Intro

1xBet’i kihlvedude müügi võimalus: funktsioonid ja eelised

История ставок 1хБет
Spordikihlvedudega kaasneb alati risk. Isegi kõige kogenumad kasutajad teevad vigu, rääkimata algajatest. Seetõttu on võimalus saada osa oma rahast tagasi spordisündmuse negatiivse tulemuse korral väga kasulik võimalus panustajatele. Ja nagu saate pealkirjast aru, pakub kihlveokontor 1xBet oma kasutajatele võimalust “cashout” – panuse lunastamine või müümine. Kuidas see toimib ja millal mängijad 1xBetis panuseid müüvad, sellest tuleb juttu artiklis
.[/box_text]

Logo 1xbet
100% boonus kuni 100 eurot

1xBet registreerimine1xBet registreerimine

Parim alternatiivne kihlveokontor, kui 1xbet ei tegutse teie riigis:

Mis on “panuste müümine” 1xbetis: väljamakse mõiste

Kui tegemist on 1xbetis panuste müümisega, siis tuleb mõista, kuidas vahetada oma slip (panus, mida ei ole veel mängitud) pärast panustamise tegemist teatud rahasumma vastu. Peale mõnede kampaaniate ei tagasta kihlveokontor kunagi kogu raha mängijale tagasi. Hüvitise või nn cashout’i suurus sõltub mängust, ennustustest ja ajast, mis on möödunud panuse tegemisest. Kui te ei osale täiendavates kampaaniates, kantakse raha teie põhikontole ja panustamist ei nõuta.

1xbet panustamine on vaikimisi aktiveeritud ja on saadaval ainult mängueelsete sündmuste puhul. Mängija ei pea seda täiendavalt seadistama ja saab seda kohe kasutada panustamisajaloos olevate kupongide puhul. Pange tähele, et nii üksik- kui ka ekspresspanuseid saab tagasi maksta.

Põhjused, miks 1xBetis panuseid müüakse

Nagu sissejuhatuses mainitud, on panuste müümine 1xBeti platvormi konkurentsieelis. Panustajad võivad oma ennustustes vigu teha ja võimalus saada osa rahast tagasi on palju parem kui kogu panuse summa kaotamine. Seetõttu ei ole üllatav, et 1xbeti võimalust “kihlvedude müük” kasutavad aktiivselt nii algajad kui ka professionaalid.

Продажа ставки 1хБет

Siiski ei mõista kõik kasutajad, millistes olukordades peaksid nad enne mängu algust riskist loobuma ja panuse tagasi andma. Oleme kokku pannud peamised põhjused, millal on 1xBetis “Panuse müük” võimaluse kasutamine asjakohane:

  • Vale ennustus mängule. Kuna müüa saab ainult mängueelset panust, saab selliseid panuseid teha juba ammu enne spordisündmust. Kuna paljud tegurid (vigastused, füüsiline ja vaimne väsimus jne) mõjutavad tulemust, võivad favoriidid enne mängu algust muutuda. Pealegi on panustajal mõnel juhul võimalus panus tagastada pärast mängu toimumist, kui on selgunud, et tulemus ei ole õige. Võimalus vältida kaotust on seega “kihlvedude müügi” võimaluse peamine eelis.
  • Vajadus lisada oma pangakontot. Meie “kihlvedude koolist” leiate mitmeid materjale panustamise pangarulli kohta. Olukordades, kus mängija ei ole oma strateegiat õigesti planeerinud ja on kasutanud kõik olemasolevad vahendid, aitab panustamise tagasimaksmine saada “elavat” raha uuteks panusteks.
  • Raha väljavõtmine platvormilt. Kui kasutaja on panustanud kogu oma 1xbet kontole tehtud hoiuse ja soovib raha välja võtta, saab kasutada võimalust “Panuste müük”. Sellisel juhul saab mängija osa rahast tagasi ja lisab selle väljamakse summale. Pange aga tähele, et raha peab olema eelnevalt paigutatud teistesse võitnud panustesse, vastasel juhul blokeeritakse see kuni panustamise lõpuni.

Lisaks 1xbeti tavapärasele “Müüa panus” võimalusele on olemas ka “Müü hiljem” ehk kihlvedude kindlustus. Seda võimalust käsitletakse eraldi artiklis.

“1xbet – võimaluse leidmine ja kasutamine

Pärast panustamise sooritamist kantakse kõik sündmused “Panustamisajaloo” sektsiooni. Kui kasutaja on isiklikku kabinetti sisse loginud, saab ta kupongid vaadata, kui ta läheb määratud sektsiooni ja klõpsab konkreetse sündmuse puhul nupule “Müüa”. Uues aknas pakutakse panustajale tagastussummat ja võimalust kinnitada toiming, klõpsates nupule “Müü nüüd”. Kui mängija nõustub raha väljamaksmisega, kantakse raha 20 sekundi jooksul põhikontole.

Продажа купона 1хБет

Seega leiate 1xbeti “Müüa panus” võimaluse oma isiklikus kabinetis (panustamisajaloo sektsioonis). Kõik mängueelsed panused saab tagasi maksta, kui neid ei ole veel mängitud (mäng ei ole alanud). Kuigi osaledes mõnes kampaanias, saab mängija tagastada mängueelse panuse raha ka pärast mängu algust. Seetõttu soovitame lugeda kihlveokontori jooksvaid kampaaniaid PROMO sektsioonis, et kasutada panustamise tagastamise võimalust maksimaalselt ära.

1xBet kupongi müügiprotseduur

Kihlveokontor 1xbet kasutab kihlvedude tagastamise võimaluse kohta mitmeid nimetusi: “Panuse müük” või “Kupongimüük”. Need on sünonüümid ja neid võib kasutada kihlveokontori reklaammaterjalides või kihlveokontori kasutajate poolt.

Eelnevates punktides oleme andnud lühikese definitsiooni “kihlveokupongide” kohta. Selle all tuleks mõista mängueelse või live-panuse tulemuste arvu, mis sisalduvad ühes panuses. Siiski on 1xBet kupongide müügi võimalus saadaval ainult mängueelsete panuste puhul, mis võivad olla üksik- või parlay panused.

Igal kupongil on oma number ja sündmuste omadused (mängu nimi, koefitsient, panuse tüüp). Kasutaja saab kupongid vaadata sektsioonis “Panustamisajalugu”, mis on saadaval isiklikus kabinetis. Kupongi saab vaadata ka veebilehe alumise menüüst lehe “Check Coupon” kaudu.

Kupongi müümiseks peab mängija valima panuse ja vajutama nupule “Müüa”. Pärast seda peab mängija kinnitama toimingu, klõpsates nupule “Müü nüüd”. Alles seejärel toimub 1xbet kupongi müük.

Asjakohased uudised