Intro

Kihlveokontor 22Bet: deposiit

Пополнение депозита 22Бет
Kihlveokontorit valides on oluline pöörata tähelepanu pakutavate sissemakseviiside arvule, vahendustasude puudumisele ja tehingu töötlemisaegadele. Samuti peaksite lugema probleemide kohta, mis võivad tekkida sissemakse tegemisel, ja tugimeeskonna töö kohta. Igal juhul on 22Betil midagi pakkuda kasutajatele. Kihlveokontor pakub rohkem kui 70 võimalust raha kontole hoiustamiseks, ei võta tasu 22bet’ile sissemakse tegemise eest. Kirjeldame täpsemalt hoiustamise protsessi ja praeguseid makseviise
.[/box_text]

Deposiidi tegemise meetodid 22Betis

Pärast registreerimist veebilehel 22bet peaks iga panustaja tegema sissemakse. See on mänguplatvormil panuste moodustamise eeltingimus. Selles etapis ei kontrolli kontor siiski mängija isikut, kihlveokorraldaja kontrollimine toimub väljamaksetaotluse ajal.

Nagu sissejuhatuses märgitud, ületab makseviiside koguarv 70. See ei tähenda siiski, et Ukrainas, Venemaal, Kasahstanis või teistes riikides saab teha sissemakseid samade meetoditega. Need erinevad, mis on tingitud sellest, kuidas teenused erinevates riikides toimivad. Üksikasjad iga riigi jaoks kättesaadavate meetodite kohta leiate oma isiklikus kontos jaotises “Täiendamine”.

Tavapäraselt võib kõik 22Betis hoiuse tegemise meetodid jagada järgmiselt:

 • Pangakaardid. Platvorm toetab maksesüsteemide Visa, MasterCard ja Maestro kaarte.
 • Elektroonilised rahakotid. Kasutajad saavad kasutada Skrill, Perfect Money, iWaller.
 • Maksesüsteemid. Saate raha oma 22Bet kontole sisse maksta ecoPayz’i ja Netelleri kaudu.
 • Pangaülekanded ja internetipangandus. Näiteks saate Ukrainas teha sissemakseid Privat24 ja Monobanki kaudu.
 • Krüptovaluutad. Raamatupidaja aktsepteerib maksmiseks Bitcoini, Ethereumi, Dogecoini ja teisi.
 • Makseterminalid. iBOX, Paynet ja teisi võib kasutada.
 • Ettemakstud kaardid. Ei toetata kõigis riikides.

Пополнение счета 22Бет

Broneerija uuendab pidevalt 22Bet kontole raha sissemaksmiseks mõeldud teenuste nimekirja. Seetõttu soovitame kontrollida tegelikke makseviise kihlveokontori kodulehel.

Raha sissemaksmine 22Betile

Kasutajad saavad 22Bet’ile sissemakseid teha mis tahes viisil, mis on neile endile mugav ja ilma kontori poolt makstava komisjonitasuta. Siiski tuleb meeles pidada, et teenus, mille kaudu sissemakse tehakse, võib nõuda lisatasusid. Selleks, et vähendada kulusid ja kasutada 22Betis spordikihlvedude tegemiseks komisjoni raha, soovitame lugeda maksevahendite tariife.

Minimaalne hoiusumma algab 1 USA dollarist või selle ekvivalendist mõnes muus valuutas. See sõltub valitud makseteenusest. Lisaks on kihlveokontoril 22Bet’ile sissemakse ülempiir. Kvoodid leiate leheküljelt “Deposiit”.

22Bet’i konto laadimise protsess on kõigi meetodite puhul sarnane: peate valima maksevahendi, määrama laadimissumma, sisestama üksikasjad, kinnitama tehingu. Siiski on erisusi, mida tasub mainida:

 • Kui maksate pangakaardiga 22Betis, võite siduda andmed kihlveokontori veebilehel. Luuakse digitaalne kaardimärk, mis võimaldab teil järgmisel sissemakse tegemisel teha kohese tehingu, ilma et peaksite andmeid sisestama.
 • Kasutades 22Betil e-rahakotti, saate raha saata nii rahakoti teenuse kui ka kasutajakonto kaudu. Ülekande lõpuleviimiseks on vaja autoriseerimist ja kinnitust.
 • Tänu maksesüsteemidele on võimalik raha 22betile hoiustada sama lihtsalt kui e-rahakoti kaudu.
 • Veebipanga abil saate teha ülekandeid 22Betile peaaegu koheselt. Siiski kontrollivad pangad kõiki tehinguid ja need võivad olla blokeeritud riikides, kus hasartmängud on keelatud.
 • Raha sissemaksmine 22Bet’ile krüpto rahakotist on kõige turvalisem võimalus raha ülekandmiseks mängukontole. Kihlveokontor töötab kõigi populaarsete krüptovaluutadega.
 • Makseterminali kaudu 22Beti sissemakse tegemine on taskukohane viis, kuid mängija peaks olema teadlik teenuste kõrgetest tasudest.

Внесение денег на счет 22Бет

Palun pange veel kord tähele, et kõik makseviisid ei ole kättesaadavad riikides, kus kihlveokontor tegutseb. Praegust teavet saate kontrollida mängija isiklikus kabinetis.

Hoiuse kontrollimine 22Bet’i veebilehel

Raha ülekandmine sinu kontole kuvatakse automaatselt sinu isiklikus kabinetis 22Bet’il. Seega tuleb sul vaid logida sisse oma profiili ja kontrollida oma saldot paremas ülemises nurgas. See peaks muutuma ülekandesummaks (välja arvatud võimalikud makseteenuste tasud).

On juhtumeid, kus sissemaksed hilinevad, seega on vaja säilitada maksekviitungeid või ekraanipilte tehingutest, kuni raha saabub kontole. Kui raha ei tule pikka aega, võite võtta ühendust klienditoega ja proovida välja selgitada, millisel poolel ebaõnnestus ja kust raha otsida. Kui aga ülekandes on esinenud rikkumisi, nt sissemakse on tehtud teiselt kaardilt või raha on kahtlase päritoluga, on kihlveokontoril õigus see omanikule tagastada.

Kui teil on küsimusi või kahtlusi, peate pöörduma 22Beti tehnilise toe teenistusse. Seda saab teha e-posti või live-chati kaudu.

Asjakohased uudised