Intro

1xBet live spordikihlvedude panustamine: funktsioonid ja kihlvedude liigid

Kasutajad, kes eelistavad online-panuseid, hindavad 1xbet kihlveokontori pakkumist. See pakub panustajatele laia valikut sündmusi, käepäraseid vahendeid kiireks kihlvedude haldamiseks ja erinevaid panustamisvõimalusi. Täpsemalt räägitakse Live-osastusest tänases artiklis
.[/box_text]

Logo 1xbet
100% boonus kuni 100 eurot

1xBet registreerimine1xBet registreerimine

Parim alternatiivne kihlveokontor, kui 1xbet ei tegutse teie riigis:

1xBet Live panustamine algajatele ja professionaalidele

Kihlveokontor 1xBet eristub konkurentidest oma mängueelse ja live-panustamise mitmekesisusega . Rääkides 1xBet’i valikust, tasub märkida suurt valikut nišiliigade sündmusi. Hetkel on saidil saadaval üle 5000 mängu-eelse sündmuse. See on täiesti piisav nii kihlveoprofessionaalidele kui ka algajatele.

Otsepanustamise puhul on 1xBetil korraga (sõltuvalt hooajast) saadaval umbes 1000 live-sündmust. See on kaalukas argument kogenud panustajatele. Kuigi üha enam algajaid eelistab teha live-panuseid – panuseid, mis tehakse sündmuste käigus. Seda hõlbustab võimalus vaadata mänge internetis ja teha täpsemaid ennustusi, samuti “valida” hea koefitsient kihlvedude tegemiseks. Siiski on 1xBet’i live-osakond mõeldud eelkõige koolitatud kihlvedude tegijatele. Kui olete alles alustanud kihlvedudega, soovitame minna meie kihlvedude kooli, et saada väärtuslikke nõuandeid edukaks kihlvedude sõlmimiseks.

1xBet online-panustamine: kihlveopakkumine

Nagu eelnevalt mainitud, leiate 1xBet’i online kihlvedusid meie Live kihlvedude lehelt. Saate navigeerida ülemise ja alumise menüü kaudu. Rubriik ise on korraldatud rivistamise põhimõttel: ekraani paremas osas on rubriik “Top Championships” ja “Top Games”, kuhu on kogutud populaarsed sündmused. Samuti on olemas külgmenüü, mis võimaldab teil kiiresti valida erinevate spordialade mänge.

Kasutajad saavad 1xbetis teha live-panuseid rohkem kui 20 spordialale päevas. Online-sündmuste mitmekesisus on madalam kui rida, mis on tüüpiline kõigile kihlvedude korraldajatele. Siiski on panustajatel võimalus panustada kõigele alates esimesest meeskonnast kuni jalgpalli kollaste kaartide arvuni. Nii on kasutajatel olemas kõik, mida nad vajavad, et 1xBet’i live-panustamisega hästi lõbutseda.

1xBet live-panustamine

Lisaks tavapärasele live-panustamise esitlusele on mängijatel rippmenüüst kättesaadavad täiendavad live-panustamise võimalused. Hetkel on 1xBetis saadaval järgmised veebikihlvedude liigid:

 • Panustage ise on lehekülg, kus on olemas kõik live-panustamise pakkumised, mis on saadaval mängija elukohariigis. Pakkumine moodustatakse mängija profiili sisestatud andmete alusel.
 • Multi-LIVE on mugav armatuurlaud, mis võimaldab teil jälgida valitud live-panuseid korraga. Kasutaja kogub ise sündmused lehele ja haldab neid drag-and-drop meetodi abil.
 • Live-sündmuste teadaanded on peatselt toimuvad matšid, mis kantakse üle Live-osakonda. Nii saab kasutaja kohe välja arvutada, milliseid panuseid saab teha mängu eel ja millised on saadaval internetis.

Varem olid mängijatele kättesaadavad ka muud live-panustamise esitused, näiteks rulett Live. Kuid kihlveokontor 1xbet ei seisa paigal ja teeb pidevalt muudatusi veebilehe funktsionaalsuses.

Мульти Лайв 1хБет

1xBeti live-panustamise eelised ja puudused

Nagu praktika näitab, on kogenud 1xBeti kasutajad rohkem valmis panustama spordi peale internetis kui liinil. Selle põhjuseks on live-panustamise eelised võrreldes mängueelse panustamisega, nimelt:

 • Suur valik sündmusi eri spordialadel.
 • Erinevate sündmuste kihlvedude kiireloomulisus.
 • Käepärased tööriistad mängude analüüsimiseks.
 • Mõnede mängude otseülekanded (online-TV).
 • Kõrgemad koefitsiendid võrreldes konkurentidega.
 • Aeg live-panuste arvutamiseks 10-15 minutit

Siiski on live-panuste tegemisel mitmeid puudusi:

 • Puudub võimalus märkida online spordikihlvedusid.
 • 1xbet live-panustusest saadud raha saab välja võtta alles 12 tundi pärast mängu.
 • Alati ei ole live-panustamise puhul kindlustust.

Hoolimata nendest puudustest on 1xBet’i online-spordikihlvedude populaarsus kihlvedude tegijate seas kasvamas. Seetõttu kasvab nii sektsiooni sündmuste kui ka uute panustamisvahendite arv. See on suur pluss reaalajas kihlvedude fännidele.

Asjakohased uudised