Intro

1xBet boonusprogramm: kuidas ma saan raha välja võtta?

Бонусная программа 1хБет
Kõik kasutajad saavad pärast konto loomist automaatselt 1xBet boonusprogrammi liikmeks. Loomulikult võib panustaja loobuda punktide ja lisaraha saamisest. Boonuskonto omamine on aga võimalus koguda ja konverteerida saadud preemiad reaalseks rahaks. Kuid selleks on vaja 1xbet boonus panustada. Kuidas kanda raha boonuskontolt põhikontole, sellest tuleb juttu tänases artiklis.

Logo 1xbet
100% boonus kuni 100 eurot

1xBet registreerimine1xBet registreerimine

Parim alternatiivne kihlveokontor, kui 1xbet ei tegutse teie riigis:

Mis on boonuskonto 1xbetis?

Nagu sissejuhatuses mainitud, saavad 1xbeti kasutajad pärast registreerimist automaatselt boonusprogrammis osalejateks. Nad avavad 1xbetis boonuskonto, mille eest saavad preemiaid punktide või spetsiaalse sularaha kujul. Esimest tüüpi preemiaid saab vahetada tasuta panuste või spinnide vastu, mis tuleb siis vastavalt kihlveokontori reeglitele panustada. Teist saab kasutada kohe panustamiseks või mängimiseks. Võidud tuleb siiski panustada.

Oma boonuskontole saate 1xBetis preemiaid registreerimise ajal, aktiivse ja eduka mängimise eest saidil, õigete ennustuste eest, võistlustel ja kampaaniaprogrammides osalemise eest. Rohkem üksikasju boonuspunktide ja boonusprogrammi vahendite kohta on käsitletud eraldi artiklis veebilehel.

Kuidas võita oma 1xBet boonust?

Vastavalt 1xbeti boonusprogrammi tingimustele saavad kasutajad mitut liiki preemiaid: raha, tasuta panuseid (freebies) ja tasuta keerutusi (freespins). Lisaks teenivad panustajad spetsiaalseid punkte, mida saab konverteerida eespool kirjeldatud boonusteks promokoodide näituselehel. Sellest protseduurist oleme veebilehel lähemalt kirjutanud.

Kõik preemiad, olenemata tüübist, tuleb lunastada vastavalt kampaania tingimustele. Reeglina tuleb seda teha piiratud aja jooksul (24 tunnist kuni kuuni), kasutades boonuseid teatud üritustel või mängudes. Näiteks 1xBet boonuse võitmiseks spordis peab panustaja tegema mitme panuse. Sellisel juhul peab kombineeritud panus sisaldama teatud arvu sündmusi, mille minimaalne koefitsient ei tohi olla väiksem kui kindlaksmääratud väärtus. Alles pärast nende tingimuste täitmist kantakse boonusraha mängija põhikontole. Vastasel juhul boonus tühistatakse.

Kuidas kasutada boonuskontot 1xBetis?

Kõik kasutajad ei ole 1xBeti boonusprogrammiga tuttavad või ei kasuta seda. Selle põhjuseks on soovimatus mõista tingimusi (kirjeldatud boonusprogrammi käsitlevas artiklis) või negatiivsed kogemused kampaaniates ja boonustes osalemisest väljaspool kihlveokontori portaali. Meie arvates peaksid sellised kasutajad oma seisukohti 1xBet’i boonusprogrammi suhtes uuesti läbi vaatama. Boonuskonto kasutamine 1xBetis on taskukohane viis oma võidu suurendamiseks, mida panustaja lihtsalt kaotab.

Акции и бонусы 1хБет

Tänu boonustele saavad kasutajad lihvida oma oskusi uutes mängudes või katsetada uusi panustamisviise. Ja kui teete õige ennustuse mängu kohta või mängite võidu, näiteks kaardimängudes, võite saada lõppsummale kenasti boonust.

1xBet boonuskonto kasutamise alustamiseks tuleb mängijal välja selgitada boonuspunktide ja boonusraha saamise tingimused (vt infot boonusprogrammi artiklist). Lisaks tuleb tutvuda boonuse panustamise reeglitega. Kuigi 1xBet kihlveokontor annab kõigile panustajatele reaalse võimaluse teenida preemiaid, võivad panustamistingimused tunduda algajatele keerulised. Seetõttu on vaja alustada “lihtsatest” kampaaniatest.

Kui boonus on kontole krediteeritud, peaks mängija välja selgitama, millist tüüpi preemiad on saadud. Kui tegemist on punktidega, siis vahetage need freebies või freespinnide vastu. Boonusraha tuleks omakorda paigutada spordiüritustele või mängudele. Oluline on meeles pidada, et kõik preemiad on piiratud aja jooksul kasutatav ja võidud tuleb panustada.

Kuidas kulutada oma 1xBet boonuskontot?

Paljud uustulnukad võivad 1xbeti turundusmaterjale boonuste kohta lugedes neid preemiaid valesti tõlgendada. Neile tundub, et saadud raha saab kasutada põhifondina. Siiski ei ole võimalik 1xbet boonuskontot kohe kulutada. Pigem saab kasutaja oma preemiad panustada panustesse või mängudesse. Sellisel juhul ei kanta saadud võitu (panuse eduka tulemuse korral) põhikontole. See tuleb mitu korda panustada, enne kui selle saab kihlveokontori veebisaidilt välja võtta.

Seega ei saa kihlvedude tegijad 1xbetis boonusrublaid või muud valuutat kulutada. Kogu boonusraha allub kohustuslikule panustamisele. Ja kuna see protsess koosneb mitmest etapist, ei ole alati võimalik kogu summat põhikontole välja võtta.

Kuidas kanda boonuskontolt oma 1xbeti põhikontole?

Enamasti osalevad kasutajad teadlikult kampaaniates ja saavad preemiaid boonuste kujul. Kuid uustulnukad võivad saada boonuseid kihlveokontorilt “ootamatult”. Seetõttu mõtlevad nad sageli, kuidas neid boonuskontolt 1xbeti põhikontole üle kanda? Eelnevates punktides oleme juba kirjutanud selle protsessi põhietappidest:

  • Boonuse tüübi määramine: rahalised vahendid, freebies või freespinnid.
  • Tutvumine preemiate panustamise tingimustega.
  • Järgides kõiki kihlvedude pakkuja soovitusi, et saada raha oma põhikontole.

Промокоды в 1xBet (1хБет)

Nii ei saa kasutajad boonuseid oma kontole kanda ilma neid panustamata. Õige panustamisstrateegia ja hea õnne on just see, mis aitab boonuse tasu pärisrahaks muuta.

Kuidas ma oma 1xBet boonuse välja võtan?

Kui olete saanud boonuse oma erikontole, peate üksikasjalikult tutvuma selle kasutamise eripäradega. Reeglina tuleks spordiboonuseid kasutada ekspresspanuste kaudu. Panustamise summa, sündmuste arv ja koefitsiendid sõltuvad kampaaniast. Täpne teave on saadaval PROMO sektsioonis.

Mis puudutab hasartmänge, siis kihlveokontor 1xbet seab piiranguid freespinnide kasutamisele teenindusautomaatides. Nii on kasutajatel võimalus rakendada tasuta keerutusi ja seejärel võita raha tagasi reeglitega määratud mängudes. Teavet selle teema kohta leiate ka kampaaniate leheküljelt (PROMO sektsioon).

Asjakohased uudised