Intro

1xBet’i kihlvedude kindlustus: kuidas teenust kasutada?

1хБет - Стаховка ставок
Kihlveokontor 1xBet pakub mängijatele käepäraseid vahendeid, et minimeerida halbadest panustest tulenevaid kaotusi. Mängijad saavad 1xBet’i panuse müüa ja saada osa rahast tagasi oma põhikontole. Lisaks on võimalus kindlustada 1xBet’i panus ja saada 100% raha kontole hoiule. Millised on selle võimaluse eelised ja mille poolest erineb see panuse tagastamisest? Loe artiklit.

Logo 1xbet
100% boonus kuni 100 eurot

1xBet registreerimine1xBet registreerimine

Parim alternatiivne kihlveokontor, kui 1xbet ei tegutse teie riigis:

Mis on 1xBet kihlvedude kindlustus?

Kihlvedude kindlustus on üsna levinud teenus, mida pakuvad kihlvedude korraldajad. 1xBet kihlvedude kindlustuse all tuleks mõista kasumi teenimist isegi siis, kui panus osutub kahjumiks. Tasub märkida, et kindlustus võib olla täielik või osaline. Esimesel juhul saab mängija kogu summa oma isiklikule kontole, teisel juhul teatud osa sellest. Kindlustuse maksumus sõltub selle tüübist. Mida suurem on kihlveosumma ja kindlustatud summa (protsentuaalselt), seda suuremat tasu maksab kihlveokontor kihlveofirmale. Kindlustuse maksumus on siiski rohkem kui kompenseeritud võitudega. Ja kaotuse korral ei kaota kasutaja kogu summat, vaid ainult kindlaksmääratud komisjonitasu, mis tuleb maksta kihlveokontorile.

Mida tähendab 1xBetis panuse kindlustamine?

Üks meie “kihlvedude kooli” õppetundidest eduka kihlvedude kohta sisaldab teavet tõenäosusteooria mõju kohta kihlvedudele. Antud nõuannete hulgast soovime esile tõsta ühe olulise punkti: “Keegi ei tea sündmuste tõenäosust”. Seega ei saa ükski panustaja teada 100% mängu tulemust. Isegi kõige õigemates ennustustes võib esineda eksimusi. Kuidas on lood nende mängude puhul, kus kummagi poole võidu tõenäosus on suur? Võite kasutada 1xBeti kihlvedude kindlustamise teenust. Paljud mängijad küsivad: “Mida tähendab 1xBetis kihlvedude kindlustamine?” Sellele võib olla mitu vastust. Esiteks võib kasutada definitsiooni: kihlveokindlustus on kaotatud rahasumma täielik või osaline tagasimaksmine. Teiseks tuleks kirjeldada kihlvedude kindlustuse protsessi ja mehhanismi, kuidas kaotuse korral raha tagasi saada. Kui me võtame protsessi, saab mängija kindlustada peaaegu iga* sündmust mängueelselt või mängusiseselt. Panus võib olla üksik- või parlay. Mis puutub rahasse, siis 1xBetilt saadav hüvitis sõltub kindlustatud summast. Kui on valitud täielik kindlustus, siis kantakse kogu raha mängija kontole. Siiski tasub meeles pidada, et mida suurem on hüvitise protsent, seda suurem on ka teenustasu. *Kõiki panuseid ei saa kindlustada. Seda käsitletakse järgmises jaotises Страховка ставки 1хБет

Millised on 1xBet’i kihlvedude kindlustuse tingimused?

Kihlveokontor 1xBet pakub oma kasutajatele ühed parimad kihlveokindlustuse tingimused. Mängijad saavad teenust kasutada paljude sündmuste puhul, valides kõige huvitavamad ja hea koefitsiendiga matšid. Siiski on mitmeid piiranguid, millele tasub tähelepanu pöörata:

 1. 1xBet’i kihlvedude kindlustus on tasuline teenus. Tasu sõltub koefitsiendist ja maksimaalsest kindlustatud summast. Kindlustuse maksumus ei ületa siiski kasutaja võitu.
 2. Mängija saab kindlustada üksikpanuseid ja ekspresspanuseid.
 3. Kasutaja võib osta mitu kindlustust ühe ja sama panuse jaoks. Näiteks kõigepealt kindlustada 10% summast ja seejärel 30%. Siiski ei tohi kõik ostetud panused ületada 100%. Seega tasub olla ettevaatlik, et teenuse eest mitte üle maksta.
 4. Krüptoraha kaudu tehtud sissemakseid kindlustus ei kata.
 5. 1xBet kihlveokindlustus ei ole saadaval mängude puhul, mille koefitsiendid erinevad kuni 17 punkti võrra.
 6. Mängueelsed ja live-panused on kindlustatavad.

Lisaks eespool kirjeldatud põhitingimustele peaksite 1xBet’i saidi lisareeglitele tähelepanu pöörama:

 • Kihlveokontor ei vastuta juhtudel, kui kihlveokindlustuse teenus ei ole tehnilise rikke tõttu kättesaadav.
 • Ettevõte jätab endale õiguse lõpetada kihlvedude kindlustamise teenus igal ajal ja seoses mis tahes sündmustega ilma põhjendusi esitamata.
 • Kihlvedude kindlustuse võib tühistada, kui teenuse mis tahes etapis on tekkinud tehnilised probleemid.

Kõigil eespool nimetatud juhtudel arvutatakse panused üldistel alustel vastavalt mängu tulemustele. Praktika näitab siiski, et kihlveokontor kohaldab neid reeglite punkte panustele harva. Seetõttu on 1xBet’i kihlveokindlustus üsna huvitav pakkumine, mida tasub riskantsete mängude puhul ära kasutada.

