Intro

1xBet tingimuslik panustamine: panuse omadused

Условная ставка 1хБет
Kihlveokontor 1xBet mitte ainult ei suurenda spordisündmuste arvu, vaid lisab ka uusi kihlveovõimalusi. Nende hulgas on tingimuslik kihlvedu 1xBet, mis ilmus 2019. aastal. Mõned kasutajad ajavad seda vanaviisi segamini ettemakse või usalduspanusega. Hoolimata sellest, et mõned veebipõhised ressursid võrdsustavad neid mõisteid, ei ole need üks ja sama asi. Selles artiklis kirjeldame, millised on tingimusliku 1xbeti omadused ja kuidas seda saidil paigutada.

Logo 1xbet
100% boonus kuni 100 eurot

1xBet registreerimine1xBet registreerimine

Parim alternatiivne kihlveokontor, kui 1xbet ei tegutse teie riigis:

Tingimuslike kihlvedude määratlus 1xbet

Tingimuslik panustamine ilmus kihlveokontori pakkumisse alles hiljuti, 2019. aastal. Lisaks tavapärastele üksikpanustele ja ekspresspanustele, 1xbet anti-extra bet s ja süsteemidele on kasutajatel nüüd võimalus luua uusi kombinatsioonivariante. Tänu 1xBeti tingimuslikele panustele saavad mängijad luua omavahel seotud sündmuste ahela. Samal ajal saab lisada erinevaid panuseid. Seega on 1xBet tingimuslik panus panus, mis sisaldab nii üksik- kui ka laiendatud panuseid, mis ei sisalda samu tulemusi. Võidusumma sõltub kombinatsioonis olevate edukate sündmuste arvust. Seetõttu on oluline, et panustaja panustaks oma panused õigesti, et saada maksimaalset kasumit. Soovitame alustada üksikpanustega favoriitidele ja lõpetada ekspresspanustega, mis sisaldavad sündmusi, kus osalejatel on võrdsed võiduvõimalused.

Tingimuslike kihlvedude omadused 1xBetis

Kuigi 1xBeti tingimuslik panus on eri tüüpi panuste kombinatsioon, ei ole seda nii raske moodustada. Sellel on ka mitmeid eeliseid võrreldes klassikaliste kombineeritud panustega. Условная ставка в 1хБет Toome välja 1xBet’i tingimusliku panuse peamised eelised:

  • Suuremad võiduvõimalused. Sageli tuleb kasumi saamiseks mängida ainult esimene sündmus. Kui aga teine panus on vale, võib kombinatsioon ebaõnnestuda.
  • Väiksem valik sündmusi panustamiseks. Tingimusliku 1xbet panuse moodustamiseks peab mängija lisama kombinatsiooni vaid 3 tulemust.

See tähendab, et tingimuslikul kihlveol on mitmeid puudusi:

  • Riskide arvutamise oskus. Selleks, et kihlveost kasumit saada, tasub arvesse võtta kombinatsiooni eelmise sündmuse võidu suurust. Kui tegemist on kolmanda ja järgneva sündmusega, on oluline arvestada teise sündmuse kaotust.
  • Keerulised valemid võitude arvutamiseks. Algaja jaoks on raske iseseisvalt võitu arvutada. Kuid kui panustaja mõistab, kuidas sellised panused toimivad, lähevad kõik arvutused kiiresti. Neid saab sisestada kihlvedude päevikusse, millest kirjutati kihlvedude koolis.

Vaatamata nendele puudustele on tingimuslik panustamine üsna huvitav vahend panustaja kasumi suurendamiseks Блоки в условной ставке 1хБет

Tingimuslike panuste tegemine 1xbetis

Selleks, et teha tingimuslik panus 1xbetis, peab kasutaja järgima järgmisi samme:

  1. Autoriseeri veebilehel.
  2. Mine spordi- või küberspordisündmuste sektsiooni ja leia vähemalt 3 mängu.
  3. Lisage valitud matšid kupongi.
  4. Leidke tingimuslike panuste nimekirjast panusetüüpidega.
  5. Iga sündmuse puhul määrata panuse summa ja järjekord (muutes plokkide numeratsiooni).
  6. Pärast väljade täitmist tehke panus.

Seejärel saab kasutaja oma isikliku konto kaudu vaadata tingimuslike panuste teavet (jaotis “Panustamisajalugu”). Siin kuvatakse avaldused võidetud tulemuste ja saadud kasumi kohta. Samuti on võimalik teada saada, miks panus kaotati.

Asjakohased uudised