Intro

1xBet’i kihlvedude liigid ja nende omadused

Виды ставок 1хБет
Hasartmänguturg õitseb kogu maailmas. Kiirele arengule aitavad kaasa kihlvedude korraldajate vaheline konkurents ja uued tehnoloogiad, mis võimaldavad panuseid teha eemalt. Seega ei ole üllatav, et 1xBet, kes võitleb turuliidripositsiooni eest, püüab oma pakkumist mitmekesistada. See kehtib ka uute kihlveotüüpide tekkimise kohta 1xBet. Millised kihlvedude liigid on kontori kasutajatele kättesaadavad ja millised on nende erinevused? Vastame küsimustele artiklis

Logo 1xbet
100% boonus kuni 100 eurot

1xBet registreerimine1xBet registreerimine

Parim alternatiivne kihlveokontor, kui 1xbet ei tegutse teie riigis:

Saadaval olevad kihlvedude liigid 1xBet

Algaja kihlvedude mängijad on tavaliselt tuttavad üksikpanuste (ordinariad) ja 1xBet ekspresspanustega (liitpanused). Siiski pakub kihlveokontor mängijatele palju rohkem kihlveotüüpe. Lisaks klassikalistele panustele (üksik- ja kombineeritud panused) saavad kasutajad veebilehel teha nende panuste variatsioone: teha ahelad, süsteemid, usalduspanused jne.

Raamatupidaja töötab pidevalt oma pakkumise laiendamise kallal. Näiteks 2019. aastal said kasutajatele kättesaadavaks anti-extrad, laekad ja patendid. Seetõttu soovitame tutvuda 1xBeti reeglites kirjeldatud praeguste kihlveotüüpidega. Selleks peate minema leheküljele “Reeglid” jaotises “Teave” (menüü on lehe allosas). Punkt 4 käsitleb kihlvedude tüüpe kihlvedude veebilehel. Kirjutamise ajal oli neid 11.

1xBet’i kihlvedude liikide iseloomustus

Nagu eespool märgitud, saavad kihlvedude tegijad lisaks üksik- ja ekspresspanustele 1xbetis kasutada veel 9 liiki panuseid. Praegu pakub kihlvedude tegija kihlvedude tegijatele järgmisi kihlvedude liike:

