Intro

1xBet’i boonuste tüübid: populaarsed kampaaniad mängijatele

Виды бонусов от 1хБет
Meie 1xBet boonuskontot käsitlevas artiklis mainisime, et kihlveokontor pakub ennustajatele erinevaid preemiaid. Registreerimisboonus on kõigile tuttav, samas kui 1xbet pakub kasutajatele huvi veel kümnete ahvatlevate pakkumistega. Nende hulgas on kampaaniad, mis toimivad perioodiliselt ja püsivalt. Erinevate pakkumiste hulgas on aga ka neid, mis on mängijate seas väga populaarsed. Need on need, mida arutatakse tänases artiklis.

Parim alternatiivne kihlveokontor, kui 1xbet ei tegutse teie riigis:

1xbet registreerimisboonus

Võib-olla kõige populaarsem boonus kõigi kihlvedude tegijate juures on tervitusboonus. Seda antakse panustajatele kohe pärast konto loomist või raha sissemaksmist. Preemia suurus sõltub kihlveokontorist. 1xBeti puhul valivad mängijad registreerimisboonuse konto loomise etapis. See võib olla:

  • Tervitusboonus spordialadel. Selle suurus on kuni 100%* teie esimesest deposiidist, kuid mitte rohkem kui $100* või selle ekvivalent kohalikus valuutas. Nii näiteks venelastele 1xbet boonus esimesel deposiidil võrdub 5000* rubla ja ukrainlastele – 3000* UAH.
  • Kasiino tervituspakett. Preemiasumma on kuni 1500 dollarit ja 150 freespinni, mida saab kasutada online kasiinomängudes või “Mängud” sektsioonis. Maksimaalse boonuse saamiseks peate oma kontot 5 korda teatud skeemi järgi rahastama.
  • Mängija saab 1xbetis registreerudes ka loobuda boonuste saamisest.

1xBet (1хБет) бонус при регистрации

1xbet registreerimisboonuse tingimused

Ühe ülalkirjeldatud boonuse krediteerimiseks peab mängija konto loomise ajal valima vastava võimaluse. Pärast registreerimist tuleb lugeda preemia saamise ja panustamise tingimusi, minnes PROMO – Promotions. 1xBet spordi registreerimisboonuse puhul peab mängija panustama 5 korda, paigutades raha 3 sündmuse ekspressi. Sündmuse koefitsient peab olema vähemalt 1,4. Kasiino tervituspaketi osana saadud lisatasu tuleb 7 päeva jooksul 35 korda tagasi võita teatud mängudel. Nimekirja leiate kampaanialehelt. *1xBeti esimese deposiidi boonust spordis saab suurendada. Kasutades STAVKAWIN promokoodi, saab panustaja tõsta boonussummat 30% võrra, kuni 130 dollarini või samaväärse summa võrra. Sellisel juhul ei muutu panustamisskeem.

1xBeti Happy Friday boonus

Lisaks registreerimisboonusele võivad mängijad saada kihlveokontorilt iganädalaselt lisaraha. 1xbet Happy Friday kampaania raames on võimalus teenida igal reedel kuni 100 dollarit oma boonuskontole. Pakkumine on saadaval nii äsja registreeritud kasutajatele kui ka kontori püsiklientidele. Happy Friday kampaaniat saab kasutada vaid korra nädalas Счастливая пятница 1xBet

1xbet Happy Friday tingimused

Preemia saamiseks peate vastama Happy Friday tingimustele: tehke sissemakse reedel vahemikus 00:00 kuni 23:59. Vastavalt reeglitele krediteeritakse 100% sissemakse summast, kuid mitte rohkem kui 100 dollarit. Raha kantakse mängija boonuskontole. 1xbet Happy Friday boonuse panustamiseks peab kasutaja tegema 3x parlay panuse 24 tunni jooksul. Minimaalne panustamiskoefitsient on 1,4. Pane mängijatele südamele, et 1xbet Black Friday boonus on saanud uue nime ja on nüüd Happy Friday. Kui otsite Black Friday kampaania tingimusi, soovitame lugeda ülaltoodud teavet.

1xbet kolmapäevane Multiply by 2 Promotion

Teine huvitav pakkumine 1xbetilt on “Kolmapäev – Multiply by 2” kampaania. Pakkumise raames saab panustaja oma deposiidile boonuse 100% ulatuses deposiidisummast või kuni 100 dollarit. 1xBet “Wednesday – Multiply by 2” boonus on mängijale kättesaadav kord nädalas Среда – умножим на 2 1хБет

1xbet Wednesday Multiply by 2 boonuse tingimused

Sellel nädalal saavad osaleda ainult need panustajad, kes osalesid eelmisel nädalal 1xBeti Happy Friday kampaanias. Esmaspäeval ja teisipäeval (sel nädalal) tuleb teha 5 mis tahes liiki panust spordisündmustele, mille koefitsient ei ole madalam kui 1,4. Panuste kogusumma peab olema võrdne reedel Happy Friday boonuse raames saadud boonuse summaga. Juhul kui raha on juba enne kolmapäeva panustatud ja välja võetud, tühistatakse kampaanias osalemine. Kui eespool kirjeldatud tingimused on täidetud, võib kasutaja teha sissemakse ja saada sama summa boonuskontole. Raha tuleb panustada 24 tunni jooksul kordades 1,4.

