Intro

1xBet sooduspunktid, boonuspunktid ja sooduskoodid

Промокоды в 1xBet (1хБет)
Paljud uustulnukad võivad pärast põgusat tutvumist 1xBetiga “eksida” kontori boonuste ja kampaaniate vahel. Artiklis 1xBet’i boonuste tüüpide kohta vastame mõnele küsimusele. Siiski otsustasime panna mõisted “promopunktid”, “boonuspunktid” ja “promokoodid” eraldi materjali. Mis on neil ühist ja mille poolest nad erinevad? Seda arutatakse artiklis.

Logo 1xbet
100% boonus kuni 100 eurot

1xBet registreerimine1xBet registreerimine

Parim alternatiivne kihlveokontor, kui 1xbet ei tegutse teie riigis:

Promo punktid 1xbetis

Kui mängija on lõpetanud 1xbetis registreerimisprotseduuri ja kinnitanud oma konto, saab ta osaleda boonusprogrammis. Panustades spordile, küberspordile ja mängudele, osaledes kampaaniates (näiteks Õnnerattal) saab 1xbet mängija 1xbeti promopunkte. Need on punktid, mida antakse kasutajatele märgiks nende lojaalsusest kihlveokontorile. Artiklis 1xBeti kampaaniasaldo kohta võrdlesime neid punkte cashbackiga, mida saab krediteerida iga panuse või kulutatud rahasumma pealt (panustaja valitud variant). Kihlveokontorilt saadavad sooduspunktid kogutakse spetsiaalsele kontole, mida saab kontrollida kasutaja kabinetis (jaotis “Konto seaded”). Pärast vähemalt 50 1xBeti promopunkti kogumist saab kihlveokorraldaja need vahetada promokoodide vastu. Seda saab teha “Promokoodide vitriinis” ja saate tasuta panuseid või keerutusi. Sel viisil saab promopunkte kasutada promokoodide loomiseks. Viimaseid kasutatakse panuste tegemisel (mängudes) ja need aitavad kaasa raha saamisele (kui üritus on edukas).

Boonuspunktid 1xBetis

Artiklis “Mis on 1xbet boonuspunktid?” kasutasime paralleelselt mõisteid promopunktid ja boonuspunktid. Need on sünonüümid ja tähendavad sama asja. Seega saavad panustajad panustamise, mängimise ja kampaaniates osalemisega teenida boonuspunkte erikontole. Ja nagu eelmises punktis mainitud, saab 1xBetis punkte muuta freespinnideks ja freespinnideks. See on üsna lihtne viis, kuidas kihlveokontorist preemiaid saada. Omalt poolt soovitame lugeda kõiki saadaval olevaid kampaaniaid PROMO jaotises. Kasutajad saavad 1xBet boonuspunktide arvu kiiresti suurendada mitte panuste arvu, vaid nende kvaliteedi järgi. Mis vahe on boonuspunktide ja boonuste vahel 1xbetis?

  • Punktid on fikseeritud protsent või summa, mida mängijale krediteeritakse panustamise või meie igapäevaste/nädalaste kampaaniate läbiviimise eest. Summa kantakse punktide kujul erikontole. Punktid konverteeritakse kampaaniakoodideks ja seejärel kasutatakse neid kihlvedude ja mängude tegemiseks.
  • Boonused on lisapreemiad, mida saab saada kampaaniate käigus, näiteks registreerimise eest. Need võivad olla sularaha, freespinnide, tasuta kingituste või väärtuslike kingituste kujul ja neid võib maksta erikontole/saada mängija kodusele aadressile. Boonuseid saab kohe kasutada panustamiseks ja mängimiseks (kui tegemist ei ole väärtuslike kingitustega).

Витрина промокодов 1хБет

1xbet sooduskoodid

Ja viimane mõiste on 1xbet promo koodid. Me oleme juba ühes oma artiklis kirjutanud sellest terminist: numbrite ja tähtede jada, mida kasutatakse teie võitude suurendamiseks, lisaraha saamiseks, panuste kindlustamiseks jne. Promokoode saab kasutada registreerimisel (uued mängijad saavad tänu STAVKAWINi promokoodile 30% tervitusboonust) või panuste tegemisel/mängude mängimisel. Saate spetsiaalseid koode 1xBet’i kihlvedude partneritelt või lunastate oma promopunktid promokoodide vitriinis. Promokoodid võivad olla saadaval ka 1xBeti muude kampaaniate raames. Pange tähele, et promopunktide vahetuskoodidel on piiratud kehtivusaeg. Seetõttu soovitame neid kasutada nii kaua, kui need on aktiivsed.

Asjakohased uudised