Intro

1xBeti Happy Friday boonus: funktsioonid ja tingimused

Счастливая пятница 1xBet
See artikkel 1xBeti Happy Friday’st räägib üsna populaarsest ja ahvatlevast kampaaniast. Lisaks tervitusboonusele saavad mängijad nautida ka teisi huvitavaid 1xbeti boonuseid, mida kihlveokontor heldelt oma panustajatele pakub. Ühest neist räägime täna. Artiklist saate teada boonuse omadustest, panustamise reeglitest, selle saamise tingimustest ja muudest olulistest punktidest.

Logo 1xbet
100% boonus kuni 100 eurot

1xBet registreerimine1xBet registreerimine

Parim alternatiivne kihlveokontor, kui 1xbet ei tegutse teie riigis:

“1xbet Happy Friday”: Boonuse omadused

Igal reedel korraldab 1xbet kihlveokontor kampaania, kus saate teenida kuni 100 dollarit*. Sa pead registreeruma 24 tunni jooksul, tavaliselt on see kell 00:00 kuni 23:59. Samal ajal peab sul olema aega deposiidi tegemiseks ja boonuse panustamiseks. Boonussumma on alati võrdne reedel tehtud sissemaksega (kuid mitte rohkem kui $100*). Väikseim boonussumma on 1 dollar*. Et olla kindel, et saate oma boonuse, kontrollige eelnevalt oma konto seadeid. On soovitav, et andmed teie kohta oleksid sisestatud profiili asjakohastele väljadele ja konto ise – kontrollitud. Samuti ärge unustage registreerimisel märkida ruutu, et nõustute osalema spordiürituste boonuspakkumistes. Soovitame teil eelnevalt tutvuda kampaania reeglitega, et te ei raiskaks reedel väärtuslikke minuteid.

1xBet Lucky Friday boonus: selle saamise tingimused

Boonuse saamiseks (üksikasjad 1xbet boonuskonto kohta artiklis) peate olema aktiivne kasutaja ja tegema kontol igapäevaseid tegevusi. See tähendab, et teha vähemalt üks minimaalne panus, kuid iga päev. Ja ka päeva jooksul (konkreetselt reedel) sooritada 3 lihtsat sammu:

  1. Registreeru kampaaniale.
  2. Tehke deposiit ja saate automaatselt boonuse, mis on võrdne teie boonuskontole tehtud deposiidiga, kuid mitte rohkem kui $100*. Minimaalne deposiidisumma boonuse saamiseks on $ 1*.
  3. Võta tagasi boonus.

Pange tähele, et boonus on saadaval ainult üks kord mängija kohta. Samuti ei saa seda kampaaniat kasutada koos teiste pakkumistega Счастливая пятница от 1хБет

“1xbet Happy Friday”: panustamise reeglid

Oleks liiga lihtne, kui saadud boonuse saaks lihtsalt välja võtta. See tuleb panustada. Enne kui kõik panustamistingimused on täidetud, ei ole võimalik raha boonuskontolt välja võtta. Niisiis, kuidas panustada 1xBet Lucky Friday boonust? Peamine tingimus on – sa pead seda tegema reedel! See tähendab, et sündmuste tulemused, millele panustate, peavad olema samuti reedel välja kuulutatud. Vastasel juhul ei arvestata neid panustamistingimustes ja need lähevad lihtsalt põlema. Niisiis, tingimuste täitmiseks pead panustama boonussumma 3 korda. See tähendab, et kui sa said 50* dollari suuruse boonuse, siis panusta 150* dollarit. Panus peab olema ekspress-tüüpi, et teaksite tulemuse 24 tunni jooksul. Igas parlay’s peab olema vähemalt 3 sündmust. Iga sündmuse minimaalne koefitsient on 1,4. 1xBet Lucky Friday boonuse panustamise skeem on järgmine:

  1. Moodustage kupong vastavalt kõigile reeglitele.
  2. Sisestage panuse summa.
  3. Valige boonuskonto.
  4. Klõpsake nuppu “Tee panus”.

Järgmise kupongi saab panna alles siis, kui eelmise kupongi tulemused on teada. Oluline on märkida, et enne mängukontolt väljavõtmist tuleb kogu boonussumma sisse maksta. Vastasel juhul kaotatakse kõik boonused ja nende vahendite võidud. Pidage ka meeles, et panused, mille puhul on tehtud tagasimakse, ei lähe arvesse Акции и бонусы 1хБет

1xBet Black Friday boonus

Paljud mängijad ajavad sageli segi kaks nime, Black Friday ja Happy Friday 1xbet, arvates ekslikult, et tegemist on kahe erineva pakkumisega. Olgem aga selles osas selged. Tegemist on sama kampaaniaga, mida 1xbet korraldab reedeti. Lihtsalt, kui see loodi, nimetati seda 1xBeti mustaks reedeks ja pärast seda (esialgu 2018. aastal) muutis kihlveokontor selle nime Happy’ks. Seega on nimi “Black Friday” vananenud. Sellega aga kõik muudatused lõppesid, reeglid jäid samaks. *Või samaväärne kohalikus vääringus.

Asjakohased uudised