Intro

Juurdepääs saidile: Kuidas taastada oma konto 1xBetis?

Восстановить доступ 1хБет
Sageli juhtub, et kasutajad unustavad mitte ainult oma salasõna, vaid isegi oma kontole sisselogimise. Kui teil tekib 1xBetiga probleeme, ei pea te muretsema. Sellisel juhul soovitame proovida täpselt taastada ligipääs ja mitte uuesti registreerida, kuna kihlveokontor võib kasutaja registreerimisel samade isikuandmetega (ees- ja perekonnanimi, post, pangakontod) jäädavalt blokeerida. Selles artiklis vaatame, kuidas sisse logida, kuidas taastada 1xBeti kasutajanimi ja salasõna isiklikust kontost ning kuidas taastada juurdepääs oma kontole kihlveokontole kihlveokontori veebilehel

Logo 1xbet
100% boonus kuni 100 eurot

1xBet registreerimine1xBet registreerimine

Parim alternatiivne kihlveokontor, kui 1xbet ei tegutse teie riigis:

Kuidas 1xBetisse sisse logida?

Igale kihlveokorraldajale antakse 1xbetis registreerimisel unikaalne ID-number – see 9-kohaline number on ühtlasi mängukonto number kihlveokontori veebilehel. Seda saab kasutada ka veebilehele sisselogimiseks, sest see on mängijate ID, nagu ka teie e-posti või telefoninumber. Oma isikliku ID-numbri leiad myAlpari lehel paremast ülemisest nurgast. Sisselogimiseks peate sisestama oma kasutajanime (e-posti, mobiiltelefoni või ID-numbri) ja seejärel oma parooli.

Kuidas ma mäletan oma 1xBet sisselogimist?

Sisselogimine kihlveokontorile võib olla mitte ainult e-posti aadress, vaid ka mobiiltelefoni number või unikaalne ID, mis moodustatakse kasutaja registreerimisel. Kui need sisselogimismeetodid ei ole mingil põhjusel saadaval, võite proovida sisse logida mõne sotsiaalvõrgustiku kaudu. Kui ülaltoodud võimalused ei toiminud, on viimane võimalus oma kasutajanime taastamiseks võtta ühendust 1xBet’i tehnilise toe meeskonnaga mis tahes viisil, mis on teile mugav. Selle lähenemisviisi puhul olge aga valmis esitama konsultandile kõik vajalikud dokumendid, mis tõendavad teie isikut. Kuna kihlveokontor on väga range igasuguste pettuste ja kelmuste suhtes ning samade isikuandmetega uuesti registreerimise katse eest võite saada eluaegse keelu ja on üsna raske tõestada, et te ei ole pettur. Nii et olge ettevaatlik ja olge ettevaatlik, kirjutage oma 1xBeti sisselogimisandmed kuhugi üles? Вход в 1хБет

Kuidas ma tean oma sisselogimisandmeid 1xBetis?

Kui avate 1xBeti veebisaidile sisselogimise vormi, võite märgata, et mängija saab sisselogimiseks sisestada oma e-posti aadressi, tunnuse (ID) või telefoninumbri (peate klõpsama vastavat nuppu väljal “Sisselogimine”). See muudab veebilehele juurdepääsu veidi keerulisemaks, kui mängija unustab oma 1xBet sisselogimise. Selleks, et seda meeles pidada, peate:

  1. Otsige kihlveokontorilt e-kirja. E-posti teel toimuva registreerimise ajal palutakse teil oma konto kinnitada (peate klõpsama lingile). Kui selline e-kiri on olemas, siis tasub kasutada oma e-kirja sisselogimiseks.
  2. Proovige sisestada oma telefoninumber. Kui kasutaja registreerus selle kaudu, siis on võimalik ka numbri kaudu sisse logida või parooli kätte saada.
  3. Otsige oma salvestatud sisselogimise/paroolide kaudu brauserist 1xBet’ile ligipääsu. Võib-olla salvestati teie sisselogimisandmed pärast esimest sisselogimist.

Kui ükski soovitatud variantidest ei aidanud, siis on vaja küsida abi 1xbeti tugiteenistusest. Juurdepääsu taastamiseks on siiski vaja identifitseerimist – esitada oma pass isikutuvastuseks. Seetõttu soovitame teile kirjutada e-posti või chat, sest saate saata oma dokumente, et kontrollida oma profiili kohe.

Kuidas taastada salasõna 1xbet?

