Intro

1xBet soodussaldo: mis on boonuspunktid?

Промо баланс 1хБет
Buchmaker 1xBet meeldib kasutajatele, kes otsivad palju kampaaniaid kihlvedude ja mängude jaoks. Artiklis 1xBeti boonuste tüüpide kohta tulid meelde ainult kontori populaarsed pakkumised. Kui lähete “Promo” sektsiooni, leiate palju rohkem huvitavaid pakkumisi kasutajatele. Veebilehel on ka teave boonusprogrammi kohta. Kuidas see toimib ja kuidas saate promopunkte? Seda arutatakse uues artiklis.

Parim alternatiivne kihlveokontor, kui 1xbet ei tegutse teie riigis:

Mis on 1xbeti promopunktid?

Kõige esimene küsimus, mida algajad 1xbeti kasutajad küsivad, on “promopunktide” määratlus. Ja nii, 1xBeti punktid on punktid, mida kasutajad saavad panuste tegemise ja kampaaniates osalemise eest. Need kantakse spetsiaalsele kontole, nn 1xBet promopunktide saldole.

Mängija saab kasutada promopunkte, et saada kihlveokontorilt lisapreemiaid. Kuidas saada 1xbeti punkte ja kuidas neid lunastada, sellest räägitakse järgmistes jaotistes.

Milleks on 1xBetis punkte vaja?

Pärast boonuspunktide mõiste määratlemist tasub kirjeldada nende rolli mängijate jaoks. Et paremini mõista, miks on 1xbetis punkte vaja, võite neid võrrelda pankade cashbackiga. Kui sa saad iga makse eest lisapunkte “plussi” boonuste või pärisraha näol, siis ei ole see kindlasti seda väärt. Sama kehtib ka sooduspunktide puhul. Spordile ja hasartmängudele panustades saavad kasutajad lisapunkte ja konverteerivad need freespinnideks ja tasuta kingitusteks. Seega on 1xbetis boonussaldo omamine kasutajatele üsna kasulik valik.

Ja mida 1xbeti punktid teile annavad? Miks on ka kontorile kasulik pakkuda preemiaid panuste ja mängude eest? Vastus peitub ettevõtte turundusstrateegias. Tänu lisapunktidele saate aktiivsemalt meelitada uusi kasutajaid ja hoida vanu kasutajaid, motiveerides neid tegema uusi panuseid. Lisaks suurendab kihlveokontor 1xbet platvormi rahakäivet, teenides lisatulu. Seetõttu võib ta julgelt anda osa sellest “cashbacki” kihlvedude tegijatele.

Kuidas saada 1xbetis punkte?

Punktide saamise alustamiseks 1xbetis peaks mängija veenduma, et funktsioon on aktiveeritud. Selleks tuleb sisse logida oma kabinetti ja kontrollida “Konto seadete” all, kas boonuskonto on mängija jaoks aktiivne. Siin on võimalik valida ka üks boonuspunktide teenimise viisidest: tehtud panustest või protsentuaalselt kontojäägist. Iga neist võimalustest teenib kasutajatele lisapunkte. Krediteerimismeetoditel on aga omadusi, millega soovitame tutvuda kihlveokontori kodulehel.

Kui olete valinud 1xBetis oma promopunktide teenimise meetodi, peaksite tutvuma “Promo” jaotises saadaval olevate kampaaniatega. Näiteks “Lucky of the Day” kampaania raames võib mängija saada 1xbetilt 500 promopunkti. Veel 50 punkti saate, kui osalete “Wheel of Fortune” või “1xchest” loteriis. Seega peaksite maksimaalse boonuse saamiseks kontrollima kõiki kihlveokontori pakkumisi.

Витрина промокодов 1хБет

1xBeti boonuspunkte antakse sõltuvalt:

  • Valitud sooduspakkumine.
  • Päevas/nädalas tehtud panuste arvust (sõltuvalt kampaaniatingimustest).
  • Kulutatud rahasummast.
  • Võiduvõimaluste suurusest.
  • Võitvate ja kaotavate panuste vahe.

Kuidas teenida 1xBetis punkte?