Kuidas sõlmida 1xBetis kihlvedude kindlustust?

Selleks, et kasutada kihlvedude kindlustuse teenust, peab kasutaja esmalt tegema mängueelse panuse (üksik- või ekspresspanus). Seejärel minge isiklikku profiili – “Panustamislugu”. Leidke nimekirjast huvipakkuv panus ja klõpsake “Kindlustamine” (ei ole saadaval kõigi panuste puhul, nagu eespool mainitud). Uues aknas näeb mängija komisjonitasu ja valib summa, mida ta soovib kindlustada. Nagu eespool mainitud, võib see olla osa panusest või kogu panus. 1хБет - продажа ставки Näiteks 100* dollari suuruse jalgpallipanuse ja koefitsiendi 1,8 puhul on kindlustussumma: 10% – 6* dollarit, 100% – 47* dollarit. Kui kasutaja võidab, saab ta 80* $, millest puhaskasum on 36* $. *Või samaväärne summa kohalikus vääringus

Millest sõltub kindlustuse maksumus 1xBetis?

1xBet’i kihlvedude kindlustusteenus on tasuline ja see arvutatakse iga panuse kohta eraldi. Kindlustuse arvutamise valem võtab arvesse sündmuse tüüpi, koefitsienti, panuse summat ja kindlustusprotsenti. Kuna kihlveokontor ei anna täpset valemit selle teenuse tasu määramiseks, ei ole võimalik täpset arvutust esitada. Et mõista, milline võib olla kihlvedude kindlustuse maksumus, on siin mõned näited:

 1. Kasutaja on paigutanud ühe mängu eelse panuse 100 dollarit* jalgpallimatšile (koefitsient 2.00). Mõne minuti pärast otsustas ta kindlustada 50% panusest. Kihlveokontor pakub mängijale selle operatsiooni teostamist 22 $* eest.
 2. Kasutaja tegi ühekordse live-panuse $100* jalgpallimatšile (koefitsient 1.20). Kümme minutit hiljem, pärast värava lüüasaamist, otsustas ta kindlustada panuse 50% ulatuses. Selle operatsiooni eest küsib kihlveokontor tasu $30*.

Nagu näites näha, on mängu koefitsiendid erinevad, kuid kuna teisel juhul on kaotuse tõenäosus suurem, suureneb kindlustuse maksumus. Seetõttu tasub hoolikalt arvutada, kas selle teenuse kasutamine on mõistlik, et vältida suurema raha kaotamise korral panustamise kaotamist. *Või selle summa ekvivalent teises valuutas

Mis vahe on kindlustuse ja kihlvedude müügi vahel 1xBetis?

Paljud uustulnukad küsivad: “Mis vahe on kindlustuse ja panuse müügi vahel?” Need teenused on sarnased (neid saab kasutada mängueelsete kihlvedude puhul, need aitavad teil oma raha tagasi saada jne), kuid neil on mitmeid erinevusi:

 • Panuse kindlustamisel maksab mängija vahendustasu kohe, müümisel maksab ta selle kohapeal (saab oma kontole väiksema summa).
 • Saate kindlustada osa panusest ja müüa kogu panuse.
 • Panuste kindlustamisel on raha kaotus väiksem kui panuste müümisel.

Seega võivad kasutajad kasutada neid kahte vahendit paralleelselt, sõltuvalt valitud strateegiast. Страховка ставки на 1xBet Kokkuvõtteks tahaksime öelda, et alati ei ole hea mõte kihlvedu kindlustada. Parem on õppida, kuidas sündmuste tulemusi täpselt ennustada ja saada kontorist maksimaalset kasumit, selle asemel, et maksta lisateenuste eest komisjonitasu. Seepärast soovitame uutele kihlvedude mängijatele meie kihlvedude kooli, et õppida palju nõuandeid, kuidas saada edukaks kihlvedude mängijaks.

Rohkem küsimusi 1xBet kihlvedude kindlustuse kohta:

⏱️ 1xBet kihlveokindlustus: mis see on?

“Panustamiskindlustus” on lisateenus, mida pakutakse 1xBeti kasutajatele. Pärast mängueelse või live-panuse tegemist saavad mängijad kindlustada oma panuse, et saada osa rahast tagasi. Kihlveokontor võimaldab kihlvedude tegijatel teha 1xBet’i kindlustuse täielikult või osaliselt. Alternatiivina võib mängija kasutada korraga mitut kindlustust, kui kindlustatud summa on kokku 100% esialgsest deposiidist. Siiski on mitme tehingu kulud suuremad kui ühe kindlustuse kasutamine kogu panustussumma jaoks.

✅ Kuidas kindlustus 1xBetis toimib?

Kindlustust 1xBetis saab kasutada kohe pärast panuse tegemist. Mängija peab minema oma isiklikku kabinetti ja kihlvedude ajaloost leidma selle, mida on vaja kindlustada. Panustamiskaardile ilmub nupp “Kindlustus”, mis viib mängija seadete ekraanile. Kasutajal on võimalik valida kindlustatav summa ja näha teenuse osutamise eest makstavat komisjonitasu.

💵 Kui palju maksab 1xBet kihlvedude kindlustus?

1xBet kihlvedude kindlustuse maksumus arvutatakse individuaalselt. Kihlveokontor analüüsib mängu, võtab arvesse kasutaja panuse suurust, hetke, mil mängija otsustas teenust kasutada, ja kindlustatava summa. Algoritm arvutab välja kihlveokohustuse. Kui mängija nõustub summaga, saab ta kindlustuse “osta”. Kasutaja võib ka keelduda ja mõne aja pärast küsimuse juurde tagasi tulla. Siiski muutub ka komisjonitasu suurus, ja mitte alati kihlustaja kasuks.

Asjakohased uudised