Intro

1xBeti mitmekordne: panuste tegemine ja müük

Экспресс-ставка 1хБет
Algaja kihlvedude tegijate seas on palju küsimusi wildide kohta. Meie eelmine artikkel “Kuidas 1xbetis ekspresspansioonides panustada” vastas enamusele neist. Siiski on veel mitmeid teemasid, mida oleme otsustanud uues materjalis käsitleda. Loe kombineeritud panuse valimise eripäradest, antiekspressidest, päeva parlay’st ja kihlvedude müügist

Logo 1xbet
100% boonus kuni 100 eurot

1xBet registreerimine1xBet registreerimine

Parim alternatiivne kihlveokontor, kui 1xbet ei tegutse teie riigis:

Kuidas teha 1xBetis ekspresspanust?

1xBet on välja mõelnud panustamise üksikasjad saidil. Parlay loomiseks 1xBetis peab kasutaja lihtsalt valima huvipakkuvad sündmused ja lisama need kihlveokirjale. Selleks klõpsake tulemuse koefitsiendil. Pärast kahe või enama valiku lisamist kihlveokirjale on võimalik moodustada parlay. Vastav kirje ilmub kihlveotüüpide ripploendistikku. Seejärel määrab panustaja panustatava summa ja lõpetab olemasolevate sammude järel panuse tegemise.

Ekspresspanuse loomise protseduur 1xBetis ei erine veebisaidi, 1xWini ja mobiilirakenduse puhul. Erinevus seisneb ainult ekraanide kujunduses. Kuigi arendajad püüavad kõik kihlveotööriistad ühte formaati mahutada, et uustulnukatel oleks lihtsam kihlveokontori teenuseid kasutada.

Kuidas teha oma ekspresspanuseid 1xBetis?

Nagu eelmises punktis mainitud, ei ole kihlvedude tegemine kihlveokontori veebilehel keeruline. Seega võivad mängijatel ekspresspanustamise etapis tekkida järgmised küsimused: milliseid sündmusi panusesse lisada, et panus toimiks? Võitvate mitmikpanuste loomiseks on erinevaid strateegiaid. Lisaks on olemas teenused, kus saab osta parlay jaoks valmis ennustusi edukate kihlvedude tegijatelt.

Kas peaks kasutama välisekspertide teenuseid? Otsus on sel juhul mängija enda teha. Kuid meie arvates on kõige parem õppida 1xBetis, kuidas ise ekspresspanuseid teha. Siin on mõned näpunäited, mis aitavad teil teha õigeid kombinatsioone, et saada oma panustest kõige rohkem kasu:

  1. Ärge kartke panustada viikude peale. Kohtumistes, kus ei ole selget favoriiti, on meeskondade võidu koefitsiendid ligikaudu samad. Seega võite valida mängu tulemuseks viik. Reeglina on selliste panuste koefitsiendid kõrged ja eduvõimalus üsna hea. Kui vaadata populaarsete maailmameistrivõistluste jalgpallivõistluste statistikat, siis iga neljas mäng lõpeb viikaga.
  2. Tee oma väärtpanused. Olemasoleva hulga spordisündmuste hulgas, millele panustada, on võimalik leida neid, kus võitja meeskond on kihlveokontorite poolt alahinnatud. Kui panustaja teab hästi meeskondade ja sportlaste mängustiili nišimeistrivõistlustel, siis ei tasuks pakutud favoriidile tähelepanu pöörata. Kõige parem on mängida kihlveokontori vastu.
  3. Tehke kihlvedude nimekiri. Soovitatav on pidada märkmikku, kuhu saab kirja panna võimalikud matšid, mida võiks parlay’sse kaasata. Kui kasutaja on kõik mängud üles kirjutanud, koefitsiente võrrelnud ja veel kord hinnanud selle või teise meeskonna/sportlase edukust, võib jätkata parlay panustamise tegemisega 1xbetis.
  4. Te ei tohikstugineda kõrgetele koefitsientidele. Mida rohkem kõrge koefitsiendiga tulemusi on kombinatsioonis, seda suurem on tõenäosus, et parlay kaotab. Pidage meeles, et risk peab olema õigustatud. Seega ei ole hea mõte püüda kokku panna parlay’d, kus kaotuse tõenäosus on enamiku sündmuste puhul kõrge.
  5. Turgude õige kasutamine. Parim panustaja teab, kuidas hinnata meeskonna koefitsiente ja töötada välja iga kihlveotüübi koefitsiendid. Näiteks kui mängus on selge favoriit ja selle võidu koefitsient ei ole kõrge, on parem kasutada handicap’i. Sellised nüansid 1xBet kihlvedude koefitsientides võivad aidata suurendada lõplikku koefitsienti.
  6. Esialgne mängu analüüs. Teadmine, kuidas analüüsida eelnevaid mänge, on kihlvedude tegija edu võti kihlvedude tegemisel. Et teha korrektset mänguennustust, tasub tutvuda varasemate võistkondade/võistlejate mängudega. Varasemate mängude analüüs on kohustuslik, kui soovite teha palju panuseid.
  7. Keeldu panustamast favoriitidele. Kui panustajal on lemmikmeeskond või -sportlane, ärge võtke nende mänge parlay’sse. On võimalik, et kasutaja alahindab vastast ja usub oma lemmiku tugevusse. See omakorda toob kaasa kaotuskombinatsioonid.
  8. Piirake ekspresspanuste arvu.Pärast oma esimese raha võitmist Parlay’s, on mängijad sageli rohkem kui õnnelikud. Seda tüüpi panustamist ei tohiks siiski kuritarvitada. Tõsi on see, et suur hulk sündmusi ühes panuses sisaldab suurt kaotuse riski. Seetõttu tuleb investeerida palju aega võitva multi loomiseks. Kombineeritud panuse kiire moodustamine “juhuse peale” võib kihlvedude tegija jaoks halvasti lõppeda.
  9. Kasutage ära kihlveokontori boonuseid. Kihlveokontor 1xbet julgustab ekspresspanuseid sõlmivaid kasutajaid lisama panustamissedelisse rohkem kui 10 tulemust. Selle eest suurendab kontor lõplikku koefitsienti teatud kordajaga. Kogenud kasutajad saavad neid boonuseid kasutada täiendavate preemiate saamiseks.