Kõik 1xBeti kasutajad, kui nad ei ole boonusprogrammist loobunud, saavad oma tegevuse eest saidil eripunkte. 1xBeti punktide teenimine ei ole keeruline. Boonuspunktide teenimiseks peate:

  • Spordipanuste paigutamisest. Mida suuremad on panuste summad, seda suurem on punktide arv.
  • Konto täiendamine. Raamatupidaja pakub raha sissemakse eest preemiaid punktide näol. Samuti on olemas skeem, mis motiveerib teid suuremate summade sissemaksmiseks.
  • Osalege kampaaniates. Leheküljel “Promo” on nimekiri kampaaniapakkumistest, milles osalemine annab teile lisapunkte.

Teenitud punktid kogutakse spetsiaalsele kontole ja neid saab konverteerida tasuta panusteks ja spinnideks. Kuidas 1xbet boonuspunkte kasutada, sellest kirjutasime eraldi artiklis. Soovitame seda lugeda.

Kuidas kasutada 1xBeti boonuspunkte?

Kui mängija on kogunud sooduspunkte erikontole, tasub neid kasutada kontoris kohapeal. Mängijad saavad minna 1xbetpromokoodide näituserubriiki ja luua promo koodi panuste ja mängude jaoks. Leheküljel on rohkem kui 30 pakkumist ja minimaalne promokood on väärt 50 punkti või rohkem.

Kui olete saanud erikoodi, soovitame tutvuda selle kasutamise üksikasjadega. Freespinnid ja tasuta pakkumised tuleb rakendada teatud tingimustel. Mängija ei pea aga 1xbet boonussaldo kasutamisel saadud võite panustama. See on reklaamipunktide suur eelis.

Kuidas 1xbetis punkte lunastada?

Selleks, et rakendada pärast vahetust saadud sooduskoodi “sooduskoodide vitriinis”, peate selle panustamise/mängu paigutamise ajal spetsiaalsesse väljale kleepima. Selle nimi on “Promo kood”. Soovitame, et jätaksite lahtri panuse summa kohta tühjaks, et teie põhikontolt raha maha ei võetaks. Pärast seda, kui 1xBet kihlveokontor on panuse vastu võtnud, peab mängija ainult ootama mängu arvutust või teavet spinni kohta.

Проверить промокод 1хБет

Pange tähele, et promokoodide kehtivusaeg on piiratud. Seetõttu peavad kasutajad enne nende kehtivuse lõppemist panustama punkte panustesse või mängudesse.

Rohkem küsimusi “1xBet soodussaldo” kohta

❓ Mida ma saan oma 1xbet-punktidega teha?

Kasutajad saavad oma erikontole kogunenud promopunkte lunastada promokoodide eest jaotisest “Promo koodide esitlus”. Siia on kogutud 1xbeti populaarsete meelelahutuste tasuta panused ja keerutused. Pakkumiste arv on siiski piiratud (30+).

💵 Kuidas vahetada 1xBetis punkte raha vastu?

1xbeti kasutajad ei saa oma punkte kohe rahaks vahetada. Selleks tuleb kõigepealt valida freebet või freespin sooduskood. Seejärel kasutage seda panustes ja mängudes vastavalt soovitatud reeglitele. Ja ainult promokoodi eduka kasutamise korral (panus muutus võitnud panuseks) saab kasutaja raha oma põhikontole.

📥 Kuidas kulutada 1xbet punkte?

Selleks, et kulutada kogutud 1xbet punkte, peaks mängija minema “Promo koodi vitriini” sektsiooni. Siin saab vähemalt 50 promopunkti vahetada tasuta panuse või spinni vastu. Pange tähele, et kasutaja saab kulutada 1xbet-punkte ainult ühe promokoodi eest päevas.

✅ Kuidas 1xBetist punkte välja võtta?

Saate 1xBetist punkte välja võtta ainult promokoodide loomisega. Kui mängija on valinud huvitava spordipakkumise või hasartmängumängu promokoodide väljapanekus, loonud koodi ja teinud panuse, saab rääkida punktide väljavõtmisest. Sellist tehingut saab pidada edukaks alles siis, kui võidud on saadud (kui panus on mängitud).

Asjakohased uudised