Intro

1xBet: esimese deposiidi boonus uustulnukatele

1хБет бонусы на первый депозит
Potentsiaalne kasutaja pöörab kihlvedude/hasartmängude pakkumise, koefitsientide, makseviiside mitmekesisuse, boonuste ja kampaaniate kättesaadavuse jne. tutvumisel kihlvedudega tutvumisel tähelepanu. Samas on hasartmänguportaali valikul üheks oluliseks kriteeriumiks võimalus saada preemiaid nii alguses kui ka kontori teenuste aktiivse kasutamise ajal. Seetõttu pakuvad paljud kihlveokontorid, sealhulgas 1xBet, oma mängijatele tervitusboonust. Mida pakub 1xBet uustulnukatele? Seda arutatakse artiklis.

Logo 1xbet
100% boonus kuni 100 eurot

1xBet registreerimine1xBet registreerimine

Parim alternatiivne kihlveokontor, kui 1xbet ei tegutse teie riigis:

1xBet esimese deposiidi boonus

Kui mängijad on tutvunud kihlveofirma 1xbet portaaliga ja otsustanud konto luua, soovitame külastada “PROMO” lehte. See sisaldab kõiki kehtivaid kampaaniaid ja boonusprogramme kasutajatele. Kui teil ei ole aega kõiki meie kampaaniaid lähemalt uurida, vaadake meie artiklit. Oleme kokku pannud teabe 1xBet’i populaarsete kampaaniate kohta. See sisaldab kampaaniatingimuste kirjeldust ja kihlveokontori parimate pakkumiste võrdlust. Artiklis saate lugeda ka 1xBeti esimese deposiidi boonuse omadusi.

Enne konto registreerimise jätkamist soovitame siiski lugeda tervitusboonuse saamise ja panustamise tingimusi. Miks see on oluline? Mõned kihlveokontorid lubavad reklaambännerites ülemääraseid preemiaid, varjates nüansse paljude “tärnide” taha. Seega ei ole alati lihtne panustada registreerimisboonuse pakkumist ja muuta see reaalseks preemiaks. Vaatamata sellele, et 1xBet on üsna lojaalne kontor ja tervitusboonuse saamine on võimalik uustulnukatele. Siiski on parem kohe hinnata oma võimalusi, kui hiljem saada negatiivne kogemus kihlveokontori kodulehel.

1xbet esimene sissemakse: boonustingimused

1xbet kihlveokontor pakub mängijatele kaks tervitusboonust, mille vahel valida. Esimene kehtib kihlvedudele ja teine hasartmängudele. Kahjuks ei saa panustajad kahte boonust korraga. Seetõttu tasub sisse logida oma isiklikku kabinetti, jaotis “Konto seaded” ja valida väljal “Osalemine boonusaktsioonides” huvipakkuv preemia või loobuda sellest.

1xBet esimese deposiidi boonus

Pärast konto loomist ja panustamisboonuse valimist saab mängija oma kontole raha sisse maksta. 1xbet pakub tervitusboonust 100% esimese deposiidi summast, kuid mitte rohkem kui 100 dollarit*. See tähendab, et on suurepärane võimalus suurendada oma registreerimisboonust 30 $* võrra. Konto loomisel tuleb sisestada sooduskoodi lahtrisse STAVKAWIN. Seejärel saate jätkata sissemakseid. Pange tähele, et te ei saa koodi kasutada pärast registreerimist, vaid ainult profiili loomisel.

Vastavalt esimese deposiidi boonuse tingimustele on minimaalne sissemakse summa $0,5*. Mängijal on 30 päeva aega saadud boonuse panustamiseks. Boonuskontolt põhikontole väljavõtmiseks tuleb boonussumma panustada 5 korda vähemalt 3 sündmusega parlay’s. Iga sündmuse minimaalne koefitsient on 1,40.

1хБет - выбор приветственного бонуса

Esimene sissemakse 1xBetist: mänguboonus

Kui kasutaja on valinud 1xbeti mängude tervitusboonuse, tasub lugeda ka selle saamise ja panustamise mehhanisme. Vastavalt reeglitele saab panustaja tasu kuni 1500 dollarit* + 150 tasuta keerutust. Boonus on jagatud 4 osaks, mis krediteeritakse pärast 4 esimest deposiiti:

  • $300* (100% deposiidisummast) ja 30 freespinni.
  • $350* (50% hoiusummast) ja 35 freespinni.
  • $400* (25% sissemakstud summast) ja 40 freespinni.
  • $450* (25% summast) ja 45 freespinni.

Raha tuleb panustada 35 korda 7 päeva jooksul pärast krediteerimist. Lisaks ei tohi panustamise summa panustamiseks ületada 5 dollarit*. Mis puudutab tasuta keerutusi, siis neid saab kasutada ainult teatud mängudel. Neid on kirjeldatud kampaanialehel.

1xbeti esimese deposiidi boonus on suurepärane võimalus uustulnukatele proovida portaali funktsioone. Kasutaja saab harjutada erinevaid panustamisvõtteid ja proovida uusi hasartmänge. Lisaks kogemusele võib kasutaja saada täiendavaid rahalisi preemiaid, mis on meeldivaks täienduseks saadud kogemusele.

*Või vastava summa teises valuutas.

Asjakohased uudised