Intro

1xBet registreerimine uustulnukatele

Регистрация 1хБет

Võimalused, kuidas luua konto 1xBetis

Kihlveokontor 1xBet pakub erinevaid võimalusi konto loomiseks. Kui konkurendid pakuvad registreerimise võimalust ainult e-posti või telefoninumbri kaudu, siis ettevõte pakub veel kahte võimalust: sotsiaalvõrgustike kaudu ja “1-klikk”. Viimase lahenduse puhul saab mängija oma konto vähem kui minutiga

Logo 1xbet
100% boonus kuni 100 eurot

1xBet registreerimine1xBet registreerimine

Parim alternatiivne kihlveokontor, kui 1xbet ei tegutse teie riigis:

Uustulnukad esitavad sageli küsimuse “Kuidas kõige paremini 1xBetis registreeruda?”. Vastasime sellele meie veebisaidi rubriigis “Küsimused 1xBeti kohta”. Et mitte korrata, tahame vaid rõhutada, et parima variandi valik sõltub mängijast endast. 1xBeti registreerimise soovitatud viisidel on oma eripärad, millest räägime teile allpool.

Registreerimine 1xBetis e-posti teel

Standardne ja kõige populaarsem võimalus konto loomiseks. Raamatupidaja pakub uustulnukale kohe enda kohta põhiteabe sisestamist. Seetõttu peate pärast 1xBeti veebisaidil asuvasse kabinetti sisselogimist esitama vaid mõned oma isikuandmed, et oma profiili kontrollida.

Регистрация по электронной почте 1хБет

Vormi täitmiseks valige oma elukohariik, piirkond (oblast), asula, kontovaluuta, määrake oma e-posti aadress, telefoninumber, ees- ja perekonnanimi ning tulge välja turvalise parooliga. Samuti saate määrata sooduskoodi, et saada suuremat tervitusboonust. Pärast nende toimingute lõpuleviimist suunatakse mängija oma isiklikku kabinetti ja teave registreerimise kohta 1xBet’i veebisaidil tuleb e-posti teel koos aktiveerimislingiga.

1xBet registreerimine telefoni teel

See ja hilisemad mängukonto loomise variandid ei nõua algfaasis isikuandmete sisestamist. Siiski peab panustaja täitma taotlusvormi ja esitama oma passi koopia isikusamasuse kontrollimiseks eesliinil.

Регистрация по телефону 1хБет

1xBeti registreerimisvorm telefoninumbriga on üsna lihtne. Peate sisestama oma isikliku numbri, valima kontovaluuta ja sisestama sooduskoodi (kui see on olemas). Pärast näidatud telefoninumbrile saadud koodi sisestamist sisestab mängija oma profiili kontori saidil.

1xBet registreerimine sotsiaalsete võrgustike kaudu

Kui panustajal on konto VK, Odnoklassniki, Yandex, Mail.ru või Telegram, saab ta kiiresti luua konto 1xBeti saidil. Kõik, mida peate tegema, on valida oma valuuta ja elukohariik. Mõned andmed sisestatakse profiili mängija isiklikus kabinetis. Pange aga tähele, et sellisel juhul ei saa kasutaja kasutada olemasolevat sooduskoodi.

Регистрация через соцсети 1хБет

1xBet 1-klikk registreerimine

Kihlveokontor 1xBet annab uustulnukatele võimaluse kiiresti veebilehel registreeruda. Seda meetodit nimetatakse “1-klõpsuga” ja see nõuab mängijalt tõesti vaid paari toimingut: valida konto valuuta ja elukohariik, määrata olemasolev promokood. Seejärel saab mängija süsteemi poolt genereeritud sisselogimise ja parooli.

Регистрация в 1 клик

Täielik registreerimine 1xBetis ja mängija kinnitamine

Pärast tutvumist profiili loomiseks pakutavate võimalustega võivad uustulnukad arvata, et ainult e-posti teel registreerimise puhul tasub sisestada isikuandmeid. Tegelikult sisaldab registreerimine ametlikul kodulehel või 1xBet’i peeglis 2 etappi:

  • Konto loomine (kasutajakabinet). Nüüdsest alates on mängijal juurdepääs paljudele võimalustele panuste analüüsimiseks, ta saab teha sissemakseid ja panuseid jne.
  • Kontokontrollimine. Selleks, et kontolt raha välja võtta, peab mängija täitma kaardi isiklike andmetega ja seejärel saatma kinnitamistaotluse. Kihlveokontori 1xBet esindajad otsustavad, milline dokument on vajalik: passi koopia (skaneeritud või foto), passi hoidva panustaja foto või notariaalselt kinnitatud passi koopia.

Seega, ükskõik, millise viisi mängija valib 1xBetis registreerimiseks, on identiteedi kontrollimine dokumentide abil vältimatu. Täpsemat teavet selle kohta, kuidas kontrollimise protsess toimub, leiate meie veebisaidil olevast artiklist.

Pärast konto loomist saab mängija kasutada valitud meetodit 1xBeti veebilehele sisselogimiseks.

Asjakohased uudised