Intro

22Bet mobiilirakendus

Мобильное приложение 22Бет
Tänapäeval eelistab enamik mängijaid spordikihlvedusid mobiilseadmetest. Seetõttu on kihlveokontor 22Bet koostanud veebilehe mobiiliversiooni, mis on kohanduva disainiga ja töötab korrektselt erinevatel kihlveoaparaatidel. Samuti on kontor, püüdes luua oma klientidele võimalikult mugavaid tingimusi, välja töötanud eraldi mobiilirakenduse 22bet Android ja iOS operatsioonisüsteemidega seadmetele. See võimaldas kihlvedude tegijatel olla alati kursis eelseisvate mängudega ja teha oma panuseid kõikjal, kus on internetiühendus, olgu see siis baaris, staadionil või reisil olles. Loe sellest uuest artiklist, mis on 22Beti mobiilirakendus, kuidas seda alla laadida ja paigaldada

22Beti mobiilirakenduse allalaadimine ja paigaldamine

22Beti mobiilirakenduse saad kätte ametlikult veebilehelt. Kahjuks ei ole mängijatel kõigis riikides portaalile ligipääsu. Seetõttu võite rakenduse alla laadida ja paigaldada teistest allikatest. Siiski soovitame sellistest tegevustest tungivalt loobuda. Kindluse mõttes peaksite kasutama 22Bet’i kihlvedude veebilehelt alla laaditud ametlikku rakendust. Vastasel juhul võite nakatada oma vidinaid viirustega ning anda andmeid ja juurdepääsu kolmandatele isikutele. Kui te ei saa kihlveokontori veebisaidile sisse logida, võite kasutada viise, kuidas 22Bet’i blokeeringust mööda minna.

22Beti mobiilirakenduse allalaadimiseks peate minema kodulehele. Seejärel leiate lehekülje ülaosas või küljepalkidest (paremal) asuvast alammenüüst jaotise “22Bet Mobile App” (22Bet mobiilirakendus). Pärast sektsiooni minekut näeb mängija teavet rakenduse allalaadimise kohta Androidile või iOSile (iPhone). Vastavale nupule klõpsates avaneb uus aken koos juhistega programmi allalaadimiseks ja installimiseks. Pange tähele, et protsess on erinevate operatsioonisüsteemide puhul erinev.

Androidi rakenduse paigaldamine 22Betilt tuleb teostada käsitsi. Selle põhjuseks on Google’i keeld paigutada kihlvedude ja kasiinode rakendusi Google Play’sse. Kui olete tarkvarafaili oma telefoni alla laadinud, peate käsitsi lubama paigaldamist tundmatutest allikatest “Seadetes” jaotises “Turvalisus”, viies liuguri “Selle allika load” aktiivsesse asendisse. Sellisel juhul on see mobiilseadme jaoks täiesti ohutu. Seda enam, et kui olete 22Bet mobiilirakenduse alla laadinud ja paigaldanud, saab seaded tagasi viia oma varasemasse olekusse.

Мобильное приложение Android 22Бет

22Bet iOS-i mobiilirakenduse saad alla laadida ja paigaldada ametliku App Store’i kaudu või käsitsi kihlveokontori veebilehelt. Esimesel juhul peate oma telefonis olevate rakenduste abil rakenduste turuplatsi kaudu läbi viima tavapärased tarkvara paigaldamise sammud. Mis puudutab teist võimalust, siis peate tegema tarkvara ettevõtte. Selleks valige “Seaded” – “Üldine” – “Profiilid” või “Profiilid ja seadmehaldus”. Arendajaprofiil ilmub “Ettevõtteprogramm” alla. Peate andma oma loa, et 22Bet rakenduse arendaja saaks usaldusväärseks ettevõtteks. Seejärel paigaldatakse kõik selle rakendused piiranguteta.

22Beti rakenduste omadused Androidile ja iOSile

22beti mobiilirakendusel on kõik algse kihlveokontori veebilehe funktsioonid, mistõttu on see kihlveokorraldajate seas äärmiselt populaarne. Loetleme telefoni kaudu kihlvedude tegemiseks mõeldud tarkvara peamised eelised:

 • Uued kasutajad saavad paigaldamisel ja registreerimisel tervitusboonuse.
 • Rakendus töötab kiiremini kui veebilehe mobiilibrauseri versioon, isegi nõrga internetiühenduse korral.
 • Uuema versiooni saab uuendada menüüst “Seaded”.
 • Saate mänge jälgida live-režiimis ja panustada live-sündmustele.
 • Otseülekandeid ja mänge saab vaadata ilma registreerumata.
 • Saidi blokeeringu ümbersõit on saadaval ja saate teada, milline on portaali tegelik peegel.
 • Saadaval on võimalus vaadata videoülekandeid mängude kohta.
 • Rakendusel on kasutajasõbralik kasutajaliides koos kõigi vajalike funktsioonidega. Seda ei ole raske kasutada.
 • Funktsioonide ja funktsioonide kogum sarnaneb algse kihlveokontori veebisaidiga.
 • Saate raha hoiustada ja välja võtta igal sobival ajal.
 • Veebivestlus koos 24/7-toega.

Kihlveokontor laiendab pidevalt mobiilirakenduse funktsionaalsust. Seetõttu soovitame seda uuendada ja kasutada kõiki 22beti uusimaid spordikihlvedude funktsioone.

Мобильное приложение iOS 22Бет

22Beti rakenduse blokeeringu avamine

Laadides ja installides 22Beti mobiilirakenduse, on kasutajatel alati kiire ja katkematu juurdepääs kihlvedudele. Tarkvaral on sisseehitatud VPN, mis võimaldab teil kihlveokontori serveriga ühendumisel muuta oma IP-aadressi. Samuti on teil alati käepärast ajakohane veebilehe peegel, juhul kui see blokeeritakse.

Kasutamise lihtsuse, kõigi vajalike funktsioonide kättesaadavuse ja stabiilse toimimise kombinatsioon ilma blokeerimiseta suurendab 22Beti mobiilirakenduse populaarsust kihlveokorraldajate seas.

Asjakohased uudised