Intro

22Bet tarkvara PC-le: allalaadimine ja kasutamine

Программа для ПК 22Бет
Vaatamata sellele, et 22bet ei ole spordikihlvedude turul veel kaua aega tegutsenud, ei jää ta teenuse kvaliteedi poolest konkurentidest maha. See kihlveokontor ei paku mitte ainult suurt valikut spordikihlvedusid, huvitavaid kampaaniaid ja boonuseid mängijatele, vaid on valmistanud ka käepärase veebilehe kihlvedude tegemiseks. Lisaks saavad kasutajad paigaldada 22Beti mobiilirakenduse, mis on saadaval Android- ja iOS-seadmetes. Mängijad on aga huvitatud 22Beti kättesaadavusest kihlvedude tegemiseks arvutist. Seda käsitletakse uues artiklis.

Lae 22Bet alla PC jaoks

22Beti arendusmeeskond on valmistanud üsna käepärase platvormi, et teha oma panuseid ja mänge. Siiski otsustavad üha enam kasutajaid kasutada mobiiltelefoni, nagu me mainitud artiklis (sissejuhatuses) kirjutasime. Samuti otsivad mängijad alternatiivseid võimalusi portaalile juurdepääsuks, kui 22Beti veebileht on blokeeritud. Sellisel juhul on võimalik kasutada spetsiaalset programmi PC jaoks. Reeglina on sellistel konkurentide rakendustel oma VPN, et kõik blokeeringud ületada ja panuseid kiiresti teha.

Kõik saadaval olevad 22Bet’i kihlvedude rakendused on saadaval mobiilirakenduse all. Nagu nimest juba aru saad, on need rakendused nutitelefonidele. Kahjuks ei ole veel eraldi 22beti rakendust arvutitele. Kui aga sisestate selle päringu otsingumootorisse, leiate tõenäoliselt veebilehed, kus on väidetavalt ametliku arvutirakenduse paigaldusfailid. Ärge uskuge seda teavet. Kihlveokontor 22Bet ei paku programmi arvutitest kihlvedude tegemiseks. Kas see on tulevikus saadaval? Ka see ei ole teada. Kuid vaadates teenuse kiiret arengut, ei saa sellist võimalust välistada.

Программа ПК 22Бет

22Bet tarkvara paigaldamine arvutitele

Eelmises punktis kirjutasime, et kihlveokontor ei paku praegu kihlveotarkvara 22Bet, mida saab arvutisse paigaldada. Siinkohal räägime konkreetselt eraldi failist, mida saab paigaldada tavaliste Windowsi või MacOSi tööriistade abil. Kuid ettevõtlikud kasutajad on õppinud, kuidas sellest olukorrast välja tulla ja panuseid teha arvutist ilma veebilehte külastamata.

Selleks, et paigaldada 22Bet tarkvara oma arvutisse, saate kasutada Androidi emulaatorit. Mängija installeerib arvutisse mobiilirakenduste kasutamiseks vajaliku tarkvara, paigaldab kihlveokontori tarkvara ja naudib kihlvedusid. Selle lahenduse puudusteks on mugav emulaatori leidmisega seotud lisamured ja rakenduse kiirus arvutis. 22Bet’i rakenduse peamine eelis arvutis kihlvedude tegemiseks on see, et ilma VPN-teenuseid kasutamata on võimalik veebilehtede blokeeringutest mööda minna.

Alternatiivina saate paigaldada 22Beti rakenduse iOS-versiooni. Kuid selleks tuleb leida tasuta ja kiire emulaator iPhone’i tarkvara jaoks. Seda on keerulisem teha kui Androidi puhul.

Мобильное приложение 22Бет

Panuste tegemine 22Bet tarkvara kaudu

Kui kasutaja on paigaldanud 22Bet tarkvara arvutile, saab ta alustada panuste tegemisega. Kogu protsess ei erine mobiilirakenduse kasutamisest. Ainus erinevus on vajadus käivitada emulaator ja “käivitada” rakendus arvutis. Kõik muud toimingud on identsed.

Selleks, et teha panuseid 22Bet tarkvara kaudu, peab mängija:

  1. Valige “Line” või “Live” sektsioonist sündmus, millest olete huvitatud. Need võivad olla ka eSpordi võistlused, mida leiate leheküljelt “Cybersports”.
  2. Tutvuge valikutega, klõpsake vastava sündmuse koefitsiendil (lisage panus sedelile).
  3. Kupongiga lehel määrake panuse suurus ja valige tüüp (kui on lisatud mitu valikut).
  4. Tehke panus, klõpsates vastaval nupul.

Seejärel saab mängija jälgida panuse tulemust oma isikliku konto või “Kontrolli kupongi” lehe kaudu.

Asjakohased uudised