Intro

Juurdepääs 1xBet’i veebisaidile: näpunäited, kui sait on blokeeritud

1хБет заблокирован
Internetis teenuseid pakkuvad kihlveokontorid on sageli kohalike asutuste poolt blokeeritud. Selle põhjuseks on offshore-litsentside kasutamine, mis võimaldab neil võtta mängijaid saidil vastu, ilma et nad peaksid olema sertifitseeritud kohalike registripidajate juures. Seetõttu peavad mängijad tegelema blokeeritud 1xBet’i veebisaidiga ja otsima juurdepääsu portaalile. Kuidas seda probleemi lahendada, arutatakse uues artiklis.
.[/box_text]

Logo 1xbet
100% boonus kuni 100 eurot

1xBet registreerimine1xBet registreerimine

Parim alternatiivne kihlveokontor, kui 1xbet ei tegutse teie riigis:

1xBet blokeeritud: juurdepääsupiirangud saidile

Hoolimata hasartmängutegevuse liberaliseerimisest paljudes riikides on kihlvedude ja kasiinode tegevus jätkuvalt keelatud. 2020. aastal viisid CasinoBelarus spetsialistid läbi uuringu ja tegid kindlaks, et kasiinod on ebaseaduslikud 30% maailma riikides. Kahjuks ei sisalda artikkel andmeid kihlveokontorite kohta. Siiski võib eeldada, et selliseid riike on samuti vähemalt 25% (erinevalt hasartmängudest on spordikihlvedude tegemine sageli lubatud). Seetõttu ei ole üllatav, et mängijad seisavad silmitsi 1xBeti veebilehe blokeerimise probleemiga.

1xBeti veebisaidile juurdepääsu blokeerimise põhjused on lihtsad: kohaliku litsentsi puudumine või spordikihlvedude keelustamine. Mõlemal juhul peavad mängijad leidma lünki, et pääseda hasartmänguportaali. Millised on võimalused keelustamisest kõrvalehoidmiseks, kui 1xBet on blokeeritud, sellest tuleb juttu allpool.

Juurdepääs 1xBetile: võimalikud viisid blokeerimisest möödahiilimiseks

Minnes 1xBet’i veebisaidi jaotisesse “Blokeeringu vältimine”, on mängija tuttav kõigi võimalike viisidega, kuidas pääseda kihlveokontori veebisaidile. Kasutajad saavad kasutada mobiilirakendust, arvutitarkvara, ametlikku peeglit, 1xBet’i brauserit, VPN-teenuseid.

1xBetile juurdepääs mobiilirakenduse kaudu

Kihlveokontor pakub mängijatele mugavat rakendust Androidil ja iOSil. Seda saab kasutada spordi- ja mittespordisündmustele kihlvedude kiireks tegemiseks mobiilseadmetest. Lisaks on rakendusel võimalus mööda minna blokeeringutest ja saada andmeid mitmest 1xBet’i serverist korraga. Rakenduse saab alla laadida jaotistest “Blokeeringute möödahiilimine” või “Nutitelefoni rakendus”. Pange tähele, et Androidi rakendus on allalaadimiseks saadaval ainult kihlveokontori veebilehelt, samas kui iOS-i puhul on see saadaval AppleStore’ist. Installeerimise üksikasjad on kirjeldatud 1xBeti portaalis.

1xBeti ligipääs – 1xWin tarkvara

Järgmine võimalus 1xBet’i veebisaidile ligipääsuga seotud probleemide lahendamiseks on installeerida programm Windowsi ja Mac OS-i jaoks. Tänu 1xWinile saab mängija teha spordipanuseid, teha sissemakseid ja võtta raha välja kõikidest piirangutest mööda. Lihtne ja mugav võimalus panustamiseks süle- ja lauaarvutitest.

1хБет доступ к сайту

1xBet Access tarkvara peeglite saamiseks

Eelmises artiklis rääkisime teile, mis on 1xBeti peeglid ja kuidas need võimaldavad teil saada alternatiivset juurdepääsu saidile. Selleks, et vältida praeguse saidi peegli otsimist internetist, saate paigaldada 1xBet Access tarkvara. See annab mängijale alati toimiva saidi peegli. Nüüd on juurdepääs hasartmänguportaalile alati avatud.

1xBet Browser – kiire juurdepääs portaalile

Apple’i kasutajad saavad erinevalt 1xWin rakendusest kasutada spetsiaalset 1xBet brauserit. Sellel on sarnaselt Operaga sisseehitatud VPN-teenus, et veebilehtede blokeeringutest mööda minna. Seetõttu ei ole 1xBeti blokeerimise probleem enam asjakohane. Brauserit uuendatakse pidevalt, mis annab mängijatele võimaluse kasutada seda alternatiivina Safarile.

Blokeeritud 1xBet: VPN-teenused – lihtne lahendus

Selleks, et kihlveokontori 1xBet veebilehelt ametlikke rakendusi alla laadida, tasub kõigepealt sinna sisse logida. Sel juhul soovitame kasutada mõnda populaarset VPN-teenust. See võib olla Touch VPN, ZenMate, Secure VPN jne. Kuna turul on suur valik IP-aadressi ja hotspotide vahetamise võimalusi, on parem, kui mängijad valivad endale sobivaima võimaluse.

Asjakohased uudised