Intro

1xStavka ja 1xBet: kuidas läbida UCPISi identifitseerimine?

Сайт 1xStavka
Vene Föderatsioonis elavad kihlveokontode mängijad ei saa ilma spetsiaalse tarkvara või ametlike peeglite kasutamiseta 1xBet’i kihlveokontode veebilehele sisse logida. Kirjutasime portaali blokeerimise põhjustest artiklis “Miks 1xBet on Venemaal keelatud?” Mängijad saavad siiski panuseid teha 1xStavka (1xStavka), mis on 1xBeti tütarettevõte: sellel on litsents riigis teenuste osutamiseks. Selleks, et hakata kasutama kontori saiti, peate läbima identifitseerimise, sealhulgas TSUPIS-is. Kuidas seda teha, loe artiklist.

Logo 1xbet
100% boonus kuni 100 eurot

1xBet registreerimine1xBet registreerimine

Parim alternatiivne kihlveokontor, kui 1xbet ei tegutse Teie riigis:

1xStavka ja 1xBet: kuidas läbida identifitseerimine?

Paljud uustulnukad ajavad segi kihlveokontorid 1xStavka ja 1xBet. Need on siiski kaks erinevat ettevõtet: esimene tegutseb ainult Venemaa turul, teine aga kogu maailmas (RF-s on kontori sait blokeeritud). Oleme koostanud lühikese võrdluse selle kohta, kuidas 1xBet ja 1xStavka erinevad, mida soovitame lugeda. Tuginedes väitele, et kihlvedude korraldajad on erinevad, kirjeldame eraldi identifitseerimisprotsessi 1xStavka ja 1xBetis.

Identifitseerimisprotsess 1xStavkas (1xStavka)

Identiteedi kontrollimine kihlveoettevõtte 1xStavka (1xStavka) saidil toimub konto loomise käigus. Peate minema registreerimislehele ja järgima 3 etappi: registreerimine veebisaidil, telefoninumbri kontrollimine ja tuvastamine. Seega, pärast kõigi üksikasjade täitmist enda kohta, sidudes oma telefoninumbri mängijaga, peate teostama dokumentide kontrollimise.

Rahvusvahelised online-bukkerid paluvad mängijatel saata oma passi, välispassi, juhiloa skaneeritud koopia või teha dokumendiga pilti, et seda kontrollida. 1xStavka puhul kasutatakse teistsugust mehhanismi. Selleks, et end 1xStavka’s tuvastada, on vaja kasutada riiklikku teenust, KONTAKTI (operatsiooni lõpuleviimiseks internetis) või tulla kihlveopoodi või Svjaznoje salongi. Nii kontrollib kihlveokontor hoolikalt kõiki mängijaid ja ilma passi esitamata ei ole võimalik kontori teenuseid kasutada.

Регистрация в 1хСтавка

Identifitseerimine 1xBetis

1xBeti kasutajad ei pea külastama kihlveokontorit oma isikusamasuse kontrollimiseks. Ja kihlveokontoris ei ole peaaegu ühtegi kihlveokontorit enam. Ettevõte on juba ammu üle läinud veebikihlvedudele. Seetõttu toimub identifitseerimine 1xBetis ka veebilehe kaudu.

1xBet kihlveokontor pakub mängijatele mitmeid võimalusi konto loomiseks. Seetõttu tuleb pärast isiklikku kontole sisselogimist täita kõik andmed kaardil, mida registreerimise käigus ei sisestatud. Pärast kasutajakontole sisselogimist saate oma profiili kontrollida lehel “Isiklikud andmed”.

Mänguprofiili kontrollimine toimub raha väljavõtmise* etapis. Kasutaja peab saatma nõutud dokumendid vormi või e-posti teel. Kuni selle ajani on väljavõtmise toiming külmutatud. Pärast identifitseerimise läbimist 1xbetis on mängijal juurdepääs kõikidele kihlveokontori funktsioonidele.

*Mõnes olukorras võib kihlveokontor nõuda passi või muu dokumendi koopiat pärast raha hoiustamist kontole.

Kihlveokontor 1xStavka ja 1xBet: kuidas edastada identifitseerimine TSUPIS?

Venemaa Föderatsiooni õigusaktid nõuavad, et mängijad registreeruksid UPIS-is (lühend tähendab “Interaktiivsete kihlvedude ülekandekeskus”). See on finantsorganisatsioon, mis vahendab kihlveokorraldaja ja kihlveokontori vahel. Praeguse seisuga on Venemaal 2 sellist organisatsiooni – ühtne UUPIS-keskus, millega 1xStavka teeb koostööd, ja Kiwi-bankil põhinev UUPIS-keskus. Nende ülesanne on kontrollida mängijate võite ja maksta föderaalsele maksuteenistusele makse.

Единый ЦУПИС

1xStavka mängijat saab UUPIS-is tuvastada ühel järgmistest viisidest:

  • Peate minema kihlveokontorisse 1xStavka kihlveokontorisse. Peate võtma kaasa oma passi ja täitma konto avamise vormi kihlveokontode keskuses.
  • Taotlemine Euroset kaupluses. Töötajaid tuleb teavitada, et on vaja läbida dokumentide kontrollimine NCO Mobile Card’i jaoks. Kasutajale antakse taotlusvorm, mille ta peab täitma. Pange tähele, et Euroset võtab 100 rubla tasu 1хStavka mängija tuvastamise protseduuri läbiviimise eest UUPISis.
  • Kontrollida dokumente kihlveokontori veebilehe kaudu. Selleks tuleb sisse logida ja minna jaotisse “Interaktiivsete kihlvedude haldamine”. Pärast makseviisi valimist ilmub teade, mis teavitab vajadusest registreeruda UBCC veebilehel. Lehele edasi minnes avaneb rakendus, kuhu tuleb sisestada oma telefoninumber, logida sisse 1хStavka veebilehele ja tulla välja parooliga. Pärast SMS-koodi sisestamist (see saadetakse määratud numbrile), UUPIS kontrollib konto olemasolu kihlveokontori veebilehel ja kinnitab profiili.

Pange tähele, et ainult pärast konto avamist UUPISis saavad mängijad oma konto 1xStavka veebilehel hoiustada. Alla 18-aastastele ei lubata mängukontot registreerida.

Kui mängija on registreerunud saidil 1xbet, vältides blokeeringut, ei pea ta avama kontot UUPIS-is. Seetõttu eelistavad paljud mängijad rahvusvahelist portaali kohalikule kihlveokontorile, et mitte maksta võidu pealt lisatasusid.

Asjakohased uudised