Intro

1xBet boonuskonto: 1xBet boonusprogrammi omadused

Бонусы от 1хБет
Kihlveokontor 1xBet on turul tuntud oma kampaaniate poolest, mis on saadaval nii uutele kui ka kogenud panustajatele. Esimene preemia ootab mängijat kohe pärast konto loomist. Rääkisime sellest artiklis “Mis on 1xbet sooduskood ja kuidas seda kasutada?” 1xbeti boonusprogramm on aga üsna mitmekesine ja sisaldab kümneid pakkumisi. Tänases artiklis kirjeldame programmi põhijooned ja järgnevalt populaarsed 1xbet boonused

Parim alternatiivne kihlveokontor, kui 1xbet ei tegutse teie riigis:

1xbet boonuskonto: funktsioonid

Pärast konto loomist määratakse mängijale1xbet boonuskonto . See on spetsiaalne konto, kus kihlvedude tegijad saavad kihlvedude tegijalt lisapreemiaid. Kasutajad võivad saada boonuseid kas sularaha või lisapanuste või spinnide kujul. Igal preemiatüübil on oma eripära ja seda tuleb panustada vastavalt 1xBeti üldtingimustele. Pange tähele, et 1xbet boonuspunkte ei saa konverteerida rahaks ja kanda oma põhikontole ilma panustamiseta. Seetõttu on oluline enne kampaanias osalemist lugeda kampaania tingimusi, et hinnata oma tugevusi Акции и бонусы 1хБет

1xBet boonused: preemiate liigid

1xbet boonusprogramm on mängijatele kättesaadav pärast veebisaidil registreerimist. Raamatupidaja praeguse pakkumise leiate jaotisest “Promo”. Tänu mugavale filtrile saavad panustajad valida boonuseid erinevates valdkondades, näiteks:

 • Esimesel deposiidil (1xBet tervitusboonus või tervituspakett).
 • Korduv sissemakse (“Happy Friday” ja “Kolmapäev – korruta 2ga”).
 • Cashback (VIP-kasiino tagasimakse).
 • Kampaaniad (pakkumised muutuvad kogu aeg).
 • 1xBet (“Päeva ekspress”, “Sünnipäev koos 1xBetiga!” ja teised).
 • Kasiino (“Lojaalsus on kulda väärt”, “Iga päev freespinnid” jne).
 • Spordipokker (“Ihaldatud jackpot” ja spinniturniirid).

“Promo” sektsioon sisaldab ajutisi ja püsivaid kampaaniaid. Seetõttu soovitame pakkumisi regulaarselt kontrollida.

1xBet boonusprogrammi tingimused

Igal kihlveokontori veebilehel saadaval oleval kampaanial on oma spetsiifika. Pärast boonuse saamist võib mängija siiski juhinduda 1xbet boonusprogrammi üldtingimustest, nimelt:

 • Boonused kehtivad tavaliselt 24 tunnist kuni mõne päevani. Seetõttu peab kasutajatel olema aega nende panustamiseks. Vastasel juhul kaotatakse preemiad.
 • Boonuste panustamiseks tuleb kasutada olemasolevaid panusetüüpe. Samuti on oluline valida optimaalne koefitsient, mis ei ole madalam kui kampaaniatingimustes määratletud.
 • Boonust ei saa teisele mängijale üle kanda. Siiski saab kasutaja 1xbet boonusprogrammist loobuda, mida me tuletame teile artiklis meelde.

Seega on oluline, et mängija loeks ja täidaks 1xBet boonusprogrammi tingimusi. Täiendav preemia kihlvedude tegijatelt aitab suurendada kihlvedude tegija võidud Отказ от бонуса 1xBet (1хБет)

1xBet boonuse kasutamine

Pärast 1xbeti boonuse saamist erikontole mõtlevad mängijad, kuidas seda kasutada. Pakume mõned punktid, millele tasub tähelepanu pöörata:

 • Kõigepealt on vaja tutvuda raamatupidaja pakutavate preemiate olemasolevate liikidega. Vastavalt 1xbet boonusprogrammi reeglitele saavad kasutajad punkte ja raha.
 • Teiseks, kasutage boonuseid sihtotstarbeliselt. Kui mängija on teeninud punkte, tuleb need vahetada tasuta keerutuste või panuste vastu. Seda saab teha lehel “Promo koodid Showcase”, mis on saadaval jaotises “Promo”. Kui panustaja on saanud boonuse raha kujul, siis saab seda saidil tavalise rahana panustada.
 • Kolmandaks, panustage saadud tasu. Pea meeles, et kõik boonused kuuluvad panustamise alla. Boonusraha väljamaksmise üksikasjad oma põhikontole leiate meie reklaamlehtede kaudu või oma isikliku kabineti – Boonused ja kingitused – sektsioonist.
 • Neljandaks, peate boonuse õigeaegselt panustama. Iga preemia kasutamisel on ajaline piirang. See ulatub 24 tunnist kuni 30 päevani. Üksikasjad leiate 1xBet boonuse tingimustest.

Järgides ülaltoodud samme, saavad 1xbeti kasutajad hea vahendi oma võitude suurendamiseks.

1xBet boonuse tühistamine

Kui mängija ei ole 1хBet boonusprogrammis edukas, võib ta keelduda preemia saamisest. Selleks peaksite minema oma 1xBeti isiklikku kabinetti ja leidma jaotise “Konto seaded”. Seejärel tuleb mängijal loobuda kõigist kihlveokontori preemiatest jaotises “Boonused”. Selle toimingu tegemisega enne esimese sissemakse tegemist loobub panustaja stardiboonusest. Juhul, kui mängijale on preemia krediteeritud, on vaja, et põhikontol oleks rohkem raha kui boonuskontol. Siis jääb olemasolev preemia kasutamata.

Asjakohased uudised