 • Üksikpanused (üksikpanused) on panused, mis sisaldavad ühte tulemust ühe spordisündmuse kohta. Kui kasutaja võidab, saab ta võidu, mis on võrdne panuse summa ja koefitsiendi korrutisega.
 • Ekspresspanused (ekspresspanused) on panused 2 või enamale sõltumatule* mängu tulemusele. Võidusumma sõltub valikute arvust (võib kasutada täiendavaid koefitsiente) ja panuse võidu arvutamise eripärast (kombinatsioonis ei tohi olla kaotatud tulemusi). Parlay võidu arvutamisel korrutatakse panus tulemuste koefitsientidega.
 • Süsteem on kindla suurusega ekspresside ja eelnevalt valitud arvu sündmuste kombinatsioon. Seega on võimalik süsteemi lisada ekspresspanuseid, mis sisaldavad ainult mängueelseid sündmusi. Maksimaalne variantide arv süsteemis on 184756 ja sündmuste arv on 20. Võitude arvutamine toimub vastavalt reeglites kirjeldatud skeemile.
 • Kett on sõltumatute* sündmuste ordinääride kogum. Kasutaja määrab ise kombinatsioonis olevate panuste järjekorra ja esimese panuse summa (see on ahela algsumma). Pärast sündmuse mängimist otsustatakse kombinatsiooni järgmise panuse summa. Kui pärast tulemuste arvutamist on ahela summa võrdne nulliga, loetakse panus kaotatuks.
 • Usalduspanus – panus, mille kasutaja teeb kihlveokontori poolt ettemaksena antud vahendite eest. 1xBet arvutab ettemakstud panuse summa kihlveokorraldaja kasutamata panuste alusel. Usalduspanused on saadaval tavakasutajatele, kes ei ole rikkunud kihlveokontori reegleid. Uustulnukad peaksid selle kihlveotüübi kasutamiseks koguma usaldusväärsust saidil.
 • Promokoodiga panustamine – panus, mille eest panustaja ei maksa midagi. Kihlveokontor annab mängijale spetsiaalse koodi, mis võimaldab tal moodustada üksik- või ekspresspanuse. Võidud ei laeku aga põhikontole, vaid boonuskontole ja need tuleb panustada. Panustamise tingimused sõltuvad kampaaniast.
 • Amultipanus on panus, mis koosneb üksik- ja/või ekspresspanusest. Kasutaja võib kasutada lobby’d (tulemus, mis mõjutab kogu panuse võitu). Sellisel juhul sõltub kogu multipanuse edukus valitud tingimusest. Kui loba ei ole valitud, arvutatakse kombinatsioon süsteemina. Võidusumma sõltub lobby kasutamisest.
 • Tingimuslik panus – panus, mis koosneb üksik- ja mitmikpanustest sõltumatutele* sündmustele. Valikute järjekord tingimuslikus kihlveos on kasutaja otsustada. Võit arvutatakse samuti panustaja valitud järjekorras.
 • Anti-Match on rohkem kui 2 tulemuse kombinatsioon. Nagu nimest võib aru saada, mängib panus, kui kõik matšid on kaotatud. Anti-Matchi võidutõenäosus arvutatakse läbi vastupidise tõenäosuse kui Parlay puhul. Reeglite lehel on mitmeid võimalusi üksikasjalikeks arvutusteks.
 • Lucky – panus, mis hõlmab 2 kuni 8 üksik- või ekspresspanust. Neid saab elastselt kombineerida, et saada kopsakaid võite. Võidu suurus sõltub panuste tüübist, ekspresside valikute arvust ja koefitsientidest.
 • Parlay on 3 kuni 8 erineva arvu tulemustega valiku kombinatsioon. Võitude arvutamise skeemi leiate 1xBeti reeglite leheküljelt.

*Ühe panuse tulemus ei mõjuta teisi.

Доверительная ставка 1хБет

1xBet kihlveotüüpide omadused

Pärast 1xBet’i kihlveotüüpide lühikirjelduste lugemist võib tunduda, et need on sarnased. Tõepoolest, erinevusi üksik- ja ekspresspanuste vahel on lihtne näha. Mis vahe on aga süsteemi ja parlay vahel? Iga panusetüübi omaduste esiletõstmiseks oleme koostanud tabeli:

Panustamise tüüp 1xBetis Iseloomulik funktsioon
Üksik Ühekordne sündmus, täpne arveldus
Ekspresspanus Panus koosneb rohkem kui 2 valikust. Ühe sündmuse kaotamine toob kaasa Parlay kaotuse.
Süsteem Parlay valikute kombinatsioon. Võidud loetakse iga panuse puhul eraldi ja seejärel liidetakse kokku. Mõned parlay-valikud võivad olla kaotatud.
Kett Mitme sündmuse kombinatsioon. Kui esimene valik kaotatakse või kogu summa kaotatakse ahelas, on panus kaotatud.
Confidenza Panustamise ettemaksu saamine kihlveokontorilt.
Promokoodiga kihlvedu Tasuta panus. Võidud tuleb tagasi võita.
Mitmikpanus Panustamine 3 sündmuse peale. Võidud arvutatakse samamoodi nagu süsteemis.
Tingimuslik panus Kombinatsiooni järgmine panus ei tohi olla suurem kui eelmise kombinatsiooni panus.
Antiexpress Loosis olevad sündmused peavad olema kaotatud.
Lucky Kui vähemalt üks valik õnnestub, võidab panus.
Patent Vähemalt 2 kombinatsiooni sündmust peab olema mängitud.

1xBet’i veebisaidi panuste mitmekesisus võimaldab panustajatel moodustada parima kombinatsiooni, et saada maksimaalset võitu. Algaja peaks siiski meeles pidama, et edu saavutamiseks on oluline mõista iga kihlveotüübi tingimusi. Põhjaliku teabe leiate kihlveokontori portaalist, jaotisest “Reeglid”.

Asjakohased uudised