Mängijad ei unusta mitte ainult oma kasutajanime. Üsna sageli on probleeme isiklikku kontole sisselogimisega unustatud parooliga 1xbetist. Sellisel juhul peate selle taastama. Selleks tuleb vajutada nuppu “Logi sisse” ja seejärel “Unustasid oma parooli”. Kihlveokontor pakub 2 identifitseerimisviisi: e-posti ja mobiiltelefoni kaudu. Valige see, mida kasutasite registreerimisel. Kui kasutate standardskeemi – e-posti – peate sisestama selle väljale ja vajutage “Loo uus parool”. Saate e-kirja koos lingiga kihlveokontori veebilehele. Uue salasõna saab luua, kui klõpsate lingile. Kui kasutasite e-kirja loomisel oma telefoninumbrit, saate taastada juurdepääsu oma 1xBet profiilile SMS-i teel. Selleks peate sisestama oma numbri väljale ja ootama SMS-i koos koodiga. See tuleb sisestada ja seejärel avab kihlveokontor uue salasõna loomiseks vajaliku ekraani. Kui kõik ülaltoodud võimalused on proovitud ja tulemust ei ole, tuleb võtta ühendust kihlveokontori 1xBet tehnilise toe meeskonnaga. Saate seda teha e-posti teel (saate vastuse 24 tunni jooksul), chatis (saate vastuse 5-10 minuti jooksul) või telefoni teel (saate abi 10 minuti jooksul) Смена пароля 1хБет

Kuidas ma saan oma salasõna 1xBetis muuta?

Kui mängijal on juurdepääs isiklikule kabinetile, on 1xbeti parooli muutmine üsna lihtne ja kiire toiming. Raamatupidaja ise soovitab aeg-ajalt oma salasõna muuta, et hoida oma kontot turvalisena. Parooli muutmiseks 1xbetis tuleb mängijal teha järgmised sammud:

  • Mine oma isiklikku kabinetti.
  • Leheküljel “Isiklikud andmed” klõpsake pliiatsil “Teie salasõna” lahtri vastas.
  • Sisestage kaks korda oma vana ja uus parool.

Pärast nupule “Salvesta” klõpsamist on mängijal uus 1xBet konto parool. Nüüd soovitame selle salvestada, kirjutades selle märkmikusse. Samuti võite märkida ruutu “Mäleta”, kui logite esimest korda oma isiklikku kabinetti sisse. 1xBeti veebileht jätab sisestatud andmed meelde ja järgmine kord, kui logite oma kontole sisse, toimub see automaatselt või poolautomaatselt.

Kuidas ma saan oma 1xBet-kontot taastada?

On juhtumeid, kus kasutaja avastab oma profiilile juurdepääsu üritades, et tema konto on blokeeritud või kustutatud. See juhtub sageli siis, kui mängijad rikuvad kasutuseeskirju. Paljud inimesed on 1xBetist huvitatud selle usaldusväärsuse, kasutusmugavuse ja laia mängude valiku tõttu. Kuid nad unustavad, et selle kõige taga on ka tugev turvasüsteem. Kontori eripära seisneb selles, et inimesed annavad oma isikuandmeid ja peavad olema kindlad, et neid hoitakse turvaliselt ja neid ei avaldata kolmandatele isikutele. Seetõttu on iga tegevus, mis tekitab kahtlusi kihlveokontor 1xBet, mängija saadetakse kohe keelule. Sageli juhtub, et üsna põhjendamatult. Mida teha, kui teie konto on blokeeritud või kustutatud, lugege edasi. 1хБет вход официальный сайт букмекера Kui soovite raha välja võtta pärast blokeerimist, kirjutage e-kiri klienditoele. Lisage kohe dokumendid, mis tõendavad teie isikusamasust. Soovitav on lisada mitu dokumenti: pass, juhiluba, sõjaväe isikut tõendav dokument jne. Mõnikord piisab sellest kontrollimiseks ja tugi annab teile tagasi juurdepääsu oma 1xBet kontole või lubab teil raha välja võtta. Pidage aga meeles, et pärast edukat verifitseerimist võite saada turvameeskonnalt e-kirja, milles teatatakse, et kihlveokontor ei tee teiega enam koostööd ja kustutab teie konto lõplikult. Kui püüate 1xbetis uuesti registreeruda ja konto avada, blokeeritakse see uuesti. Sellisel juhul on võimatu midagi tõestada ja klienditoega pole mõtet ühendust võtta.

Asjakohased uudised