Intro

1xBet usalduspanus: kuidas seda saada ja kasutada?

1хБет - Доверительная ставка
1xBeti veebilehel kasutajatele kättesaadavate kihlvedude liike käsitlevas artiklis räägiti 1xBeti usalduspanustest. Siiski on algaja kihlvedude tegijate seas palju küsimusi seoses selliste panuste saamise ja tegemisega. Ja neid ei ole mainitud materjalis üksikasjalikult käsitletud. Seetõttu oleme otsustanud anda vastused kõigile usalduspanuseid kasutada soovivate mängijate küsimustele.

Logo 1xbet
100% boonus kuni 100 eurot

1xBet registreerimine1xBet registreerimine

Parim alternatiivne kihlveokontor, kui 1xbet ei tegutse teie riigis:

Mis on 1xBetis usaldusväärne panus?

Kihlveokontor 1xbet pakub oma tavamängijatele mõningaid “plusse”, mida konkurentide saitidel ei ole võimalik saada . Lisaks boonusprogrammile, mis võimaldab teenida lisapunkte portaalis tegutsemise eest, saavad kihlveokorraldajad 1xbetis kasutada usalduspanuseid. Need on panused, mida kasutajad teevad kihlveokontori poolt ettemaksuna antud raha eest. Usalduspanused ei ole kõigile kihlveokontori kasutajatele kättesaadavad. Vastavalt kihlveokontori tingimustele on mängijad, kes:

  • Olen juba raha välja võtnud ja ei ole portaali reegleid rikkunud. Uued registreeritud kasutajad ei saa kasutada usalduspanuseid.
  • Kas teil on mittemääratud panused. Selliste panuste omamine on garantii, et kihlveokontor saab oma raha tagasi.
  • Omavad positiivset kontosaldot. Sellisel juhul annab kihlveokontor ka ettemaksu, mis põhineb raha olemasolul mängija kontol. Raha ei tohi olla rohkem kui 20 ühikut.
  • Teha live-panuseid või eelpanuseid, mis arveldatakse 2 päeva jooksul. Panustamine võib olla üksikpanus või ekspresspanus.

Kui kasutaja täidab kõik kihlveokontori tingimused, antakse talle 1xBetis usalduspanus. Järgnevalt selgitatakse, kuidas seda teha.

Kuidas arvutatakse 1xbeti usalduspanus?

Kui kasutajad saavad teada võimalusest saada kihlveokontorilt raha ettemaksuna, ootavad nad suuri rahasummasid “laenuks”. Tegelikult on 1xbet usalduspanuse arvutamise algoritm üsna “keeruline”. Kasutajad, kelle kontol on piisavalt raha (rohkem kui 20 rahaühikut) ja kes täidavad eelmises punktis toodud kriteeriumid, ei saa ettemakstud panust. Ja need mängijad, kes kuuluvad “õnnelike” hulka, võivad saada kuni 50% tõstmata panustest. Näiteks, kasutajal oli oma kontol 100 dollarit*. Ta panustas $95* 2 jalgpallimängu tulemusele. Lõplik positiivne saldo on $5*. Sellisel juhul saab kihlveokontor, olles arvutanud mängija võidutõenäosused, pakkuda maksimaalselt 30* $ 1xpanustamise usalduspanusena. Muude sisendite korral võib ettemaksu summa muutuda. See arvutatakse iga panuse puhul eraldi. * Või selle summa ekvivalent teises valuutas Доверительная ставка 1хБет

Kuidas teha 1xBetis usalduspanust?

Nagu varem märgitud, peab kasutaja täitma teatud arvu tingimusi, et kvalifitseeruda usalduspanuse tegemiseks. Kohe tekib küsimus: “Kuidas ma tean, kas 1xbetis on usalduspanus saadaval?” Selleks tuleb järgida mitmeid lihtsaid samme:

  1. Autoriseeri veebilehel.
  2. Minge Live-osakonda ja lisage huvipakkuv sündmus kihlveokirjale. Eelsündmuse tulemust on võimalik valida “Line” lehel. Mängija peaks aga otsima järgmise 48 tunni jooksul toimuvaid mänge.
  3. Vaadake tööpaneelil (lehe paremas ülemises nurgas) rida “Saadaval olev ettemäng”. Kui summa on saadaval, saab mängija seda kasutada “ettemaksu” panustamiseks.

