Intro

1xBet panustamine: mis see on ja kuidas seda kasutada?

1хБет - продажа ставки
Kuigi kogenud panustajad teenivad oma ennustustest järjepidevalt kasumit, teevad nad oma ennustustes ka vigu. Seetõttu on võimalus kindlustada panus või müüa see enne mängu on hea võimalus, et mitte kaotada kogu panustussummat. Me oleme 1xbeti müügi panustamise võimalusest juba kirjutanud eelmises artiklis. Siiski on veel mitmeid vastamata küsimusi, mida tasub uues artiklis esile tuua

Logo 1xbet
100% boonus kuni 100 eurot

1xBet registreerimine1xBet registreerimine

Parim alternatiivne kihlveokontor, kui 1xbet ei tegutse teie riigis:

Mida tähendab kihlveo müümine 1xbetis?

Sissejuhatavas osas on link veebisaidil asuvale artiklile, kus on määratletud 1xbetis pakutava võimaluse “Müüa panus” määratlus. Et mitte korrata end, kirjutame, et seda teenust nimetatakse ka väljamaksmiseks. Kui tõlkida termin sõna-sõnalt inglise keelest, siis on see raha (osa raha) tagastamise võimalus. Seega on 1xBetis panuse müümine operatsioon, mille käigus saad osa rahast tagasi, tagastades oma kihlveokirja. Samal ajal on oluline, et mäng ei oleks veel alanud. Vastasel juhul ei ole mängijal võimalik oma panust müüa ja ta peab lootma ainult õnnele.

Mängijad küsivad sageli: “Kas panuste müümine on kõigile kontori kasutajatele kättesaadav?” Vastus on jaatav. Kõik 1xBet’i panustajad saavad panuseid müüa, kui on täidetud tingimus: matšid ei tohi alata. Lisaks ei ole vaja täiendavalt aktiveerida panuste müümise võimalust. See on vaikimisi saadaval.

Millal saab 1xBetis panuseid müüa?

Pärast seda, kui kasutaja on kihlvedude tegija veebilehel panustanud, on 1xbetis võimalik kasutada panusekindlustust või müüa panus. Kuidas panust kindlustada, on kirjeldatud eraldi artiklis. Soovitame seda lugeda, et tutvuda teenuse kasutamisega.

Mis puutub panuse müümisse 1xBetis, siis kihlveokorraldaja saab teenust kasutada nii üksik- kui ka kombineeritud panuste (parlays, süsteemid, anti-extras jne) puhul. Samuti ei ole oluline, kui palju sündmusi on kihlveokirjas. Niikaua, kuni ükski neist ei alga, kui kasutaja otsustab panust müüa.

Miks ma ei saa 1xBetis panust müüa?

Kuigi 1xBetis kihlveo müümise reeglid on väga lihtsad, võib selle teenuse kasutamisel siiski esineda raskusi. Palun võtke arvesse neid reegleid, mille puhul ei ole võimalik 1xBetis panust müüa:

  • Üksikpanuste puhul: mäng on alanud või panus on juba arveldatud.
  • Kombineeritud panuse puhul on tulemused juba välja arvutatud või mäng on otseülekanne.
  • Kasutatud on kihlveokindlustuse võimalust.

Продать ставки на 1хБет

Lisaks sellele jätab kihlveokontor endale õiguse keelduda panuse müümisest mängijale ilma põhjendusi esitamata. Kuigi see reegel piirab kasutajate võimalust kasutada teenust kriitilistes olukordades, kasutab kihlveokontor seda harva. Seetõttu saab enamik kihlveokorraldajaid kasutada võimalust “Müüa panus” ilma piiranguteta.

Kuidas müüa panust 1xBetis?

Kihlveokontor 1xbet on teinud “Müü panus” teenuse kasutamise liidese lihtsaks ja arusaadavaks. Väljamakse kasutamiseks peab kasutaja logima sisse oma isiklikku kabinetti. Panuste ajaloo sektsioon sisaldab teavet kõigi mängitud ja mängimata jäänud panuste kohta. Kasutaja saab valida ühe mängimata jäänud panuse ja vajutada nupule “Müüa”. Uuel ekraanil kuvatakse teave maksimaalse summa kohta, mida saab tagasi maksta. Kui mängija on 1xBet kihlveokontori pakkumisega rahul, võib ta uuesti klõpsata nupule “Müüa”. Pärast seda tühistatakse panus ja määratud summa kantakse põhikontole 20 sekundi jooksul.

Kui panustaja saab tagasimakse kätte, võib ta seda kohe kasutada uute panuste tegemiseks või võtta selle mänguportaalist välja. Oluline: raha ei pea panustama.

Asjakohased uudised