Intro

Kui kaua võtab raha väljavõtmine 1xBetist aega?

1хБет сколько выводится платеж
Kui mängijad on valinud maksevahendi ja taotlenud raha, siis küsivad nad: “Kui kaua kestab 1xbetist raha väljavõtmine?” Varasemates artiklites oleme sellest juba möödaminnes kirjutanud. Otsustasime aga teemat laiendada, lisades vastused kõigile kasutajate küsimustele väljamaksete kohta isiklikule kontole

Logo 1xbet
100% boonus kuni 100 eurot

1xBet registreerimine1xBet registreerimine

Parim alternatiivne kihlveokontor, kui 1xbet ei tegutse teie riigis:

Kui kaua võtab raha väljavõtmine 1xBetist aega?

Raha väljavõtmine 1xBetist koosneb mitmest etapist:

  • Mängija valib ühe oma isiklikus kabinetis(1xBet “Väljavõtmine kontolt”) saadaval olevatest makseviisidest.
  • Panustaja saadab taotluse raha ülekandmiseks mängukontolt oma isiklikule kontole. Selles etapis läheb taotlus kinnitamiseks kihlveokontorile. See võib toimuda automaatselt või kui ettevõttel on lisaküsimusi raha päritolu kohta – 1xbeti finantsosakonna kaudu.
  • Kihlveokontor kinnitab makse ja edastab selle maksesüsteemi.
  • Maksesüsteem töötleb taotlust ja kannab raha mängija isiklikule kontole.

Raha 1xbetist väljavõtmiseks kuluv koguaeg sisaldab kõiki ülaltoodud etappe ja sõltub järgmistest:

  • Raha kontrollimine kontori poolt. Kui tehingu kontrollimine toimub automaatselt, võtab see aega kuni 10 minutit. Kui see toimub käsitsi, võib kontrollimine võtta aega pool tundi kuni mitu tundi, harvemini – päeva.
  • Valitud makseviis. Igal makseteenusel on oma eeskirjad maksete töötlemiseks. Mõnel juhul mõjutavad tehingute töötlemist nädalavahetused ja pühad. Siis toimub ülekanne tööpäeval ja 1xBetist väljavõtmise aeg võib suureneda mõne päeva võrra.

1хБет минимальная сумма платежа

Ülaltoodu põhjal võib öelda, et kasutajal on raske arvutada täpset väljavõtteaega 1xbetist. Seetõttu tasub tugineda ainult keskmistele väärtustele.

1xBet: kui kaua võtab raha väljavõtmine aega?

Nagu eelmises punktis märgitud, on peaaegu võimatu täpsustada täpset aega, mis kulub 1xbetist väljamakse saamiseks teie isiklikule kontole. Mängijad saavad kasutada meie tabelit, et planeerida oma väljamaksetehinguid:

Raha väljavõtmise meetod

Ülekande keskmine aeg

Summa tehingu kohta

VISA, Maestro kaardid 1 minut – 7 päeva alates 100 rubla*
Pangakaardid Mastercard, Mir 1 minut – 7 päeva alates 1000 rubla*
Elektroonilised rahakotid Webmoney, Qiwi, Astropay, Sticpay, Money GO jne. 1 – 30 minutit alates 100 rubla*
Jeton Wallet 1 – 30 minutit alates 89,91 rubla*
Ecopayz maksesüsteem 15 – 30 minutit alates 908,05 RUB*
Payeer maksesüsteem 15 – 30 min alates 179,82 RUB*
Krüptoraha Bitcoin kuni 10 minutit alates RUB 15270*
Krüptoraha Litecoin kuni 10 minutit alates 105 rubla*

*Või samaväärne summa mõnes teises valuutas

Pange tähele, et 1xBet’i veebisaidi minimaalne summa tehingu kohta võib erineda. Praeguse teabe leiate oma isikliku kabineti jaotisest “Kontolt väljavõtmine”.

Juhul, kui teil on probleeme 1xBetist raha väljavõtmisega, soovitame lugeda meie artiklit.

Korduma kippuvad küsimused raha väljavõtmise kohta 1xBetist:

📃 Millest sõltub 1xbeti väljavõtte kiirus?

Raha väljavõtmine 1xBet kontolt toimub vastavalt selgele regulatsioonile. Väljamaksetaotluse esitamisest kuni raha krediteerimiseni teie põhikontole võib kuluda mõni minut kuni nädal. Taotluse menetlemise kiirus sõltub profiili kontrollimisest (kui puuduvad vajalikud dokumendid, tasub need esitada isikusamasuse kontrollimiseks); maksesummast (kihlvedude korraldaja võib seada piiranguid väljamakstava raha maksimumsummale); valitud makseviisist (raha töötlemine makseteenuse regulatsioonide kaudu võib võtta kaua aega); kihlvedude korraldaja elukohariigist (mõnes riigis toimib kõigi maksete finantsjärelevalve) ja 1xbeti meeskonna kiirusest taotluse töötlemisel. Väljamakse kiirust võivad mõjutada ka muud tegurid, kuid mitte nii oluliselt.

⏱️ Kui kaua võtab raha väljavõtmine 1xbetist aega?

1xbeti kasutajatele on saadaval rohkem kui 30* väljavõtmismeetodit, alates kaardisiirdest kuni krüptokonto ülekandmiseni. Kuna kõigil teenustel on oma eeskirjad, on 1xbetist väljavõtmise taotluse kiirus dünaamiline väärtus. Väljavõtu aeg ulatub 1 minutist kuni 7 päevani. Üksikasjalik teave raha väljavõtmise kestuse kohta kihlveokontolt leiate artiklist
*Makseviiside arv sõltub mängija elukohariigist.

⏳ Kui kaua võtab raha väljavõtmine 1xBetist minu kaardile aega?

Ülekandeid kaardile peetakse 1xBetis üheks kiireimaks. Kasutajad peaksid siiski eristama raha väljavõtmist 1xBetist p2p-ülekandega ja pangakaardi andmetele. Esimesel juhul toimub makse kaardinumbri järgi ja see toimub mõne minutiga (aeg võib pikeneda finmonitoringi kontrollide tõttu). Teisel juhul toimub makse vastavalt riigi maksesüsteemi reeglitele. Seetõttu saate raha kätte 24 tunni jooksul (keskmiselt mitu tundi). Makse üksikasjadega tuleks tutvuda kohaliku riigi panga veebilehel.

Asjakohased uudised