Kui kasutaja on kontrollinud mitu panust ja rea “Saadaval ettemakse” väärtus on null. Sellisel juhul on mängija kindel, et ta vastab kihlveokontori nõuetele, võite võtta ühendust 1xbeti tugiteenusega. See töötab ööpäevaringselt.

Kuidas lunastada usalduspanus 1xBetis?

1xBetis tehtava usalduspanuse oluline eelis on see, et kihlveokontori raha kasutamise eest ei võeta komisjonitasu. Kuid ärge unustage igavest reeglit: “Võtad kellegi teise raha, saad oma tagasi”. Seetõttu peab mängija pärast kihlveo ettemaksu saamist selle kihlveokontorile tagasi andma. See toimub automaatselt selle skeemi kohaselt:

  • Kui ettemakstud panus võidab, saab kasutaja summa ilma ettemakstud summata.
  • Kui ettemakstud panus ei võida, kantakse ettemakstud panus omavahenditega tehtud võidukale panusele.
  • Kui nii ettemakstud panus kui ka oma panus kaotatakse, läheb kasutaja konto miinusesse.

Viimasel juhul peab mängija tagastama võla kihlveokontorile ja alles seejärel tegema uusi panuseid. Esimesel deposiidil arvatakse automaatselt maha antud panustamise ettemaks

Mida peaksin tegema, kui 1xbet usalduspanust ei ole?

Nagu varem märgitud, on 1xbet usalduspanus lisavõimalus kontori tavakasutajatele. Hoolimata sellest, et kasutaja võib täita kõik selle saamise tingimused, on kihlvedude korraldajal õigus seda tüüpi panustamist kihlvedude tegijale mitte pakkuda. Sellisel juhul on mängijal ainult üks võimalus – kirjutada klienditoele. Bukmikeri kontori 1xBet esindajad kirjutavad, mis võib olla usalduspanuse puudumise põhjus. Kasutaja saab teada, kas tegemist on tingimuste mittetäitmisega või on põhjus seotud muude piirangutega. Mõlemal juhul on teave kasulik ja aitab kihlvedude tegijal probleeme lahendada. Meie omalt poolt soovitame aktiivsemalt kasutada kihlveokontori teenuseid ja siis võib arvestada täiendavate “plussidega”.

Rohkem küsimusi 1xBet’i usaldusväärse kihlvedude kohta

💵 Kuidas laenata 1xBetist raha?

Paljud kasutajad ei ole teadlikud võimalusest laenata 1xbetis raha panuste tegemiseks. Kuigi kihlveokontor ei võta raha laenamise eest komisjonitasu. Peamine tingimus on olla aktiivne kasutaja, kes teeb pidevalt panuseid (et oleks loendamata panuseid). Sellisel juhul võite taotleda raha laenamist 1xbet usalduspanuse tegemiseks. Kuidas seda kasutada, on käsitletud artiklis.

📋 Mida tähendab 1xbet usalduspanus?

1xBetis mõistetakse usalduspanuse all panust, mille mängija teeb kihlveokontori raha eest. Siit ka nimetus “usaldus”, st kihlveokontor on usaldanud oma raha kasutajale teatud ajaks, kuni tema panused on arveldatud. See annab kihlvedude tegijale võimaluse panustada huvitavatele sündmustele, kui kontol ei ole raha olemas. Kõige tähtsam on see, et kihlveokontor ei võta raha laenamise eest tasu.

📝 Millised on 1xBetist raha laenamise tingimused?

Selleks, et 1xbeti kasutaja saaks raha laenata, peab ta vastama mõningatele kriteeriumidele. Esiteks tasub aktiivselt panuseid teha ja mitte rikkuda portaali reegleid. Teiseks peavad olema panused mängudele, mida ei ole veel mängitud. Kolmandaks on vaja, et kontol ei oleks rohkem kui 20 dollarit, grivnat, rubla või sarnast summat mõnes muus valuutas. Neljandaks, spordi- ja küberspordisündmus peaks olema mängus või olema hiljemalt 2 päeva hiljem. Ainult siis, kui need kriteeriumid on täidetud, arvutab kihlveokontor mängijale 1xBet panuse usaldussumma.

Asjakohased uudised