Intro

Kihlveokontoripiirangud: kui palju ma saan 1xBetist välja võtta?

Лимит 1хБет
Osa kihlveokontori 1xbet arvustustest sisaldab teavet rahaliste vahendite väljavõtmise probleemi kohta. Sageli on see tingitud mängijate tähelepanematusest, kes ei tunne mänguportaali reegleid. Seetõttu tekivad olukorrad, kus kasutaja ei ole oma raha panustanud või on raha väljavõtmiseks valinud teise teenuse. Sellisel juhul ei saa makseid genereerida või need tagastatakse kontrollimisel. Siiski on 1xBet’i juures limiitidega seotud hetked? Rohkem selle probleemi kohta artiklis.

Parim alternatiivne kihlveokontor, kui 1xbet ei tegutse teie riigis:

Millised on limiidid 1xBetis?

Igal veebipõhisel kihlveokontoril on portaali kasutamisega seotud piirangud. 1xBet ei ole selles küsimuses erandiks. Loomulikult ei leia ametlikest allikatest teavet 1xBeti mängijapiirangute kohta. Kuid kontori kasutajate kogemused räägivad vastupidist. Пополнение счета в 1хБет Seega on 1xBeti piirangud igasugused piirangud, mis puudutavad eelkõige finantstehinguid saidil. Kontori püsiklientide info kohaselt on järgmised piirangud:

  • Selle kohta, kui palju saate hoiustada ja välja võtta. Artiklis, mis käsitleb 1xbetist raha ülekandmise aega, mainisime minimaalseid summasid, mis on vajalikud tehingu lõpuleviimiseks. See teave sisaldub ka mängija isiklikus kabinetis ja puudutab nii sissemakseid kui ka väljavõtteid. Edukatele mängijatele võivad aga olla kunstlikud piirangud maksimaalse sissemakse või väljavõtmise summa kohta.
  • Panuste ja võitude summa kohta. Enamiku kasutajate jaoks ei loo kihlveokontor tõkkeid võidu saamisele. Põhjus peitub keskmise mängija võidetud panuste statistikas. See on alati kihlveokontori 1xBet eelis, mis võidab kihlveoomanike kaotustest. Kui aga kasutaja hakkab võitma, “pingutab” kontor piiranguid. Suured panused tühistatakse ja võidud makstakse osaliselt välja.
  • Võiduvõimaluste väärtus. Kihlveokontor pakub kihlvedude tegemiseks üsna häid koefitsiente. Kuid see ei kehti kogenud panustajate kohta, kes sageli võidavad. Nende puhul võivad numbrilised väärtused olla 5-25% võrra madalamad.

Nagu te saate aru, kehtivad 1xbetis piirangud kasutajatele, kes teenivad rohkem kui nad kihlvedudega kaotavad. Samas on kõik limiidid seatud automaatselt ja te ei pruugi neid esialgu märgata. Kui teil tekib aga probleeme hoiuste, väljamaksete, panuste tegemisega jne, siis peaksite samuti pöörduma klienditoe poole. Nemad saavad sulle öelda, kas sinu kontol on piirangud.

Kui palju ma saan 1xBetist välja võtta?

Maksimaalne summa, mida 1xBetist välja võtta saab, sõltub mitmest tegurist. Esiteks tasub tähelepanu pöörata maksevahendile. E-lompakate puhul on maksimaalne väljamakse summa 15 tuhat rubla* ja maksekaartide puhul kuni 75 tuhat rubla*. Teiseks sõltub see kihlveokontori kehtestatud limiitidest. Sellisel juhul võib väljamakse suurust vähendada mitu korda. Kui kihlveokontor on võtnud sellise meetme, tuleb teha mitu väljamakset. Sellega kaasneb oht, et tuleb maksta kõrgemat ülekandetasu. Kuidas ma tean, et on probleeme väljamaksetega? Rahaülekande taotluse ajal ilmub järgmine teade: “1xBeti vastaspoole maksimaalne maksesumma on ületatud”. Kui mängija on ülekannet tehes pannud end valitud makseviisi jaoks ametliku limiidi sisse, on tõenäoliselt veel üks piir. Limiidi kohta saate teavet kihlveokontorilt klienditoest. * Või samaväärne summa teises valuutas Вывод средств в 1хБет

Milline on 1xBetis väljavõtte limiit?

Kui kasutajal on raskusi raha väljavõtmisega, ei ole see alati tingitud 1xBetis kehtivatest limiitidest. Juhul, kui kõik kihlvedude tegija nõuanded on proovitud, kuid probleem jääb alles, võite kirjutada mängijate toele. Muud võimalust ei ole, et teada saada, kas kihlveoettevõtte poolsed piirangud on olemas. Paljud mängijad küsivad: “Milline on 1xBet’i väljavõttepiirang?” Vastus sellele küsimusele sõltub täiendavate piirangute olemasolust kihlveokontori poolt. Selliste olemasolul võib iga makseviisi maksimaalne väljamakse summa olla mitu korda väiksem. Temaatilistel foorumitel jäetud reaalsete mängijate ülevaadetest võib näiteks lugeda kaardiga väljavõtmise piirangust kuni 10 000 rubla või selle ekvivalendi kohta mõnes muus valuutas. Samas allikas kirjutab üks panustaja 300 rubla või sellega võrdväärse summa sissemakse piirist. Seetõttu saab kogu teavet oma mänguprofiili piirangute kohta selgitada ainult klienditoega. Nad on saadaval 24/7.

Asjakohased uudised