Intro

Koostöö blogijatega: kui palju maksab 1xBet reklaami eest?

Сколько платит 1xBet (1хБет) за рекламу
Venekeelsete mängijatega töötavate kihlveokontorite seas on 1xbet üks populaarsemaid. Ettevõtte edu on tingitud paljudest teguritest, sealhulgas pädevast turundusstrateegiast. Kihlveokontor on spordivõistluste (nt Itaalia Serie A) ja spordiklubide (Barcelona, Liverpool ja Chelsea) partner. Lisaks kutsub kontor koostööle Influencerid. Seetõttu on paljud blogijad huvitatud sellest, kui palju 1xBet maksab reklaami eest, sealhulgas YouTube’is. Artiklis vastatakse sellele küsimusele.

Logo 1xbet
100% boonus kuni 100 eurot

1xBet registreerimine1xBet registreerimine

Parim alternatiivne kihlveokontor, kui 1xbet ei tegutse teie riigis:

Kuidas reklaamida 1xbet?

Paljud mängijad on näinud 1xbet kihlveokontori reklaami bännerite kujul veebilehtedel või YouTube’i videotes. Neid ei paigutata siiski Google Ads’i kaudu, vaid otse, pärast kokkulepet blogijatega. Seetõttu ei ole üllatav, et veebisaitide, blogide ja YouTube’i kanalite omanikud sooviksid alustada koostööd 1xBetiga. Seda polegi nii raske teha.

1xbeti esindajad võtavad iseseisvalt ühendust kuulsate ifluenceritega, et reklaamida brändi. Kuid ka algajad blogijad ja youtuberid saavad kihlveokontoriga koostööd tehes raha teenida. Selleks tasub minna aadressile 1xpartners.com ja registreeruda. Isiklikus kabinetis näeb kasutaja võimalikke pakkumisi reklaami tegemiseks veebilehel või YouTube’is. Väikese publikuga blogijate jaoks on need aga vähem atraktiivsed kui suurte saitide ja kanalite jaoks. Viimastele on büroo valmis pakkuma eritingimusi koostööks. Individuaalse pakkumise väljaselgitamiseks tuleks võtta meiega ühendust e-posti teel või vestelda Telegramis (1xpartnersi veebisaidi kontaktide rubriik).

Kui palju maksab 1xBet reklaami eest?

Kihlveokontor 1xbet pakub partneritele mitmeid koostöövõimalusi. See võib olla fikseeritud tasu brändi reklaami eest ja maksed iga meelitatud mängija eest.

Fikseeritud tasu puhul lepib kihlveokontor blogijatega kokku tasu suuruses. Partnerid saavad tasu üksikute postituste ja videote eest või nädalase/kuuliste koostöö eest. Tasu sõltub blogija tuntusest ja tema kanalite võimekusest.

Veebisaidi või videokanali omanik saab raha meelitatud kasutajate eest, kui ta registreerub partnerprogrammis. 1xbet maksab partneritele panustajate kaotuse eest. Komisjonitasu on 15% kaotatud panuste summast.

Igal koostöövormil on oma eripära. Fikseeritud makse on hea uustulnukatele ja kui olete oma partnerite võrgustiku loonud, saate meelitatud mängijatelt pidevalt kasumit teenida.

Кто рекламирует 1xBet

Miks 1xBet reklaamib oma brändi YouTube’is?

2020. aasta andmete kohaselt veedab iga YouTube’i kasutaja keskmiselt 11 minutit ja 24 sekundit videote vaatamiseks. Seega ei ole üllatav, et kihlveokontor 1xbet reklaamib aktiivselt oma brändi YouTube’is. Ettevõte kulutab tohutuid summasid, tellides reklaame tuntud blogijatelt.

Platvorm ise aga ei tervita hasartmängude meelelahutuse reklaami. Vähemalt Venemaal ja teistes SRÜ riikides, kus hasartmängud on keelatud, võidakse 1xbet’i reklaamivad videod kustutada ja kanalid blokeerida. See kehtib isegi tuntud YouTube’i kanalite kohta. Näiteks Versuse kanal blokeeriti ajutiselt ebaseaduslike kihlvedude reklaamimise eest, mis Venemaal on 1xbet. Head tasud soodustavad aga kihlveokontori reklaami ilmumist videotes ja avaldatud sisu tiitrites.

Rohkem küsimusi teemal “Kui palju maksab 1xbet blogijatele reklaami eest”

⚽ Kes reklaamib 1xbet’i?

1xbeti kaubamärki reklaamivad kuulsad jalgpallurid, sest ettevõte on Barcelona, Chelsea, Liverpooli, Itaalia Serie A ja Aafrika jalgpallikonföderatsiooni sponsor. Seetõttu võib 1xBeti videotes ja piltidel näha Antoine Griezmanni, Sergio Busquetsi, Arturo Vidali, Samuel Umtiti, Jorba Albat, Andrea Pirlo jt.

🎙️ Kes on 1xBeti reklaamide hääled?

Internetist võib leida palju küsimusi 1xbeti videote häälega seotud küsimuste kohta. Kahjuks ei ole andmeid selle kohta, kelle häälega reklaamides räägitakse. Võib-olla on see vandenõu seotud kihlveokontori ebaseadusliku tegevusega Venemaal.

💵 Kuidas saada 1xbeti reklaami?

Tasub omada veebilehte, blogi, sotsiaalvõrgustiku reklaami või YouTube’i kanalit. Mida suurem on sinu kanali publik, seda huvitavamat pakkumist saab 1xbet pakkuda oma partnerile. Teavet koostöö kohta saate 1xpartners.com veebilehelt.

Asjakohased uudised