Экспресс-ставка 1хБет

Järgides neid näpunäiteid, saavad kasutajad õppida, kuidas 1xbetis ekspresspanuseid õigesti koostada ja teenida kombinatsioonidega suuri summasid.

Mis on anti-extraday 1xBetis?

Kihlveokontor 1xbet pakub oma kasutajatele erinevat tüüpi panuseid. Saadaval olevate panuste liikide hulgas on ekspresspanuste variatsioonid. Nende hulgas on 1xbet anti ekspresspanus. Vajutades lingile panuste liike käsitlevale artiklile, leiate anti-extra panuse definitsiooni – see on panus, mis võidab, kui kõik kihlveos olevad sündmused kaotatakse. Seega arvutatakse seda tüüpi panus vastupidiselt parlay’le.

Paljud uustulnukad arvavad, et 1xBet Anti-ekspress on panused, mis sisaldavad tulemusi selgetele alavõitjatele. Määratluse järgi on see nii. Praktikas aga ei too kihlvedude tegemine selgetele alavõitjatele suuri võite: madalad koefitsiendid ja kihlveokontori marginaal “söövad” peaaegu kogu kasumi ära. Seetõttu peaksid anti-extradesse kuuluma sündmused, kus mängu tulemus võib iga hetk muutuda.

Anti-ekspressi tegemiseks 1xBetis peab kasutaja lisama 2 sündmust kihlveokirjale ja seejärel valima vastava kihlveotüübi rippmenüüst. Kihlveokontor arvutab koefitsiendid vastavalt uuele valemile ümber. Kui olete sisestanud panuse summa, saate eelnevalt kontrollida võitu ja jätkata panustamist. Üksikasjalikud atiexpressi arvutamise reeglid leiate kihlveokontori veebilehelt. Selleks minge lehele “Reeglid”, mille link on alumisel menüüs.

Kuidas müüa ekspresspanus 1xBetile?

Pärast seda, kui kasutaja on kogunud ja teinud 1xbeti mängueelse ekspresspansiooni, võivad ilmuda uudised meeskonna/osaleja vigastuste kohta. Selline olukord võib tühistada kogu panustaja poolt moodustatud kombinatsiooni. Selleks, et mitte kaotada kogu panust, võib kasutaja kasutada 1xBet ekspresspanustamise teenust.

Parlay panuse müümiseks 1xbetile tuleb sisse logida oma isiklikku kabinetti ja minna kihlvedude ajaloo sektsiooni. Siit leiate teavet kasutaja mängitud ja mängimata panuste kohta. Panustaja saab valida parlay, millest ta on huvitatud, ja vajutada nuppu “Müüa “*. Uues aknas ilmub teave kihlveokontorilt saadava kompensatsioonisumma kohta (see ei ole maksimaalne summa). Kui mängija on rahul parlay hüvitussummaga, võib ta uuesti vajutada nuppu “Müüa”. Raha tagastatakse seejärel mängija kontole 20 sekundi jooksul.

*Pange tähele, et te võite müüa oma panuse enne mis tahes sündmust parlay’s

Экспресс дня 1хБет

Mis on päevaparlay 1xBetis?

Sageli kardavad uued kasutajad mitme kihlveo sõlmimist. Selle põhjuseks on vähene kogemus kihlvedude tegemisel ja suutmatus teha kombinatsioone õigesti. Sellisel juhul võivad mängijad kasutada kogenumate mängijate abi, osta profilt prognoosi või kasutada 1xBeti pakkumist. Viimane võimalus, mis on tuntud kui “Parlay of the Day”, on kättesaadav kõigile kasutajatele.

1xbet’i “Express of the Day” on kihlvedude kombinatsioonid, mida kihlvedude pakkuja pakub ja mis sisaldavad erinevate mängude (peamiselt tippmängude) sündmusi. Mängijad saavad panustada ükskõik millisele ekspresspanusele. Kui nad on edukad, saab kasutaja oma võidule 10% lisatasu. See teebki kihlveokontori päeva ekspresspanused huvitavaks. Kasutaja peaks siiski teadma, et kontor ei ole huvitatud klientide raha võitmisest. Seetõttu peaksid mängijad hoolikalt kontrollima kõiki ekspressi sündmusi ja valima panuse, mis võib tõesti võita.

Asjakohased uudised