Intro

1xBet kihlvedude ajalugu: kuidas vaadata, kustutada ja taastada?

История ставок 1хБет
Kõik kasutajate kihlveotehingud salvestatakse veebilehel. Neid saab vaadata jaotises “Panustamisajalugu”, millele pääseb ligi kihlveokontori isikliku kabineti kaudu. Sel viisil saavad kasutajad teada kogu põhiteavet varasemate panuste kohta, ilma et nad peaksid 1xbetis kupongid kontrollima. Mõnikord võivad mängijad aga hooletuse tõttu 1xbeti kihlvedude ajalugu kustutada. Seetõttu mõtlevad nad, kuidas seda taastada. Vastuse leiab meie veebisaidilt.

Logo 1xbet
100% boonus kuni 100 eurot

1xBet registreerimine1xBet registreerimine

Parim alternatiivne kihlveokontor, kui 1xbet ei tegutse teie riigis:

Kuidas ma saan vaadata oma kihlvedude ajalugu 1xBetis?

Pärast kihlvedude sõlmimist kihlvedude pakkuja veebilehel luuakse kupong. Neil on unikaalne number, mille abil saate oma panustamisajalugu vaadata ilma 1xBet’ile sisse logimata. See võimalus on hea, kui mängijad teevad panuseid mitte oma arvutis. Kodus olles aga, kui logite alati sisse kihlveokontorisse, saate 1xbeti kihlvedude ajalugu kontrollida oma isikliku konto kaudu. Varasemate kupongide vaatamiseks ja kihlveotulemuste leidmiseks peate veebilehele sisse logima. Seejärel peate oma isiklikus kabinetis minema jaotisse “Panuste ajalugu”. Siin on kõik kupongid esitatud nimekirjas. Kaardil klõpsates avanevad täiendavad mängude andmed. Selleks, et leida soovitud kupong kümnete või sadade teiste seas, saate kasutada mugavat filtrit.

Kuidas ma saan 1xBetis oma kihlvedude ajalugu kustutada?

Mängijad võivad 1xBetis soovida kustutada ühe panuse või kogu panustamisajaloo. Seda ei ole raske teha tänu panustamisajaloo sektsiooni kasutajasõbralikule kasutajaliidesele. Pärast ülaltoodud lehele minekut peate leidma soovitud panuse nimekirjast. Kui panuseid on palju, siis aitab filter. Kui kupong on leitud, tuleb tööriistaribal klõpsata nupule “Kustuta”. Pärast operatsiooni kinnitamist kustutatakse panus ajaloost. Kui mängija soovib 1xBetis kihlvedude ajalugu kustutada, peab ta valima kõik sündmused, klõpsates tööriistaribal vastaval nupul. Järgmise sammuna tuleb klõpsata nupule “Kustuta”. Pärast seda kustutatakse kõik olemasolevad kupongid ajaloost История ставок 1xBet

Kuidas ma saan 1xbet’i kihlvedude ajaloo taastada?

Pärast seda, kui mängija on tahtlikult või kogemata teinud 1xbetis kustutamise, ei ole neid nii lihtne tagasi saada. Panused ei jõua korvi, kust neid saab tagasi tuua. Need kustutatakse kohe kihlvedude tegija profiilist. Seetõttu saab 1xBeti kihlvedude ajalugu isiklikus kabinetis taastada ainult kihlvedude pakkuja tugiteenistus. Siiski on olemas alternatiivne võimalus, kuidas 1xBetis kihlvedude ajalugu tagastada. Selleks saate kasutada samal lehel asuvat valikut “Ajaloo taotlemine”. Pärast taotluse töötlemist saadetakse kogu teave tehtud panuste kohta kihlvedude tegijale profiilis märgitud e-posti aadressile. Nii saab mängija näha kõiki veebilehel tehtud panuste tulemusi. Tuleb märkida, et panustaja ei saa oma panustamisajalugu kustutada ilma oma profiili kustutamata. Siiski on konto ka mängija pettuse korral mõnda aega serveris kättesaadav. Seetõttu ei ole võimalik varjata võimalikke kihlveopettusi, nagu näiteks kihlvedude tegemine kahvlitele.

Asjakohased uudised