Intro

22Bet registreerimisboonus: summa ja preemia saamine

Бонус за регистрацию 22Бет
Tänapäeval pakuvad peaaegu kõik kihlveokontorid, kes konkureerivad mängijate pärast, erinevaid boonuseid ja kampaaniaid. Ka Bet 22Betil on väga atraktiivne boonuspoliitika. Lai valik boonusprogramme on mõeldud nii uustulnukatele kui ka aktiivsete klientide julgustamiseks. Tänu erinevatele kampaaniatele võimaldab kontor erineva sissetuleku tasemega mängijatel proovida ja teenida lisaraha. See puudutab eelkõige 22beti registreerimisboonust. Sellest räägibki see uus artikkel täna

Pakkumine 22Betilt: registreerimisboonus

Kui mängija on end 22Betis registreerinud, võib ta eeldada, et ta saab kihlveokontorilt tervitusboonuse. Kontori pakkumises on kaks preemiat, mille vahel valida:

  • Registreerimisboonus spordikihlvedude puhul. Bet 22Bet pakub preemiat kuni 122€*.
  • 22Beti tervitusboonus hasartmängude eest. Preemia võib olla kuni 300€*.

Pane tähele, et see on uustulnuka enda otsustada, millise esimese deposiidi boonuse ta oma kontole raha sisse maksmisel valib. Samuti, kui ta ei soovi tegeleda boonuse panustamisega, võib ta kampaaniapakkumisest keelduda. Selleks tuleb konto sissemakse tegemisel märkida ruut “Ma keeldun kõigist boonustest”.

22Бет - бонус в казино

22Beti tervitusboonuse saamine

Raamatupidaja ametlikul kodulehel leiate ajakohast teavet 22Bet tervitusboonuse kohta. Selleks tuleb minna rubriiki “Boonused” ja valida üks kampaaniatest: preemia esimesel deposiidil kihlveos või kasiinos. Nagu eelmises jaotises märgitud, saab valida ainult ühe boonuse vahel.

22Beti tervitusboonuse taotlemiseks peate vastama järgmistele nõuetele:

  • Täitke oma konto kinnitamine. Selleks peab mängija pärast veebilehel registreerimist täitma vormi koos isiku- ja kontaktandmetega. Selle võib leida kihlveokorraldaja isiklikust kabinetist. Samuti nõuab kihlveokontor passi või muu isikut tõendava dokumendi koopiat. Pärast kogu mängija kohta käiva teabe kontrollimist loetakse konto kontrollituks.
  • Täiendage deposiiti. Selle toimingu käigus tuleb valida 22Bet’i registreerimisboonuse tüüp. Minimaalne sissemakse summa on 1 €* ja maksimaalne summa on 122 €*.

Selleks, et teenitud raha väljavõtmisega ei tekiks probleeme, peavad isiklikus kontos märgitud andmed olema reaalsed. Samuti tasub meeles pidada, et 22beti registreerimisboonus on aktiivne paar päeva pärast profiili loomist. Hiljem kaotavad mängijad võimaluse saada tervitusboonust oma esimesel deposiidil.

22Beti esimese deposiidi boonuse panustamise reeglid

Pärast seda, kui mängija on otsustanud preemia kasuks ja on raha oma kontole sisse kandnud, saab ta 100% sissemakse summast. Näiteks 100€* sissemakse tegemisel kannab kihlveokontor mängija boonuskontole veel 100€*. Neid vahendeid saab panustada järgmise skeemi järgi:

  • Spordiboonus panustatakse 50-kordse kihlveokordajaga. Sündmuse minimaalne koefitsient on 1.40.
  • Kasiino preemiaid saab panustada 50 korda kõikide õnnemängude kaudu.

Pange tähele, et mängijale antakse panustamiseks 7 päeva. Pärast seda perioodi kaotatakse boonus ja võidud, kui neid ei ole täielikult ära kasutatud. Boonus loetakse panustatuks, kui konto valuutas on vähem kui minimaalne panusesumma või kui kõik panustamistingimused on täidetud.
Бонусы 22Бет
Boonusprogrammi reeglite mis tahes rikkumine võib kaasa tuua boonuse ja sellest saadud võidu tühistamise. Seda võib põhjustada ka keeldumine dokumentide koopia esitamisest isikusamasuse kontrollimiseks. Seetõttu soovitame teil tähelepanelikult lugeda 22Bet registreerimisboonuse reegleid

Alles pärast seda, kui olete järginud kõiki kampaania reegleid, kantakse raha mängija põhikontole. Väljamaksmine toimub 24 tunni jooksul.

*Või selle summa ekvivalent teises valuutas.

Asjakohased uudised