valem on järgmine: S = V + LB/K – 1, kus: V on “järeleaitamisest” saadav kasum, LB on kaotatud panuse summa, K on panustamise suhe.

Neid strateegiaid kasutades peaks kasutaja meeles pidama, et need ei taga 100% edu. Te peaksite alati toetuma oma isiklikule kogemusele ja leidma lahenduse, mis võimaldab teil konkreetsel juhul kihlvedudest kasu saada. See ongi kogu 1xbet’i õigete panuste tegemise saladus.

1xbet kuidas panustada, et võita?

Iga panustaja soovib panustades, et see oleks võidukas. Kahjuks ei ole ükski mängija immuunne kahjumite suhtes. Vastupidi, kogenud panustajad ütlevad, et kaotus võimaldab teil oma strateegia ümber mõelda ja saavutada järgmisel korral positiivne tulemus. Siiski on võimalik 1xbetis panustada võidu peale ja minimeerida kaotuste arvu. Selleks peate järgima soovitusi, mida on kirjeldatud jaotises “Kuidas 1xbetis õigesti panustada?” Kõigile uustulnukatele, kes artiklit loevad, soovitame lisaks lugeda materjale “Panustamiskooli”. Vastava jaotise leiate meie veebilehe menüüst. See sisaldab kümneid artikleid kihlvedude teooria ja psühholoogia kohta. Tänu neile õpib kasutaja, kuidas 1xBetis panustada, et võita. Jällegi, kuigi kõik panused ei ole edukad. Iga lüüasaamine on kasutaja jaoks õppetund, mida on mainitud ka õpetustes. Enne kui me liigume õpetuste juurde, palun ärge sukelduge pea ees kihlvedude maailma. Neid tuleb teha targalt, sest kihlvedude puhul võib kaotada mitte ainult raha, vaid ka perekonna, lähedaste ja äripartnerite maine ja usalduse. 1xbetis õigesti panustamine suurte võitudega ei ole sõltuvusest kaugel. Hoidke seda alati meeles!

Asjakohased uudised