Intro

22Bet iOS rakendus kihlvedude tegemiseks

Приложение 22Bet на iOS
Üha rohkem ja rohkem Bet 22Beti kasutajaid panustab mobiiltelefoni abil. Kuigi kihlveokontori veebileht on täielikult kohandatud nutitelefonide ekraanidele, toimib see vidinatel kiiresti, kuid rakendusega panustamine on palju mugavam. Seetõttu valmistas arendusmeeskond ette 22Beti mobiilirakenduse Androidile ja iOSile. Kuidas Androidi rakendus töötab, selgitasime varasemas artiklis. Uues artiklis soovime tutvustada 22Bet’i iOS-i jaoks
.[/box_text]

22Beti mobiilirakenduse allalaadimine ja paigaldamine iPhone’ile

IOSi operatsioonisüsteemi kasutajatel on eelis Androidi nutitelefonide omanike ees. Nad saavad 22Beti mobiilirakenduse oma iPhone’ile alla laadida otse ametlikust App Store’ist. Alternatiivselt võib rakenduse lingi leida ka kihlveokontori veebilehelt. Kui minna rubriiki “Mobiilirakendus” ja valida iOS-i jaoks mõeldud paigaldusfail, suunatakse mängija edasi App Store’i lehele.

Otse turult paigaldamise võimalus teeb tarkvara paigaldamise uustulnukatele palju lihtsamaks. Juhul, kui kihlveokontori veebileht on blokeeritud, ei ole vaja otsida võimalusi 22Beti blokeeringu vältimiseks. Saate tarkvara kiiresti alla laadida ametlikust allikast.

22Beti mobiilirakenduse installimine iOS-i on järgmine:

 1. Otsige kihlveokontori rakendus otsingu kaudu.
 2. Alustage paigaldamist, vajutades nupule “Install”, pärast tegevuse kinnitamist ja programmile õiguste andmist.
 3. Autoriseerige 22Bet mobiilirakenduses oma kasutajanime ja parooli kaudu. Uued kasutajad saavad 22Betis registreeruda oma e-posti või telefoninumbri abil.

Mõnel juhul võib kasutajatel olla endiselt raskusi 22Beti mobiilirakenduse installimisega iPhone’ile. Interneti-teenuse pakkujad võivad lehte blokeerida. Sellisel juhul peab mängija tegema järgmist:

 1. Mine oma seadme App Store’i seadistustesse.
 2. Avage jaotis Apple ID.
 3. Klõpsake nupule “View Apple ID” ja sisestage oma parool.
 4. Valige “Country/Region” ja koputage “Change Country or Region”.
 5. Leia nimekirjast riik, kus spordikihlvedude tegemine ei ole keelatud, näiteks Küpros. Salvestage tehtud muudatused.

Мобильное приложение 22Бет для Айфона

Kui see samm ei aita, võite proovida võtta ühendust klienditoega, et taotleda 22Bet mobiilirakenduse paigaldusfaili. Sellisel juhul peab mängija selle käsitsi installima. See nõuab telefonis täiendavate sammude sooritamist:

 1. Mine telefoni seadistustesse, jaotis “Üldine” – “Profiilid” või “Profiilid ja seadme haldamine” (sõltuvalt süsteemiversioonist).
 2. Seadistage rakenduse arendaja usaldusväärsus. Selleks klõpsake pealkirja “Ettevõtte programm” all arendaja profiili nimele*.

*Süsteem tuvastab paigaldusfaili ise ja kuvab selle nime.

 1. Pärast kinnitamist saate naasta allalaaditud faili juurde ja paigaldada 22bet mobiilirakenduse iOS-i käsitsi.

Kui olete paigaldanud 22Bet rakenduse, saate jätkata panuste tegemisega.

22Bet iOS-i rakenduse eelised

22beti mobiilirakendus on oma eeliste tõttu kasutajate seas üsna populaarne. Rakenduse abil saavad mängijad võita:

 • Toimivuskiirused. 22Beti rakendus iOS-i jaoks töötab palju kiiremini kui veebisaidi mobiiliversioon.
 • Veebisaidi blokeerimise möödahiilimine. Kasutajad ei pea mõtlema, millist VPN-teenust kasutada, et muuta oma IP-aadressi ja ühenduspunkti. Rakenduses on sisseehitatud funktsioon veebisaitide blokeerimise vältimiseks.
 • Suur valik funktsioone. Panustamine läbi 22Beti mobiilirakenduse iOS-i jaoks on lihtne ja mugav. Kõik kihlveopoe veebilehe funktsioonid on mängijatele kättesaadavad.
 • Panustamine live-sündmustele. Mängijad saavad teha live-spordi ja küberspordi panuseid. Samuti on neil võimalus vaadata mänge internetis.
 • 24/7 tugi. 22Beti kasutajad saavad küsida abi 24/7.

Tasub märkida, et arendusmeeskond uuendab pidevalt 22Beti mobiilirakendust iPhone’ile. Iga uus versioon pakub mängijatele lisavõimalusi veelgi mugavama kihlveokogemuse saamiseks. Seetõttu soovitame kasutada rakenduse uusimat versiooni.

Мобильное приложение 22Бет для iOS

Panuste tegemine 22Betis iOS-i jaoks

Eelmises jaotises tõime välja 22Bet Mobile App for iOS-i peamised eelised. Lisaks eelmainitud tugevatele külgedele tasub mainida ka kihlvedude paigutamist. Panustamise protsess rakenduses on lihtne ja intuitiivne isegi algajatele. Panuse tegemiseks iPhone’i tarkvaras peab mängija tegema järgmist:

 1. Mine soovitud sektsiooni spordisündmustega. “Line”, “Live” või “Cybersport” leheküljed kuvatakse ekraani ülaosas ikoonidena. Sektsiooni saate leida ka hamburgeri menüü kaudu. See asub ekraani paremas ülemises nurgas.
 2. Leidke spordi- või küberspordivõistlused. Leidke huvitav võistlus.
 3. Lisage valik koos sobiva koefitsiendiga kihlveokontole.
 4. Määrake panuse summa ja valige tüüp (kui on lisatud mitu sündmust).
 5. Lõpetage panuse tegemine, klõpsates nuppu “Tee panus”.

Kui panus on tehtud, saab seda jälgida kasutaja kabineti kaudu. Mängija saab ka kupongi numbri sisestada vormi lehel “Check Coupon”, et vältida veebilehele sisselogimist. See on mugav, kui kasutatakse töötavat arvutit.

Asjakohased uudised