Intro

1xBet kihlvedude valik: liinivalikud ja kihlvedude mitmekesisus

1хБет линия ставок
Igal kihlveokontoril on tugevused, mis eristavad teda sadadest konkurentidest. Kui me räägime 1xBetist, siis on see kindlasti kihlvedude rida. Loomulikult kirjutasime kontori kohta tehtud ülevaates tosinast eelisest. Kuid 1xBeti kihlveoliin on kindlasti üks ettevõtte suurimaid trumpasid. Kuidas kihlveoliin välja näeb, milliseid kihlveovõimalusi see sisaldab ja mis pakub kasutajatele huvi, sellest tuleb juttu artiklis.

Logo 1xbet
100% boonus kuni 100 eurot

1xBet registreerimine1xBet registreerimine

Parim alternatiivne kihlveokontor, kui 1xbet ei tegutse teie riigis:

1xBet Lines: Erinevad panused

Liin või kihlvedude rida on sündmuste arv, mida kihlvedude tegija pakub kihlvedude tegemiseks. Kõik populaarsed sündmused, mis on saadaval põhimenüüs või ekraani võtmealal, loetakse tavapäraselt põhireaks ja kõik teised loetakse lisareaks. Kui vaatate kihlveokontori 1xBet pakkumist sel viisil, siis põhisündmused on need, mis asuvad Top Events, Top Championships ja Top Games (ekraani paremas piirkonnas), ekraani keskmises piirkonnas olevate sündmuste loendis ja peamenüü punktides. Ülejäänud 1xbeti mängude rea mängudele pääseb ligi alammenüüde ja külgmiste vidinate kaudu.

1xBet kihlveoliini sündmuste koguarv sõltub hooajast. Keskmine päevane mängude arv on siiski üle 5000. Enamik sündmusi langeb tippmängudele, nagu jalgpall, võrkpall, korvpall, kübersport jne. Siiski on kontori pakkumises üle 40 spordiala. Seetõttu leiavad kasutajad huvitavaid mänge, sealhulgas ka vähem populaarsetes meistrivõistlustes.

Lisaks suurele hulgale spordialadele võib 1xBet uhkeldada ka laia levikuga. Levikukihlvedude all mõistame kõiki panuste liike, mida saab teha sündmuse peale. Kihlveokontor pakub mängijatele nii põhilisi panusetüüpe kui ka lisaväljundeid, näiteks kes lööb esimese/viimase palli, mitu lööki tuleb väravasse, milline on kollaste kaartide arv jne. Kümned variatsioonid panuste tegemiseks võimaldavad kogenud kasutajatel teha keerulisi kombinatsioone ja saada panustamisest suuremat kasumit.

1xbet line variatsioonid

1xbet portaalis ootavad mängijaid mitmed liinivariatsioonid. Lisaks spordisündmuste traditsioonilisele esitlusele võib kihlvedude tegijaid huvitada ka formaat:

 • Match for. Kihlveokontor 1xbet valib mängijatele mängu, millele saab teha panuse alates 10 dollarist või selle vastaskirjast mõnes muus valuutas. Panustaja peab ära arvama mängu täpse skoori. Kui mängija võidab, saab ta rahalise võidu ja 10 tasuta spinni teenindusautomaadis. Viimaseid tuleb kasutada vastavalt kihlveokontori üldreeglitele.
 • Panustage ise. Lehekülg sisaldab kõiki kontori pakkumises olevaid spordisündmusi, mis toimuvad mängija elukohariigis. Riigi andmed on võetud kihlvedude tegija isikliku kaardi põhjal.
 • Panustamise disainer. Siin saavad mängijad luua oma alternatiivseid mänge meeskondade vahel, kes tõenäoliselt ei kohtu duellides. Piisab, kui valida vastased olemasolevate liigade hulgast ja 1xBet arvutab võistluse koefitsiendid. Konstruktor on huvitav kasutajatele, kellele meeldib eksperimenteerida.
 • Meistrivõistluste tulemused. Siin ootavad mängijaid mainekad jalgpallimeistrivõistlused. Panustaja ülesanne on määrata igas neist võitjad ja saada suur võit.
 • Panused UFC-le. Lehekülg sisaldab võitlusi segavõitlusspordis. Kasutajasõbralik kasutajaliides võistluste ja poksijate otsimiseks võimaldab kiiresti valida sündmuse kihlvedude tegemiseks.
 • Panused poliitikale. Siin saavad kasutajad ennustada teatud poliitiliste sündmuste tulemusi: presidendivalimised, parlamendiliikmed, linnapead jne.

1хБет конструктор ставок

1xbet kihlveokontor ei seisa paigal ja laiendab pidevalt saidi funktsionaalsust koos kihlveovõimalustega. Seetõttu võivad veebilehele ilmuda uute liinivormingutega leheküljed.

1xBet liinis olevad sündmused

Nagu varem märgitud, leiavad kihlveokorraldajad liinist üle 5000 sündmuse alates jalgpallist kuni finantspanustamiseni. Tänu sellele ei jäta 1xBeti pakkumine isegi kõige kogenumat mängijat ükskõikseks. Kuna kontor arendab aktiivselt oma kihlvedude liini, ilmuvad veebilehele pidevalt uued kihlvedude sektsioonid. Allpool on toodud nimekiri neist, mis on 1xbet.com’il käesoleva artikli kirjutamise ajal saadaval:

 • Spordikihlveod. Kasutajad leiavad üle 40 spordiala: populaarsed (jalgpall, korvpall, tennis jne) ja nišimängud (gaeli jalgpall, noolemäng, kriket jne).
 • Küberspordikihlveod. Panustajad leiavad võistlused parimate küberspordimeeskondade vahel kõigis populaarsetes mängudes. Sait pakub üritusi populaarsetes mängudes nagu CS:GO, Dota 2, League of Legends jne.
 • Loterii. Suur valik loteriisid maailma eri paigust. Võimalus osta pileteid Euroopa, Ameerika ja Aasia loosimistele.
 • Finantspanustamine. Mängijad, kes jälgivad majandussündmusi, võivad saada lisavõitu panustest erinevatele majandusnäitajate kõikumistele. Sündmuste valik ei ole suur, kuid sektsioon on üsna huvitav.
 • TOTO. Erinevad spordikihlvedude variandid. Panused jalgpallile, hokile, korvpallile, huvitavate tulemustega küberspordile.

Leia sündmused 1xbet line’ist leiate pealehelt või peamenüü vastavatest sektsioonidest.

Asjakohased uudised