Intro

1xBet konto kustutamine: olemasolevad võimalused

Удаление аккаунта 1хБет
Pärast konto loomist ja kihlveokontori võimalustega tutvumist võivad mõned mängijad soovida oma 1xBet-konto kustutada. See otsus tuleb sageli ette kasutajatel, kes on kaotanud korraliku summa ja soovivad kaotussarja lõpetada. Igal juhul jääb küsimus “kuidas kustutada konto 1xbetis?” endiselt asjakohaseks. Vastame sellele selles artiklis.

Parim alternatiivne kihlveokontor, kui 1xbet ei tegutse teie riigis:

1xBet konto kustutamise viisid

1xbeti hasartmänguprofiili “külmutamine”

Kui te loete hoolikalt 1xbeti isiklikku kabinetti, võivad mängijad märgata, et konto kustutamiseks puudub nupp. Vastavalt kihlveokontori tingimustele ei saa mängija profiili kustutada, vaid ainult “külmutada”. Kui võtate ühendust klienditoega mõne kirjeldatud kanali kaudu, saab panustaja ühe vastuse: “1xbet kontot ei saa kustutada. Pärast 3 kuud, ilma ülekannetega, langeb see “mitteaktiivse” staatuse alla. Kuid kasutaja andmeid ei kustutata andmebaasist”. Mängijad saavad seega oma profiili taastada, nagu allpool kirjeldatud. Seega on meil olukord, kus nii mängijate isikuandmeid kui ka 1xbet kontot ei kustutata. Kui kasutaja ei muretse kihlveokontode andmete pärast, piisab, kui ta ei logi 90 päeva (3 kuud) isiklikku kontole sisse ja konto “külmutatakse”. Pange tähele, et 1xBet’i profiil ei ole alati mitteaktiivne pärast ülaltoodud stringi lõppemist. Hasartmängufoorumites võite leida teavet, et isiklikku kontole sisselogimine toimus ja pärast 4 kuud. Seetõttu ei anna see meetod 100% garantiid.

1xbeti konto blokeerimise esilekutsumiseks

Vastavalt samadele reeglitele kihlvedude tegija, mängija profiili võib kustutada rikkumise eest kontori tingimused. Kui kihlveokorraldaja soovib kasutada sellist radikaalset meetodit, siis tasub:

  • Võistluste kihlvedude sõlmimine.
  • Skeemide kasutamine, nt panuste tegemine “kahvlitele”.
  • Osalemine mängus ja selle tulemuse mõjutamine (kehtib treenerite ja kohtunike kohta).
  • Luua mitu kontot kihlveokontode veebilehel.

Enne ülaltoodud jantide kasutamist tasub kogu raha kontolt välja võtta. Vastasel juhul blokeeritakse nad. Samuti tuleks meeles pidada, et 1xbet konto blokeerimine tähendab, et mängija ei saa enam kasutada kontori teenuseid. Lisaks võib ta sattuda kõigi kihlveokontorite musta nimekirja. See teeb tema kihlveotegevusele rasva lõpp Личный кабинет 1хбет

Põhjused, miks ei saa 1xBet kontot kustutada

Pärast seda, kui mängijad saavad teada, et nad ei saa oma 1xbet kontot kustutada, on nad selle üle nördinud. Kuid kihlveokontoril on põhjused, miks selline reegel on kirjas kontori kasutustingimustes. Esiteks, paljud mängijad ei pane pahaks uue konto loomist, kasutades oma referral linki. Samal ajal kustutatakse vana. Varem töötas see hästi. Täna on see põhjus konto blokeerimiseks 1xbetis. Kui see on blokeeritud, siis kõik korduvad katsed konto loomiseks ebaõnnestuvad. Teiseks on mängijad tundlikud emotsioonidele. Nagu juba sissejuhatavas teabes meenutatud, ei ole kihlveokontode mängijatel pärast suurt kaotust midagi selle vastu, et nad oma konto kustutavad. Nii kindlustab kihlveokontor mängijaid kiirete otsuste tegemise vastu. Kolmandaks on kihlveokontorid kohustatud säilitama kasutajate isikuandmeid teatud aja jooksul, et vältida rahapesu ja muid pettusi. Kihlveokontorid võivad vahetada teavet kuritarvitajate kohta ja blokeerida nende kontod (kui andmed on kättesaadavad).

1xbet konto taastamine

Kui mängija ei ole oma isiklikku kontot enam kui 90 päeva külastanud ja see on “külmutatud”, saab ta selle hõlpsasti uuesti aktiveerida. Oma 1xBeti konto taastamiseks tuleb pöörduda mõne tugikanali poole, nt chat või e-post security@1xbet-team.com. Pärast mõnele küsimusele vastamist või täiendavate andmete esitamist taastatakse panustaja konto. Pange tähele, et 1xBet’i kontot, mille kihlveokontor on kustutanud, ei saa taastada.

Asjakohased uudised