Beats 1xBet boonus

Kihlveokontor 1xbet pakub kasutajatele avatud võitlust 100 dollari boonuse eest. Pakkumine on püsiv ja saadaval mängijatele esmaspäeviti. Kui see on esmaspäev, siis on teil võimalus võita 1xBet hasartmängus Обыграй 1хБет

“Beat 1xbet boonuse” kampaania tingimused

“Beat 1xbet” kampaaniaga on lihtne liituda. Kõik, mida peate tegema, on täita oma profiili isiklikus kabinetis: täitke kõik väljad ja aktiveerige oma telefoninumber. Seejärel tasub oma kontot täiendada 1 dollariga ja oodata boonust. Preemia suurus on võrdne sissemakse summaga ja panustamine on antud 24 tundi. Panustaja peab panustama raha ainult teatud mängudele 1xmängude sektsioonist (nimekiri on kihlveokontori kodulehel kampaania kirjelduses) 30-kordse summa ulatuses.

1xBet Lucky Day boonus

Kui kihlveokorraldaja soovib saada 1xBet kihlveokontorilt igapäevaseid boonuseid , siis tasub tähelepanu pöörata “Lucky of the Day” kampaaniale. Kasutajal on võimalus osaleda igapäevases loosimises ja võidelda 500 promopunkti eest, mis kantakse boonuskontole. Neid saab seejärel lunastada freespinnide ja tasuta auhindade eest. Kirjutasime sellest osaliselt artiklis 1xBeti promokoodidest ja nende kasutamisest Счастливчик дня 1xBet

1xBet’i Lucky of the Day boonuse tingimused ja tingimused

Kasutajad, kes soovivad kampaanias osaleda, peavad Lucky of the Day lehel võtma pileti kampaaniapunktide loosimiseks. Seejärel kinnitage oma kavatsust, tehes 1,5 dollari suuruse panuse ja koefitsiendi 1,8 või rohkem mis tahes spordisündmusele. Pärast seda tasub oodata loosimist. Kui panustaja number osutub võidukaks (kokku 100 päevas), teenib mängija 24 tunni jooksul pärast loosimist 500 promopalli oma boonuskontole.

1xbet Express of the Day kampaania

Viimane kampaania tänases artiklis on 1xbet Express of the Day. Panustajad, kellele meeldib panustada kombinatsioonis, mida nimetatakse parlay’ks, saavad suurendada oma võitu 10% võrra. Ja see kehtib kõigi kasutaja ekspresspanuste kohta, kui järgite kampaania tingimusi. Seetõttu pole ime, et 1xBeti päeva ekspressboonus saab kihlvedude tegijatelt positiivset tagasisidet Экспресс дня 1xBet

1xBet “Päeva ekspressi” boonuse tingimused ja tingimused

Kampaanias osalemiseks peab mängija valima valmis parlay’i üle 1000 tüki nimekirjast. Kõiki neid pakub kihlveokontor 1xbet. Kui ekspresspanus on mängitud, saab panustaja oma võidule boonuse. Muid piiranguid boonuse saamisel ei ole.

1xbet boonuste kokkuvõtlik tabel

Selleks, et lugejatel oleks lihtsam leida teavet 1xbeti boonuste kohta, oleme koostanud väikese tabeli kampaaniate ja preemiate nimedega:

Kampaania nimi Boonus
“Tervitusboonus 100% esimesel deposiidil, kuni 100 $*
“Happy Friday” (endine must reede) 100% esimesel deposiidil, kuni $100**
“Kolmapäev – korruta 2ga” 100% esimesel deposiidil, kuni $100**
“Beat 1xBet” 100% esimesel deposiidil, kuni $100**
“Päeva õnnelik mees Kuni 500 promopunkti
“Päeva ekspress +10% parlay-võitudest
Boonusprogramm (mainitud 1xBet boonuskonto artiklis) Promopunktid sissemaksete eest

*Tänu sooduskoodile STAVKAWIN saavad mängijad suurendada oma boonussummat kuni 130 dollarini** **või selle summa kohaliku valuuta ekvivalendina Vaata ülejäänud 1xbeti pakkumisi PROMO jaotises.

Asjakohased uudised